Şimdi Ara

malum konu.fikirlerinize ihtiyacım var.ciddi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
3
Favori
4.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şuan sinirliyim . dolayısıyla doğru karar verebilecek durum da değilim . lütfen dalgaya almayın saçma yorumlar yazmayın .
    bugün olan olay şu : kız arkadaşımın faceine girdim oğlanın biriyle konuşuyo . hadi bişe demiyorum . bu dans kursuna gidiyor ordan bi oğlan .
    oğlan yavşıyo yani kız anlamıyor da ben anlıyorum sonuçta . herneyse oğlan geçen buna kurstan sonra evine bırakayım demiş bu da kabul etmemişte .
    1- sinirlendiğim bunu kızdan değil faceten okuyorum .
    2- kız bunu gayet normalmiş gibi anlatıyor . anlamamı bekliyor ama anlayamıyorum .
    geçen de bana sordu sınıftan falan hiç bi kız arabana bindi mi bıraktın mı vs diye ? yok binmedi bindirtmem de bana göre normal değil çünkü .
    şimdide ara verelim diyor .
    Allahallah. 1,5yıla yaklaşıyoruz ilişkide . çokta seviyorum ne yazık ki .
    kafam attı ayrılmayı düşündüm fakat öfkeyle kalkan zararla oturur misali . ama canıma tak etti artık . bi akıl verin napiyim . bağırıp cağırıp kibarca defol git diyesim var .

• kıskandırmaya çalışıyordur belki
  • Kızla konuş durumu izah et
  • Sende ona yap aynisini, bu kadar ustune gitme kizin. Vurdumduymaz ol takma hiç. Bak nasıl degere biniyosun. Ama şimdi bi özür dilemen şart.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok ne kıskandırması ya. ayrılacak olduk . öyle saçmalık olmaz.
  • kızın kafada var bişeyler yol ver
  • quote:

Orijinalden alıntı: -S.E.R.K.4.N-

Sende ona yap aynisini, bu kadar ustune gitme kizin. Vurdumduymaz ol takma hiç. Bak nasıl degere biniyosun. Ama şimdi bi özür dilemen şart.

özür dilemen şart derken nasıl ? ne için dileyeceğim .
    ya vurdumduymaz olunca da tripleniyo . benim buna daha hiç yanlışım olmadı olmaz da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acı Biber

kızın kafada var bişeyler yol ver

bende ondan rahatsızım .
    geçen bana sinirli sinirli o soruyu sordu bindirdin mi falan diye bugün böyle dedim ona geçen öyle dedin falan . git bindir kimi istiyosan nereye gidiyosan da git tarzı cevap verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

Kızla konuş durumu izah et

izah ettim . bizde diyo normal böyle şeyler babam bişey demiyor diyor . kız çerkes .
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacklabel1907

quote:

izah ettim . bizde diyo normal böyle şeyler babam bişey demiyor diyor . kız çerkes .

Valla sen şimdi yat uyu yarın sakin kafayla bir daha düşün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Insurrection

Ne b*k yersen ye de git... Ciddiyim.

onu diyesim var .
    1-2 daha böyle hatası oldu alıyorum onu demek için karşıma ama diyemiyorum . yapamıyorum . ama bu sefer inanılmaz sinirliyim . canını acıtmak istiyorum ayrılıp.
    aklım onda kalıyor bikere ayrıldık . geceler geçmiyor zaman geçmiyor . unutulmuyor . onun çaresini bulsam ah .
  • bu kızdan kurtulamazsan ilerde uğraşırsın.kızın tahtaları eksik kesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: -S.E.R.K.4.N-

Sende ona yap aynisini, bu kadar ustune gitme kizin. Vurdumduymaz ol takma hiç. Bak nasıl degere biniyosun. Ama şimdi bi özür dilemen şart.

+1
  • la Şinasinin hayatını arıyodum buraya gelmişim
  • allah sabır versin vermeli...
  • quote:

quote:

onu diyesim var .
    1-2 daha böyle hatası oldu alıyorum onu demek için karşıma ama diyemiyorum . yapamıyorum . ama bu sefer inanılmaz sinirliyim . canını acıtmak istiyorum ayrılıp.
    aklım onda kalıyor bikere ayrıldık . geceler geçmiyor zaman geçmiyor . unutulmuyor . onun çaresini bulsam ah .

Onun çaresi yok sen terk ettiğinde canın acıyacak elbet kaçış yokta, yaptıklarına tahammül ettiğin sürecede beynini kemireceksin en iyisi ne halin varsa gör gibisinden bir şeyler söyleyip gitmek kızlar böyledir bilirsin tekrar geri döner.

• quote:

quote:

quote:

Valla sen şimdi yat uyu yarın sakin kafayla bir daha düşün

evet öyle yapıcam . bu kafayla hatalı karar veresim yok .
    ama biliyorm ki sabahta uyansam düşünsem 1 ay sonra da düşünsem . benim için normal değil .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acı Biber

bu kızdan kurtulamazsan ilerde uğraşırsın.kızın tahtaları eksik kesin

• Ara verelim diyorsa, kız arkadaşın bırak seni sevmeyi... Hoşuna bile gitmiyorsundur...
    Eğer benden hoşlanmasa bile birlikte olurum diyorsan ayrı, bir süre sonrada bitirelim der zaten...
    Dansı seviyor ise,
    Karşısındaki kişininde böyle birisi olmasını ister, birlikte dans etsek vs... diye hatta iyi dans eden birisi, hoca yada kendisinden daha iyi dans eden bir erkek isterler...
    Benim fikrim beni istemeyeni ben hiç istemem...
    Ara verelim, biraz düşünelim...
    Bunlar kibarca bu ilişki olmuyor demeye gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

onu diyesim var .

Onun çaresi yok sen terk ettiğinde canın acıyacak elbet kaçış yokta, yaptıklarına tahammül ettiğin sürecede beynini kemireceksin en iyisi ne halin varsa gör gibisinden bir şeyler söyleyip gitmek kızlar böyledir bilirsin tekrar geri döner.

evet onun çaresi yokta . o süreçte dayanamam msj atarım . giderim konusurum . bunlar caydırıyo biraz da . karsısında ezilmek istemiyorum .

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.