Şimdi Ara

malum konu.fikirlerinize ihtiyacım var.ciddi. (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
3
Favori
4.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşim herkes yazmış bend aynısını yaziyim. Bende buna benzer bişey yaşadım erken davranamadım kazığa oturdum.

Önce davran biran evvel ayrıl
  • Biraktim.. geri dayanamadm sonkez soracaklarmi sordum .. yapacak bisey yoktu artk ve ayrildm.. kendmi zor tutuyorm..
  • Malesefki ilişkinin sonu gelmiş gibi gözüküyor.Senin haricinde daha iyi ve samimi zaman geçirdiği başka bir erkek varsa(abi ve baba hariç ) son noktayı koyun.

Bence kız konusunda karizmayı çizdirmemenin 2 yolu vardır;
    1.Kızı kendi tarafında tutmak(yani seni seçmesi)
    2.Yada seni seçmez ise seçtiği kişiye bir güzellik yapmak

Bu 2 side yapılamazsa malesef karizma pert olur
  • "Dur bakayım o çocukla oluyor mu, olmazsa dönerim yine."
  • Biraderim, "bekar a eş boşamak kolay gelirmiş" diyorum birçok yorum için. Hiç üşenmeden tüm yorumları okudum sakin kafayla ve linç-sürü psikolojisi izlemekten ziyade tek bir şey sormak isterim:
    Kol kangren mi? Kangren ise asprinle mi tedavi edeceksin?
  • Dostum hiç durma yol ver... Lise yıllarında henüz toyken benzer durumlara ben de katlandım ama sonuçta 4 yıl sonra yine bitti...

O kız kafasında neler kurmuştur kimbilir... Karı milletinden korkacaksın usta...

Eğer onlar isterse keloğlanı kız diye satarlar... Karakışta buz satarlar...

Kimse masal okumasın... Uzak dur o hatundan... Sana gelen ters durum için bile öyle bi kılıf hazırlamış ki... Hatayı kendinde arıyosun... Neredeyse sen kızdan özür dileyeceksin... Hatta bir arkadaş ilk sayfada özür dilemelisin falan yazmış... Ne özürü lan?????? Töbe est...
  • kız arkaşının sana aşkı bitmiş arkadaşım biranda bu şeklde yapması normal değil seni kıskandırmıyorda ayrıca kafada başka bişey var üzerine gitme ayrıl bencede diğer arkadaşların da dediği gibi sen üsteledikçe senden daha da çok kaçıcaktır tabi senin biliceğin bişey
  • quote:

Orijinalden alıntı: N0M4d

Biraderim, "bekar a eş boşamak kolay gelirmiş" diyorum birçok yorum için. Hiç üşenmeden tüm yorumları okudum sakin kafayla ve linç-sürü psikolojisi izlemekten ziyade tek bir şey sormak isterim:

kangren mi bilemiyorum . ama ayrıldım .

çok ağladı . ben bişey yapmadım dedi . e ozaman sil faceden dersem silermisin dedim silemem ne diyip sileyim 2gün sonra yüzüne bakıcam falan dedi . zaten öyle bişe yok dedi . vs. vs. cok ağladı .. gittim bindim arabaya bastım gittim ama aklım onda ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacklabel1907

quote:

Biraderim, "bekar a eş boşamak kolay gelirmiş" diyorum birçok yorum için. Hiç üşenmeden tüm yorumları okudum sakin kafayla ve linç-sürü psikolojisi izlemekten ziyade tek bir şey sormak isterim:

çok ağladı . ben bişey yapmadım dedi . e ozaman sil faceden dersem silermisin dedim silemem ne diyip sileyim 2gün sonra yüzüne bakıcam falan dedi . zaten öyle bişe yok dedi . vs. vs. cok ağladı .. gittim bindim arabaya bastım gittim ama aklım onda ..

Halbuki bugun farklıydı değil mi senin için? Güne karla uyanmıştık, haftalardır kar bekliyorduk Kayseri de..Neredeydi bu kara kış? Belkide hayalin ilk önce Kasseria nın önünde buluşup çocuklukta yaptıklarını anlatmaktı, ardından yavaş yavaş bezciler parkının ışıkları altında el ele yürümekti, turuncu lambaların altında kar taneleri üstünüze düşerken parkın sonundaki mado da sahlep içmekti..Sizin gibi çiftlerin arasında aslında hepsinden farklı oldugunu düşünecektin?Daha nice zaman birlikte olacağınızı, 1.5 sene nedir ki diyecektin?

Hayat böyle be birader işte! Şimdi belki kar yağmayacak sen evindeki pencereni açacaksın göğüsüne sağlam ayazı yiyeceksin, içmesen de belki bir de sigara yakacaksın..
    İşin en kötüsü ne biliyor musun, geceler boyu düşüneceksin: Bazen sinirlenip "oğlum erkek adam a yanlış yaptı diyeksin", bazen "yenisi gelir diyeceksin" bazen ise o soru kemirecek aklını "ya yapmadıysa"...
  • quote:

Arkadaşlar şuan sinirliyim . dolayısıyla doğru karar verebilecek durum da değilim . lütfen dalgaya almayın saçma yorumlar yazmayın .
    bugün olan olay şu : kız arkadaşımın faceine girdim oğlanın biriyle konuşuyo . hadi bişe demiyorum . bu dans kursuna gidiyor ordan bi oğlan .
    oğlan yavşıyo yani kız anlamıyor da ben anlıyorum sonuçta . herneyse oğlan geçen buna kurstan sonra evine bırakayım demiş bu da kabul etmemişte .
    1- sinirlendiğim bunu kızdan değil faceten okuyorum .
    2- kız bunu gayet normalmiş gibi anlatıyor . anlamamı bekliyor ama anlayamıyorum .
    geçen de bana sordu sınıftan falan hiç bi kız arabana bindi mi bıraktın mı vs diye ? yok binmedi bindirtmem de bana göre normal değil çünkü .
    şimdide ara verelim diyor .
    Allahallah. 1,5yıla yaklaşıyoruz ilişkide . çokta seviyorum ne yazık ki .
    kafam attı ayrılmayı düşündüm fakat öfkeyle kalkan zararla oturur misali . ama canıma tak etti artık . bi akıl verin napiyim . bağırıp cağırıp kibarca defol git diyesim var .

bence ayrıl.bir süre sonra geri döner zaten
  • hemen kızdan boşan
  • quote:

quote:

eğer suçsuzsa ve seviyorsa sana döner en azından bi şey yapar eğer seni geri kazanmak için çaba gösteriyorsa affet. yapmıyorsa bu iş bitmiş demektir ztn.. Allah kolaylık versin..
  • quote:

quote:

usta madem durum şu an bu ise ipler senin elinde demekdir.artık açık açık konuşabilirsin.sen hoşlanmadığın şeyleri şart koşsaydın ama abanıp dayatmadan kibar bir şekilde bunun seni kırdığını söyle .ha tamamen bitirdiysen ki bitirememişsin gibi yazıyon durumu kullan derim.sen sinir hastası olacağına işi yoluna koymaya bak kendi açından.çünkü gördüğüm kadarı ile sen meyilli görünüyorsun devam etmeye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantom -- 16 Ocak 2012; 22:26:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom

quote:

quote:

usta madem durum şu an bu ise ipler senin elinde demekdir.artık açık açık konuşabilirsin.sen hoşlanmadığın şeyleri şart koşsaydın ama abanıp dayatmadan kibar bir şekilde bunun seni kırdığını söyle .ha tamamen bitirdiysen ki bitirememişsin gibi yazıyon durumu kullan derim.sen sinir hastası olacağına işi yoluna koymaya bak kendi açından.çünkü gördüğüm kadarı ile sen meyilli görünüyorsun devam etmeye...

meyilliyim .. sabah içimdekileri kağıda döktüm onu verdim . sonra anlattım da durumu. isteklerimi düzgünce sakince . ama yine beni tercih etmedi . dese ki sadece dese ki yapsa demiyorum silerim face den kapatırım facei falan ben tamam derim devam ederim ama yok dedi . ama cok ağladı . onun dediği hergün kavga ediyoruz dayanamıyorum artık dedi . ağlaya ağlaya gitti.
  • Kardeş uzun bir ilişki sürecinden sonra 2 günlük herifi ağlasada zırlasada silmiyorum demiş, sende bitirmişsin. Bence böyle kalsın, bu olayın ardından ilişkiniz sürse bile sağlıklı olmayacaktır, bir kere senin güvenin sarsıldı. Diyelim ki devam ediyorsun, aklın başka türlü onda kalacak. Sorular sorular ve sorular. Niye silmiyor, onla ne konuşuyor, ne yapıyor, ne ediyor. Ruh sağlığını bozar.

Ayrıca kızın ağlaması sana olan alışkanlıktan. Seven adam hem ağlayıp hem bildiğini okumaz - okuyamaz - mümkün değildir.
  • şimdi seni yönlendirmeye çalışmak yanlış olur.neticede sen yorumlardan bişey çıkartıyorsun kafan karışık olduğundan daha daha karışdığından eminim. o yüzden ben bu durumda olsam yüz vermem soğuk davranırdım giderse gitsin .kalacak olanda kalır zaten.
    hatasını görüp kabullenmek istemiyorsa zaten bir anlamı olmaz ilişkinin.bu durumda karşısındaki insanı hiçe sayarak saygısızlık etmiş olur.
    demen gereken şu aslında hıoşuna gitmeyen ve sana yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma .
    şarj ederse eder zaten etmezsede hiç uğraşma sil at.
  • mesaj attı şimdi ..
    sana aşık olmak öyle güzel ki..canım şimdiye kadar hiç acımadığı kadar acıyor. vs vs herseye rağmen öyle güzel ki sana asık olmak . seni seviyorum diye mesaj attı ..
    ooff nerden basladım . nerden bulastım . dayanamıyorum affedesim geliyor ama . yaptığı cok koydu be . aynen aklımda hep sorular sorular . ne diyeyim şimdi ne yapayım .. üzgün görmeye de dayanamıyorum onu ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Girrffe

Hocam face'de kız arkadaşının ilişki durumunda ne yazıyor?
    Birşey yazmıyorsa söyle seninle ilişkisi olduğunu yazsın.Yazmam derse bitirmen gerekir.Herşey ortada.

önceden ilişkisi var yazıyorda sonra zaten benimle ilişkisi var yaptım ben.
  • cool takıl madem değere bindin .fazla duygusallık dışa vurma .sende hemen benimde canı macıyor vs.. sakın yazma . madem seviyor bırak peşinde biraz sürünsün.sonra düşünürsün affetsem mi dye
  • quote:

Arkadaşlar şuan sinirliyim . dolayısıyla doğru karar verebilecek durum da değilim . lütfen dalgaya almayın saçma yorumlar yazmayın .
    bugün olan olay şu : kız arkadaşımın faceine girdim oğlanın biriyle konuşuyo . hadi bişe demiyorum . bu dans kursuna gidiyor ordan bi oğlan .
    oğlan yavşıyo yani kız anlamıyor da ben anlıyorum sonuçta . herneyse oğlan geçen buna kurstan sonra evine bırakayım demiş bu da kabul etmemişte .
    1- sinirlendiğim bunu kızdan değil faceten okuyorum .
    2- kız bunu gayet normalmiş gibi anlatıyor . anlamamı bekliyor ama anlayamıyorum .
    geçen de bana sordu sınıftan falan hiç bi kız arabana bindi mi bıraktın mı vs diye ? yok binmedi bindirtmem de bana göre normal değil çünkü .
    şimdide ara verelim diyor .
    Allahallah. 1,5yıla yaklaşıyoruz ilişkide . çokta seviyorum ne yazık ki .
    kafam attı ayrılmayı düşündüm fakat öfkeyle kalkan zararla oturur misali . ama canıma tak etti artık . bi akıl verin napiyim . bağırıp cağırıp kibarca defol git diyesim var .

Bak sana kardeş tavsiyesi;
    Yapman gereken 2 şey var.
    1)Kızla adam gibi konuş. Kimi seviyorsun ne istiyorsun diye sor. Onun hayatındaki yerini belirt.
    2)O elemanla yüz yüze konuş sevgilin olduğunu belirt, uzak durmasını söyle, üstelerse devam ederse kavga edeceksin eğer sevdiğin insanı elinde tutmak istiyorsan.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.