Şimdi Ara

Mantık Dışı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

06.09.2018 Eylül Ayında aktivasyon işlemlerim başladı bugün 8 Ekim ve aktivasyonum yapılmadı sebebine gelince herkes çok şaşırıcak

6 Ekim saat 13:00 ile 14:00 arası görüşmem gerçekleşti ses kayıtları elinizde umarım vardır bana o gün denildi ki mehmet bey (Yapa) bölgemizdesiniz

100mbit e kadar hız alabilirsiniz bunu bende kontrol ettim evet yapa var bölgemizde dedim ki hanımefendi port var dimi sonra port yok denilmesin ona göre geçiş yapıcam

portta doluluk orana %92 civarı gibi birşey dedi tam rakamını hatırlamıyorum neye göre dedi bunu çözemedim zaten nasıl hemen yüzde %92 dedi hayret ettim dedim ki ciddi bir kurum

kafamdaki soru işaretleri kalktı kuzenim turknet abonesi 70 mbit download 32 upload hızı alıyor 5 sokak yanımızda yan komşum da turknet abonesi ve o da aynı hızları alıyor

evet gelelim sona doğru bugün yani 8 Ekim pazartesi günü arandım 1 ay oldu neredeyse bugün..

Değerli Müşterimiz, .......... numaralı hattan tarafınıza yapa olarak başvuru yapıldı bağlantı yapılamadığından aktivasyon işlemlerinizi biran önce tamamlayabilmek için (Türk Telekom) altyapısı üzerinden başvuru yapılacaktır bilgisi verildi..

şimdi böyle bir durumda ne demem gerekli bilmiyorum sinirlerim gerildi yeni kablo döşedim ve yeni VDSL destekli modem aldım evet şimdi soruyorum Büyük Turknet AKN Devrini KAPATAN ve

YAPA YAPA DUUUUUU diyen benim hakkım ne olucak tekrar diyorum dilerim durumum düzelir..

• Turknet beklenen cevabı veremiyor işte bu kadarsınız yazıklar olsun size ne desem boş YAPA dediniz 30 gün geçti VAE diyorsunuz bu nasıl saçmalıktır yok port hemen doluyormuş tamam dolsun da ben size abone işlemlerimi 6 Eylül de yaptım o zaman port vardı nasıl oluyor bu işler nasıl oluyor ben biliyorum veriyorsun 100 tl santral de çalışan elemana o sana hemen port ayarlıyor illa gerçekleri söyleyelim mi illa bokların hepsini ortaya dökelim mi bunun zararlısı sizler olucaksınız bunu bilin ve herkes şunu bilsin ki bütün İSS ler yalan konuşuyor devlet te bunlara göz yumuyor bütün iş santral çalışanlarında bitiyor yani rüşver verirseniz YAPA port var rüşvet vermezseniz port yok...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.