Şimdi Ara

Mama Seçimi Hakkında..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

6 aylık labrador köpeğim için bugüne kadar hep ORİJEN PUPPY LARGE mama kullandım. Artık yetişkin mamasına geçmek istiyorun.

Balıklı mamaların daha iyi olduğunu duymuştum.

Para derdim yok önemli olan iyi yetişmesidir. 3 farklı marka arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz acaba?

1) Acana Pacifica Somonlu, Ringa Balıklı ve Alabalıklı Tahılsız Yetişkin Köpek Maması
    2) Orijen Six Fish Dog Köpek Maması
    3) Taste Of Wild Pacific Stream Canine® Formula

Bu 3 mama arasında kaldım. Hangisi daha iyidir? Veya sizler balık yerine başka birşey mi önerirsiniz? Bu markaların, yukarıdaki modelleri dışında daha iyi mamaları var mı? Benim oğlum mama seçmiyor, ne versem yer. Önemli olan oğluma daha faydası olacak mamayı bulmak..

Şimdiden teşekkür ediyorum.

• Üçü de birbirinden kaliteli mamalar. Ben bir tane Orijen kuzu etli, bir tane de Acaba balıklı alıyorum. Sıra sıra veya karıştırarak rastgele veriyorum. Aralarında kalite farkı yoktur yani bu yüzden eğer köpek ayrım yapmıyorsa hangisini isterseniz alabilirsiniz.
  • 6 aylık bir yavrunuz var neden şimdiden yetişkin mamasına geçmek istiyorsunuz?12 aylığa kadar devam edebilirsiniz.Yazdığınız mamaların tamamı kaliteli mamalar zamanı geldiğinde gönül rahatlığıyla geçebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendiniz evde yal yapıp verininiz. Sıcak taze yalın yerini hiç bir şey tutmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • türk malı mamalar var hem ekonomik hem kaliteli ürünler var incelemenizi tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.