Y

Teğmen
23 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 60 (Bu ay: 0)
358505 Gün Cezalı
357030 gün 10 s. 24 dk. kaldı
Gönderileri
Derse 10 tl si olanlar katılsın 10 tl si olmayanlar lütfen dışarı, 10 tl bulup gelin
Şimdi dersin ücreti olan 10 tl elinize aldınız mı
Orda gözlüklü bir adam göreceksiniz. Ord prof dr. Cahit arf onun sağında bir matamatik formülü var. Gördünüz mü gördüyseniz tamam o formülü şimdi 15 kez bir kağıda yazıp ezberleğin. İyice öğrenin

Şimdi 10 tl yi götürüp benim hayrıma bir fakire ihtiyaç sahibine verin

Dağıla bilirsiniz.
Şimdi bir düşünün bakiresiniz. Ama bir yandan da çekiniyorsunuz.
Robot önce normal incelikte içeri giriyor sonra içerdeyken alana göre çapını kalınlaşıtırıyor. Arada kayganlaştırıcı sıkıyor. Daha sonra içine girdiği alanı biraz daha zorlayacak şekilde çapını daha da artıryor akardiyon gibi boyunu da uzatıyor. Bu arada patnerin tansiyonu naozını ölçerek haraket ediyor. Başı içerdeyken şemşiye gibi açılıp kastı ra kastı dışarı çıkıyor filann , muz şeklini alıyor. İşi bitirince içeriye solasyon basip vukumlayıp temizliyor.
Bedava kek çay bedava oh miss
Kendi seçtiğin bir manzara masa üstüne koyup. Mesala bizim yaylalık eve giden patika yol fotoğrafını çekip masa üstü arka planı olarak ayarlıcam.
programı kullanarak fotorataki nesneleri buton olarak kullanılacak , her butona bir kısa yol istenilen özeklik yada link atanacak mesela yaylalık eve giden patika yolda merdivenin her bir basamağı bir buton kenardaki ağaçlar farklı buton , evin kapısı pencersi ayrı buton , tıklanırken tıklanan nesne biraz zum girip efek yapacak tıklama sesi

Bildiğiniz böyle bir program var mı ? Olsa ne iyi olurdu monitöre bakıp gözümün önündeki ikonu dakilarca arayıp bulamıyorum. Bir manzaradaki arzuya göre istenen nesneler buton olarak seçilip özellik atansa görsel hafıza ile açmak istenilen şey hemen bulunur. Bilgisayar daha çok kişileştirilmiş olur. Kullanıcıdan başkası ekrana baktığın sadece bir manzara görür
Ramazan itibariyle her kanalda bir hoca var. Her gün güzel şeyler anlatıyor. Benim en favori dinlediğim hoca mustafa karataş. Ekranlarda hiç bir hoca yokken mustafa karataş vardı. Her cuma konuşurdu daha sonra diğerleri çıktı. Hele malum kanalda dünyanın parasını alan bir baba oğul hoca varki yakında kendin de keramet görüp mehti olduğunu ilan etmesi yakındır.
Cubbeli ahmet hocayıda feyz alarak dinlerim. Fetüllaha reddiye yazıp ekranlarda laf söyleyip eleştiren tek hoca cübbeli ahmet hocadır. Sadece bu yönü ile sözlerine değer veriyorum.
İktidarın yeni seçim kampanyası gece kondulara tapu verilecek. Daha önce oy karşılıgında beyaz eşya kömür verilmişti.
Abd, rusya, suriye, ingiltere hangisi
Şok şok şok şu an itibariyle abd suriye'yi vurmaya başladı kilis sınırından yazıyorum.
Haberleri izlerken hep amaniy amaniy dediklerini duyuyorum. Bunlar bizle dalgamı geçiyor. İzleyiceye hiç saygıları kalmadı.
Bazende kara deniz şivbesiyle haburda dediklerini duydum olay yerini söylemiyor haburda diyorlar.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Mesaj Sayısı: 145
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.648
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 33.583 (Bu ay: 15)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 648 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.