Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++ (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.349
Cevap
79
Favori
382.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Donald Draper

bizim araçlara yine zam gelmiş

ilk günden beri söylüyorum süper fiyattan aldık diye. İlk lansman fiyatlarından yararlananlar olarak şanslıyız.

Hangi versiyonunu kaça almıştınız lansmanda merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekna dizel otomatiği lansmanda 119.000'e almıştık.Aralık liste fiyatı 147.000.Kendimi piyango çıkmış gibi şanslı hissediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BraveHeart- -- 1 Aralık 2017; 22:22:52 >
  • Fiyatlar kısa sürede inanılmaz arttı 147750 olmuş tekna dizel otomatik vay arkadaş
  • Makyajli kasa kullanim kılavuzu olmayanlar icin

https://wetransfer.com/downloads/2e45b99bd8fa22aa1a8d715c32392ba220171124135810/229db7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hicretc -- 2 Aralık 2017; 0:3:10 >
  • manuel vites kullanıcılarına birşey sormak istiyorum, debriyaj kavraması bana çok yukarıda geldi, pek rahat edemedim kullanırken. Sizde de durum böyle mi? Servise ayarını elletip iyice bozdurmak istemiyorum açıkçası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schumacher__ -- 2 Aralık 2017; 0:12:40 >
  • Hicretc H kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sagol

• schumacher__ S kullanıcısına yanıt
    Hocam bundan onceki aracim clioydu o cok yukarda kavriyordu ondan sonra qashqai baya iyi geldi bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de hidrolik debriyajlı auris vardı. Şimdi hem pedal sert geliyor, hem de kavrama çok yukarıda. Pek sevemedim açıkçası
  • schumacher__ S kullanıcısına yanıt
    makyajlı tekna 1.5 dci manuel kullanıyorum benimkide aynı şekilde yukarıda ve dar aralıkta kavrıyor, pedal banada sert geldi.bundan önce yine qashqai 1.6dci manuel 4wd kullandım 1 yıl onun debriyaj kavraması daha aşağıdaydı ve dozlaması iyiydi pedal daha yumuşaktı
  • Herkese kazasız binmeler..otomatik viteslerde durunca araba d konumunda iken start-stop devreye giriyor ve araba istop ediyor..p konumuna getirince veya el frenini çekince araba tekrar çalışıyor..bu benim arabada sürekli oluyor..önceki aracımda öyle bişey olmazken qashkai de sürekli böyle olması normal mi?ayarlarda falan mı bi sıkınti var mı?1.6 otomatiklerin hepsinde böyle mi..?

• methionin7 M kullanıcısına yanıt
    Evet bende sordum..banada 2.000 tl civarı dediler..sistemmi değişiyor falan diye sordum yok normal kablolu balık sırtı anten dediler..bende internetten araştırıyorum ama...

• abcdefe A kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı hocam. Muhtemel parka alırken geri vitese geçip sonra park a alıyor ondan dolayı olduğunu düşündüm bende.

• İyi bir paspas ve bagaj havuzu lazım. Alan arkadaşlar nereden aldı acaba?

• Bugun baslayan bir sorunumu anlatmak istiyorum arkadaslar

Debriyaj pedalina basarken ilk 1 cm lik kisimda butona basar gibi tak diye ses geliyor

Debriyaja tam basmadan ayagimin ucuyla 0.5 cm 1 cm bas cek yapiyorum tak tak ses geliyor araba daha 1800 km de

Ön camın ordaki trimden zaten alalı belli ses geliyor çok canım sıkılmaya başladı😣

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar

Benim makyajli kasa qashqai nin on sol silecegi kokunden kirilmis tek satin alabilirmiyim servistenmi degistirmem lazim fiyati nedir bilgisi olan paylasirsa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: eyyup53

Merhabalar

Benim makyajli kasa qashqai nin on sol silecegi kokunden kirilmis tek satin alabilirmiyim servistenmi degistirmem lazim fiyati nedir bilgisi olan paylasirsa sevinirim

Daha 1 2 aylık silexek nasıl kırılmış yav.Sanırım makyajlıda kalite yükselmemiş makyajsızsına göre.baksanuza debriyaj silecek vs...Servise gidin belki hatalı ürüb diye sıfırıyka değiştirirler kökten kırılmış parça değişimi yapılmaz komple değişir

• Serefsiz karektersizin biri asilmis kirmis yoksa durduk yere kirilicak bir parca degil

Servis 1 tane kola 545 tl istiyor hadi fiyati gectim turkiyede yok yurt disindan gelecekmis 20 gun bekliycem

Tamda sofor tarafi kirildi yagmur yagdimi araci kullanamiycam 20 gun kapida yatacak

Koskocaman nissan arabayi getirtiyor parcasini getirmiyor buda enteresan yani

• quote:

Orijinalden alıntı: eyyup53

Serefsiz karektersizin biri asilmis kirmis yoksa durduk yere kirilicak bir parca degil

Servis 1 tane kola 545 tl istiyor hadi fiyati gectim turkiyede yok yurt disindan gelecekmis 20 gun bekliycem

Tamda sofor tarafi kirildi yagmur yagdimi araci kullanamiycam 20 gun kapida yatacak

Koskocaman nissan arabayi getirtiyor parcasini getirmiyor buda enteresan yani

Dostum geçmiş olsun. Millet olarak hasetlik, kıskaçlık ve mal düşmanlığında üzerimize yok herhalde. Hain şerefsiz!!!

Kasko yada trafik sigortasından yaptıramaz mısın acaba?
  • apoykalips kullanıcısına yanıt
    Herkese merhaba...1.6dci tekna xtronic için kapora veripde aracını alamadığı için vazgeçmek zorunda kalan arkadaşlara sormak istedim...Şu an bayii elimizde araç var 125 bin TL den ve 40 bin TL 12 ay %0 faiz kampanyadan yararlanma hakkınızda saklı deseler kabul edermiydiniz ? Prensip olarak "Hayır etmezdim veya asla" diyen arkadaşlarıma saygı duyuyor ve takdir ediyorum. Fakat aracın fiyatı geçen hafta 138 idi şimdi 140 bazıları 144 ü telaffuz ediyor. Herşeye rağmen gene de 125 bin TL kampanya kapsamında çok kötü değil gibi duruyor. Ne dersiniz ? Kıymetli yorumlarını bekliyorum...Şimdiden teşekkür ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: robalo

Herkese merhaba...1.6dci tekna xtronic için kapora veripde aracını alamadığı için vazgeçmek zorunda kalan arkadaşlara sormak istedim...Şu an bayii elimizde araç var 125 bin TL den ve 40 bin TL 12 ay %0 faiz kampanyadan yararlanma hakkınızda saklı deseler kabul edermiydiniz ? Prensip olarak "Hayır etmezdim veya asla" diyen arkadaşlarıma saygı duyuyor ve takdir ediyorum. Fakat aracın fiyatı geçen hafta 138 idi şimdi 140 bazıları 144 ü telaffuz ediyor. Herşeye rağmen gene de 125 bin TL kampanya kapsamında çok kötü değil gibi duruyor. Ne dersiniz ? Kıymetli yorumlarını bekliyorum...Şimdiden teşekkür ederim..

Al geç hocam üçe beşe bakma fiyatlar uçtu gitti alan kazanır

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.