Şimdi Ara

malum konu.fikirlerinize ihtiyacım var.ciddi. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
3
Favori
4.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hiç bir erkek bunları gururuna yediremez dostum. Birbirinizi 1.5 yıldır tanıyor muşsunuz. Eğer kız sana o güveni veremediyse bu ilişki yürümez. Zaten sıkılmış ara verelim diyor. Ya ara verip onu kaale almıcaksın o kendi ayaklarıyla sana dönücek, yada alttan alıp gururunu hiçe sayıcaksın.
  • bu tavırlar yüzünden bi daha hiç bi kıza değer vermeyi düşünmüyorum. bunların ayrılık sinyalleridir. kız arkadaşın senden soğumuş, ona göre kendini koparmaya bak.

sen benim ona hiç bi kötülüğüm olmaz diyerek kaybediyorsun zaten, hiçbir kız haketmez böyle bir tavrı. bu varlıklar o kadar basitler ki evlilik öncesinde, ağzına mıçacaksın direk, yoksa başka türlü sevmezler.

yavşağın yavşaması hoşuna gitmiş belli o gerizekalı değil ya senin bundan rahatsız olacağını bilmeyecek kadar? kendine başka biri bul ve bırakan sen ol. yoksa toparlaman zor olur. max 3-4 aya ayrılacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: néophron

hiç bir erkek bunları gururuna yediremez dostum. Birbirinizi 1.5 yıldır tanıyor muşsunuz. Eğer kız sana o güveni veremediyse bu ilişki yürümez. Zaten sıkılmış ara verelim diyor. Ya ara verip onu kaale almıcaksın o kendi ayaklarıyla sana dönücek, yada alttan alıp gururunu hiçe sayıcaksın.

ne yalan söyleyim . bi kez gururumu hiçe saydım . 2.si olmayacak . ama dayanamıyorum . içim gidiyor . kız o bana güveni bi verdi ve 6-7ay önce o güveni kaybetti tekrar . bidaha da veremedi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathWarrior

bu tavırlar yüzünden bi daha hiç bi kıza değer vermeyi düşünmüyorum. bunların ayrılık sinyalleridir. kız arkadaşın senden soğumuş, ona göre kendini koparmaya bak.

sen benim ona hiç bi kötülüğüm olmaz diyerek kaybediyorsun zaten, hiçbir kız haketmez böyle bir tavrı. bu varlıklar o kadar basitler ki evlilik öncesinde, ağzına mıçacaksın direk, yoksa başka türlü sevmezler.

yavşağın yavşaması hoşuna gitmiş belli o gerizekalı değil ya senin bundan rahatsız olacağını bilmeyecek kadar? kendine başka biri bul ve bırakan sen ol. yoksa toparlaman zor olur. max 3-4 aya ayrılacaksınız.

aynen ayrılık sinyalleri . ya adam yavşıyo bildiğin ya . anlamamk güç değil . neymiş olmazmış azcık güvencekmişim . o oğlan öyle biri değilmiş . onları tanımıyormuşum .

yarın bidaha düşünücem yarın bitirmeyi düşünüyorum . ama toparlayamıyorum işte sonra ben . ondan yapamıyorum git diyemiyorum

• Hayatimda hicbir kiz bana ara verelim diyemedi cok yuz veriyorsunuz bunlara cok bu kadar tapmayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mob Associate -- 16 Ocak 2012; 1:17:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İtalian Stallion*

Hayatimda hicbor kiz bana ara verelim diyemedi cok yuz veriyorsunuz bunlara cok bu kadar tapmayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: lombi

Derhal ayrıl dostum, kopar at.

Şimdi devam etseniz yalpalaya yalpalaya 2 sene olacak. Sonra 3 sene olacak. Peki o zamanlar aynı şeyleri yapmayacak mı? Elbette yapacak. Ama o zaman ayrılırsanız çok acı çekersin. Ne kadar uzun süre ve iyi hatıra = o kadar çok acı. Kopar at.

defalarca koparıp atasım geldi yapamıyorum . dilimin ucuna geliyor diyemiyorum . yarın dedim görüşelim diye. nasıl dicem şimdi nasıl yapıcam bilemiyorum . bi keresinde dedim kız tam gidiyordu kolundan tuttum düzelttim durumu tekrar ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacklabel1907

quote:

bu tavırlar yüzünden bi daha hiç bi kıza değer vermeyi düşünmüyorum. bunların ayrılık sinyalleridir. kız arkadaşın senden soğumuş, ona göre kendini koparmaya bak.

aynen ayrılık sinyalleri . ya adam yavşıyo bildiğin ya . anlamamk güç değil . neymiş olmazmış azcık güvencekmişim . o oğlan öyle biri değilmiş . onları tanımıyormuşum .

yarın bidaha düşünücem yarın bitirmeyi düşünüyorum . ama toparlayamıyorum işte sonra ben . ondan yapamıyorum git diyemiyorum

bitirme, dediğimi yap. önce kendine birini bul, şu aşık modundan kurtul, ondan sonra bırak. yoksa şu halde sen zaten bitiremezsin kız kesip atmadığı sürece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathWarrior -- 16 Ocak 2012; 1:19:20 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blacklabel1907

quote:

bitirme, dediğimi yap. önce kendine birini bul, şu aşık modundan kurtul, ondan sonra bırak. yoksa şu halde sen zaten bitiremezsin kız kesip atmadığı sürece.

bu konuşmalara tahammül edemem ki . zaten son zamanlarda nerdeyse hergün kavga hergün kavga . kendime birini bulurum bulmasına da yapamıyorum . kıza acıyorum bulduğum kullanıyo gibi oluyor . çok mu safız arkadaş anlamadım ki

• dostum gururu kibiri cartı curtu *oku püsürü bi kenara bırak sakınleş. Ve kız ile cıddi düşünüyosan, önce onu sakinleştir gerekrse özür bıle dile. Ortam yumusayınca sakin sakin konuşun konuyu. En doğrusu :)

Not: 2 yıllık sevgilim war güwenebilirsn.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~taLented..

dostum gururu kibiri cartı curtu *oku püsürü bi kenara bırak sakınleş. Ve kız ile cıddi düşünüyosan, önce onu sakinleştir gerekrse özür bıle dile. Ortam yumusayınca sakin sakin konuşun konuyu. En doğrusu :)

kız facede fingirdeşiyomuş dostum, kimbilir dans ederken neler yapıyorlardır. arkadaşın anlattığı kadarıyla
  • quote:

quote:

dostum gururu kibiri cartı curtu *oku püsürü bi kenara bırak sakınleş. Ve kız ile cıddi düşünüyosan, önce onu sakinleştir gerekrse özür bıle dile. Ortam yumusayınca sakin sakin konuşun konuyu. En doğrusu :)

kız facede fingirdeşiyomuş dostum, kimbilir dans ederken neler yapıyorlardır. arkadaşın anlattığı kadarıyla

bi ara pat diye izlemeye gittim sıkıntı yoktu . kuzenide var kızın orda zaten .

@talented
    ciddi düşünüyorum da son zamanlar da hergün kavga hergün kavga .
  • quote:

quote:

konu konuşulursa halledilebilir. Fakat bu sürekli bi hal aldıysa sana kalmış

• Yol ver kardes baska kizmi yok yaa
  • @blacklabel

Sana kalmış adamım. Bence ayrılmamalısın. Kavgalarda halledilebilir yüzyüze konuşun bence
  • quote:

quote:

quote:

konu konuşulursa halledilebilir. Fakat bu sürekli bi hal aldıysa sana kalmış

bu zamana kadar çok sıkıntılar oldu yine .
    ben çok sıktım abarttım bazen sonra düşündüm dedim haklısın . konustuk anlastık ama bu durum öyle bi durum değil . ben bu sinirle anlasmayı denedim yine ama yok . illa bana uyacaksın diyo . normal diyo . cart diyo curt diyo . orda diyemiyosun ki defol git diye.

• Bence kız arkadaşımın bir erkekle dans etmesi bile yanlış... Beline sarılacak, dokunacak vs...

• yazışmaları duruyor mu? pm at bide biz bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebellion

Bence kız arkadaşımın bir erkekle dans etmesi bile yanlış... Beline sarılacak, dokunacak vs...

Bana gorede oyle ama . bu dansta oyle bisey yok .kafkas dansi . babasi gondermis

• Hocam kusura bakma da dans kursundakinden ne gibi bir zarar gelebilir ? Ay şekerim falan diye dolanıyodur o

Edit: Kafkas dansıymış pardon. O zaman ciddi cevap verelim. Hocam çok gereksiz böyle kıskançlık tripleri. Adam harbiden yavşıyorsa git hesaplaş. Ama kızın ne suçu var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0RK -- 16 Ocak 2012; 1:42:36 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.