Şimdi Ara

Malum adam hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malumu fiyat politikasından dolayı yermek bana çok saçma geliyor adam istediği fiyata satar ya da videoları isterse 1 yıllık yapar neden böyle şeylerin üzerinde duruyosunuz anlamış değilim ve yaptıkları işin gayet kaliteli olduğunu düşünüyorum son derece güzel bi matematik anlatımı mevcut bu adamlar eleştirilicekse kitap iadeleri,sınav ertelendiği zaman neden paket süresini uzatmadığı gibi şeylerden dolayı eleştirilmesi gerek bana kalırsa banada çok öğrenci dostu gibi gelmiyolar ne yalan söyleyeyim ama aptal aptal şeylerden vurmaya çalışıyosunuz çocuk musunuz amk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odtütıp -- 10 Mayıs 2020; 10:14:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• eğer sen biz eğitimciler diye söze başlıyorsan aga eğitimciliğin gerektirdiği eşitlik şartını ortaya koymak zorundasın.Madem bu ülkedeki gençlerin başarılı olmasını istiyorsun neden bu kitapları herkesin ulaşabileceği bir fiyattan satmıyorsun?Eğer cidden bu ülkedeki gençlere parlak bir gözle baksaydı üstünden geçinelim şu parayı şöyle kayalım demeselerdi o zaman söyledikleri biz eğitimciyiz lafı belki samimi olurdu.Bakın burada serbest piyasa düzenine laf söylemiyorum,eğitimi ticarete bel bağlayarak bu hale getiren insanlara lafım.Sen bir kitap çıkarıyorsun 50tl fiyatta biçsen satılacağını bildiğin için 50 tl fiyat koyuyorsan ne olduğun ortada.
    Amacın besbelli dur bu güzel kaynağı öğrenciler çözsün ve kendine bişeyler katsın değil de ağzının suyu akarak Allahh 1000X50=50.000'de buradan sözünü söyleyebilmek.Çünkü asgari ücretle çalışan zavallı baba oğlu okusun diye o parayı zaten vermek zorunda ve kimse bun görüp bir şey söylemeyecek.Yesinler sizin serbest piyasanızı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.