Şimdi Ara

Malwarebytes Premium 4 Yıl 5$ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
13
Favori
9.449
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ben şimdiye kadar crackli ve farklı 4-5 makinada kullandım ve hiç yavaşlatma etkisi görmedim. o yüzden özellikle diğerlerinden uzak durup bu programı kullanma hevesim vardı.
    @Mogolo var mı sınırsız key ciddiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HerGiyotineBurnunuSokma kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bilgi için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mogolo

bunlara gerek yok 5 tl key satayım
    ben alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerGiyotineBurnunuSokma

Hocam ben şimdiye kadar crackli ve farklı 4-5 makinada kullandım ve hiç yavaşlatma etkisi görmedim. o yüzden özellikle diğerlerinden uzak durup bu programı kullanma hevesim vardı.
    @Mogolo var mı sınırsız key ciddiyim
    valla vds de taratayım düşerse veririm ani gelişen durum o yuzden stok da vs yok bekleyeceksin

• Kartla almaya çalışıyorum hata veriyor.Sonrasında da bankada blokaj gözüküyor işleme dair.Nasıl alabilirim ki şu an?
  • Aldığımız 2 ayrı keyin bir tanesini aktif etmesek, 4. yılın sonunda aktif etsek olur mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

İnternette kırığı olan güvenlik programlarını kullanmıyorum, kendi programını koruyamayan benim bilgimi nasıl koruyacak?
    O zaman hiçbir şey kullanmamanız lazım...
  • 2 adet aldım tek serial key verdi inanılmaz iyi bir antivirüs.
  • studentbeans sitesinde öğrenci onaylaması gmail ile olmuyor.
  • Tşk aldım

• Çok iyi fırsat teşekkürler.
  • Çok teşekkürler. Ben de aldım. Kullandığım en iyi malware programı. Gereksiz yere uyarı vermez. Uyarı verdiği siteye de girilmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim bende faydalandım yalnız bir sorum var. Bu program tek başına yeterli mi yoksa yanına antivirüs programı kullanmak gerekiyor mu? Bilgilendirirseniz benim gibi bilmeyen arkadaşlarda faydalanmış olur.
  • aMiraL* kullanıcısına yanıt
    Kötü program değil, 10-15 sene önce malwarenin antivirüslere diz çöktürdüğü dönemlerde bunu kurar malwareleri sildirirdik ama o dönemde antivirüs yerine kullanılmazdı çünkü gerçek zamanlı koruması yoktu, şimdi o özelliği eklemişler. Kendi sitesinde Premium sürümü için antivirüsün yerini alır demişler ama Av-test'in testlerinde sonuçları maalesef pek iç açıcı değil.https://www.av-test.org/en/antivirus/home-windows/manufacturer/malwarebytes/
    Antivirüsün yanında çalışsın zaten bilgisayarı kasan bi program değil ama ana/tek antivirüs olarak tercih etmem ben açıkçası. Malware tarafında yalnız eline kimse su dökemez bu programın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mogolo

bunlara gerek yok 5 tl key satayım
    Hocam ciddiyseniz valla varsa bende almak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: windlea983

Kötü program değil, 10-15 sene önce malwarenin antivirüslere diz çöktürdüğü dönemlerde bunu kurar malwareleri sildirirdik ama o dönemde antivirüs yerine kullanılmazdı çünkü gerçek zamanlı koruması yoktu, şimdi o özelliği eklemişler. Kendi sitesinde Premium sürümü için antivirüsün yerini alır demişler ama Av-test'in testlerinde sonuçları maalesef pek iç açıcı değil.https://www.av-test.org/en/antivirus/home-windows/manufacturer/malwarebytes/
    Antivirüsün yanında çalışsın zaten bilgisayarı kasan bi program değil ama ana/tek antivirüs olarak tercih etmem ben açıkçası. Malware tarafında yalnız eline kimse su dökemez bu programın.
    Teşekkür ederim cevabınız için. Antivirüs şart o zaman.
  • para birimini usd yap oluyor bende de aynı hatayı verdi para birimini değiştirdim düzeldi
  • Teşekkürler, kaptım 1 adet :)
  • windlea983 kullanıcısına yanıt
    Virüs mü kaldı hocam artık? Güvenlikse amaç antimalware yeter bence.
  • çok iyi oldu haber veren arkadaşa teşekkür ederim, mac için olmazsa olmazdı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.