Şimdi Ara

malum konu.fikirlerinize ihtiyacım var.ciddi. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
3
Favori
4.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: néophron

yazışmaları duruyor mu? pm at bide biz bakalım

Suan telefona gectim yarn atarm da . hep bi :) gulmeler boyle . xxx hanim falnli konusmlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacklabel1907

quote:

Orijinalden alıntı: rebellion

Bence kız arkadaşımın bir erkekle dans etmesi bile yanlış... Beline sarılacak, dokunacak vs...

Bana gorede oyle ama . bu dansta oyle bisey yok .kafkas dansi . babasi gondermis

Ben tango, cha cha, gibi dans zannettim.
    O kadar önemli değil dans etmesi...
    Ama facebookta nasıl konuşuyorlar, yada çocuğun ilişkiden haberi varmı?
    Sende bulamadığı, senin yetersiz kaldığın, yani onun isteyipte senle yapamadığı, sende bulamadığı birşeymi var acaba... Neden kavga ediyorsunuz, sorunlarınız neler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

Hocam kusura bakma da dans kursundakinden ne gibi bir zarar gelebilir ? Ay şekerim falan diye dolanıyodur o

Tangoya izbandut gibi adamlar gidiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

Hocam kusura bakma da dans kursundakinden ne gibi bir zarar gelebilir ? Ay şekerim falan diye dolanıyodur o

İsterse travsti olsun biyerde ayni kapiya cikiyo.
  • quote:

quote:

quote:

Bence kız arkadaşımın bir erkekle dans etmesi bile yanlış... Beline sarılacak, dokunacak vs...

Bana gorede oyle ama . bu dansta oyle bisey yok .kafkas dansi . babasi gondermis

Ben tango, cha cha, gibi dans zannettim.
    O kadar önemli değil dans etmesi...
    Ama facebookta nasıl konuşuyorlar, yada çocuğun ilişkiden haberi varmı?
    Sende bulamadığı, senin yetersiz kaldığın, yani onun isteyipte senle yapamadığı, sende bulamadığı birşeymi var acaba... Neden kavga ediyorsunuz, sorunlarınız neler?

Konusmalarda bi msj ustte sanirm bahsettim . iste bu bugn arabyla gitti . ordan takilmalar ilk bayanlara vermemeli arac hemn faln sonra sen iyi suruyosndur gerci :) boyle ysak gulumseme. sorunlarda . cok kafasna gore harekt ediyo . Dusuncesz harekt ediyor .kiskanc biri olunca sinirleniyorm bnde . bikav face yuzunden kavga etik ne severmis facei.. benm eksigimde cabuk sinrleniyorm artk. rahat birak beni biraz guven diyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademoğlu21 -- 16 Ocak 2012; 1:45:24 >
  • yavşayan oğlanlada konuş daha doğrusu ;
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChicaritoHernandez

yavşayan oğlanlada konuş daha doğrusu ;

Konusuyum o mesele degil . oglana gerekeni yaparm da. yapsam neolcak . kiz o kafadayken
  • Bence kız arkadaşına, konuşmaları okuduğunu ve çocuğun davranışlarından konuşmalarından rahatsız olduğunu sòyle, bence sana ilgi duyuyor, rahatsız oluyorum gibi bir cümle kur... facebooktan neden rahatsız oluyorsun, rahatsız olduğun konuyuda sòyle anlaşmaya çalışın...

• Bir sure ayrilalim dediyse madem cok istiyorsun bir sureligine ayrilmanin anlami yok cok sure ayrilalim hadi eyv. de
  • Seni dinlemiyor ve takmıyorsa, bir ilişki bòyle yürümez... Sürekli tek taraflı olmaz karşındaki insanda değer vericek seni anlıyacak, fikirlerine saygı duyacak
    kusura bakma arkadaşım çìkmak zorundayım...
    ama kalbinin sesine kulak verip birazda alttan almak gerekir ama sürekli değil

• quote:

Bence kız arkadaşına, konuşmaları okuduğunu ve çocuğun davranışlarından konuşmalarından rahatsız olduğunu sòyle, bence sana ilgi duyuyor, rahatsız oluyorum gibi bir cümle kur... facebooktan neden rahatsız oluyorsun, rahatsız olduğun konuyuda sòyle anlaşmaya çalışın...

Okudugumdan haberi var . oldu yani . onlarin hepsini diyorm . ama dedigi of anlamiyosn . o oyle degil . bise olmaz . guven vs vs . sadece 1haftadr tanir oglani .
    Faceten rahatsizm cunku butarz oglanlar cok onuda belirttim ama yine cvp ayni .
  • quote:

Seni dinlemiyor ve takmıyorsa, bir ilişki bòyle yürümez... Sürekli tek taraflı olmaz karşındaki insanda değer vericek seni anlıyacak, fikirlerine saygı duyacak
    kusura bakma arkadaşım çìkmak zorundayım...
    ama kalbinin sesine kulak verip birazda alttan almak gerekir ama sürekli değil

Fikirlerinz icin tesekkur ederim..

evet biraz saygi . biraz anlayis benimde istegim o.. kalbimin sesi bukadarini kaldiramam diyor.
  • quote:

quote:

kiz nereli
  • quote:

Orijinalden alıntı: malchik

quote:

quote:

kiz nereli

Neden sordunuz acaba

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: malchik

quote:

quote:

kiz nereli

Neden sordunuz acaba

sadece merak ettim kafkas danslari demişsinizya
  • Cerks iste
  • senin meseleye gelince kiz hatali bence benimde boyle birşey geldi başima sinif arkadaşiydi her gonderisini beğeniyor aptal aptal yorumlar yaziyordu, benim kiz istersen hemen silim faceten haklisin demişti, yok dedim silme demiştim, sonra o cocuğa guzel saygi cercevesinde biraz tehditkar mesaj attim, bir daha yazmadi olay kapandi gitti
  • iliski yasadınız mı? Ne kadar özgür bir kız bu? Mesajlar bana telefondan da devam etmiştir şüphesi uyandırdı. Midem bulandı bu saatten sonra olsa da olmaz derdim.
  • Sen ikazını yap, sonra mesajlarını takip ediyorsan bekle bakalım biraz. Şimdi ayrılırsan pişman olursun. Eğer daha öteye giderse ayrıl gitsin.
  • Güven bir kere sarsıldı mı ağzınla kuş tutsan nafile
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.