Şimdi Ara

Malwarebytes Premium 4 Yıl 5$ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
13
Favori
9.515
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haber veren arkadaşa çok teşekkür ederim son zamanların en güzel fırsatı. Yıllık 8 liraya geldi

Daha önce bilgisayarımı pç eden zararlı yazılımları bu yazılımın ücretsiz sürümü ile koruyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir antivirüs yazılımınız mutlaka olsun, yanında da bu olursa, sofistike veya zeroday veya hedefli saldırılar olmadığı sürece bir sıkıntı yaşamazsınız. Sizi özellikle hedef alan kişiden zaten kaçma şansınız yok. Antivirusle falan korunamazsiniz.

• Teşekkürler yararlandım.

• Kaçırma kanka
    @o.madanoglu
  • ücretli norton aldıktan sonra hiçbir şey bulmamaya başladı ,aslında iyi bir program
  • 2 adet aldım. Çok teşekkürler hocam.

• Siz siz olun bilmediğiniz bi programa çift tıklamayın !
    Ya da sandbox ile çalıştırın önce..
    Bi crack dosyası (driver genius) malware çıktı ve çalıştırınca bilgisayar kafayı yedi biraz geç anladım fişi çıktım tekrar çalıştırdım baktım devam ediyor Vee tüm dosyalara şifreli .kvag uzantısını eklemiş.. Çözümü de yok şuanda bu dosya türünün..Txt dosyasında da yapanların emaili korkmayın dostlarınıza bişey olmadı ama şifreli 1 dosya yollayın kurtaralım ama hepsi için 1000 dolar
    Allahtan başka bi hdde aynı dosyalarım vardı önceden sildiğim ordan kurtardım..

Yani bu malware'ı antivirüs görmedi bu program uyaracak mıydı merak ediyorum...

• Ben de yararlandım. Teşekkür ederim.
  • Malwarebytes kıytırık antivirüs programlarına benzemez.35 TL malwarebytes için bildiğin bedava. Bu fiyata rağmen hala kürek arıyorsan, ölücüsündür. (Ha öğrenciysen para kazanmıyorsan anlarım...)
  • İyi oldu bu arada bir indirip taratıyordum aldık bakalım başımız ağrımadan 4 yıl kullanalım.
  • Merhaba,

Malwarebytes sitesinde "DONATE" kısmını göremedim. Yardımcı olabilir misiniz?

sağlıcakla

Hallettim arkadaşlar, gerek kalmadı. Bilgi veren arkadaşa teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ring -- 30 Ekim 2019; 12:8:36 >
  • Şimdi satın aldım aöfte kaydım vardı, O hesap üzerinden satın aldım. Trend Micro yanında o da çalışıyor. Çok iyi oldu. Fırsdat için çok teşkür ettim efenim.
  • paylaşan arkadaşa teşekkür ederim bende gmail hesabım ile üye olup sıkıntısız aldım.

satın aldıktan sonra Malwarebytes hesabınızdan kart bilgilerinizi silin, 2023'de otomatik yenilemesin sonra.

buradan auto renewal özelliğini kapatın, aksi halde kart bilgisinin altında ki silme kısmı aktif olmuyor.

Malwarebytes Premium 4 Yıl 5$
    https://store.donanimhaber.com/27/9b/44/279b4438785d04c373651eab54323fe4.png

aktif olduktan sonra kart bilgilerinizi silebilirsiniz.

2023'de 917 TL falan çeke yoksa

https://store.donanimhaber.com/ab/fc/79/abfc79537cb05476d9150c5c8b3f1865.png

• haber verene teşekkürler 2 adet aldım.
  • teşekurler, TRY 33.82 aldım bir tane.
  • Zamanında metin2 hilesi diye indirdiğim dosyadan trojan çıkınca bunun sayesinde kurtulmuştum.
    Sağolasın adam programdır.
    Paylaşan arkadaşa teşekkürler satın aldım kaçırmayın sizde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

paylaşan arkadaşa teşekkür ederim bende gmail hesabım ile üye olup sıkıntısız aldım.

satın aldıktan sonra Malwarebytes hesabınızdan kart bilgilerinizi silin, 2023'de otomatik yenilemesin sonra.

buradan auto renewal özelliğini kapatın, aksi halde kart bilgisinin altında ki silme kısmı aktif olmuyor.

https://store.donanimhaber.com/27/9b/44/279b4438785d04c373651eab54323fe4.png

aktif olduktan sonra kart bilgilerinizi silebilirsiniz.

2023'de 917 TL falan çeke yoksa

https://store.donanimhaber.com/ab/fc/79/abfc79537cb05476d9150c5c8b3f1865.png
    Hocam renewal'ı nasıl disabled hale getireceğiz ?

Bir de şu hatayı aldım ben. Çözümü hakıında fikriniz var mı? Canlı destek gibi bir şey göremedim Malwarebytesda.

• Frobisher kullanıcısına yanıt
    Koskoca Autodesk ve Jetbrains verebiliyor neden olmasın?
  • HeyLut kullanıcısına yanıt
    https://my.malwarebytes.com/en/login

buradan hesabınıza login olun. ödeme seçeneklerine gelin ve ilk paylaştığım görselde ki kısmı göreceksiniz. oradan renewalı disable yapın ve ardından gene aynı sayfadan kayıtlı kartı silin.

paylaştığınız hatayı almadım fakat lisanslama ile ilgili bir sıkıntı var gibi. size gelen lisans kodunu PC'ye kurduğunuz yazılıma tekrar tanıtmayı deneyin. olmazsa silip tekrar yükleyin ve tekrar aldığınız lisans anahtarı ile aktif etmeye çalışın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.