Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++ (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.349
Cevap
79
Favori
382.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Emniyet kemeri takılı iken ve değilken fark etmiyor. Yarın bir deneyiniz. Aracı vitese takınca hemen hareket ederseniz bırakıyor. Birkaç saniyeden fazla bekleyip hareket etmek isterseniz bırakmıyor. Bayii de bana bunun bir güvenlik önlemi olduğunu söylemişti.

• methionin7 M kullanıcısına yanıt
    Hocam bir yanlışınız olmasın..Bayiler 250 tl ye takıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ism72

Sileceklerden şikayetçi olan var mı? İlk kademe de fasılalı çalışma yok. Sadece yağmur sensörüne göre çalışıyor. 2. kademe de çok hızlı. Yağmur sensörüde biraz dandik. Cam tamamen kapanmadan çalışmıyor. Bir ayar mı var acaba benim bilmediğim. 2 saniyede bir çalışan silecek lazım bana:)

Cam silecek kolunu otomatik konumuna alıp, silecek kolunun orta kısmındaki
    dereceleme ayarı ile silecek hızı ayarlanabiliyor.
    Ayrıca silecek kollarını kaldırmanız gerektiğinde kollar kaput kenarına
    sürtüyor. Bunun için silicek kolundan silicek kapalı iken seri bir şekilde
    kolu yukarı doğru çift tıklayın. Silicekler saat 11 konumuna gelip kalıyor.
    Selamlar,
  • quote:

Orijinalden alıntı: mufit

Öte yandan sabah aracı ısıtırken, Eko sarfiyat görüntüsünü aldım.
    Bir şey anladımsa arap olayım. Toplamda ortalama tüketimim nedir,
    araç ne yakıyor vs. vallahi anlayabilmiş değilim...
    Tüm forum üyelerinin Mubarek Kandili kutlu olsun.
    Selamlar,

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++

Sarfiyat ekranında direksiyon üzerinden aşağı ok tuşuna basıldığında
    sarfiyat I ve 2 ekranları arasında geçilebilyor. I ekranı toplam
    KM ve ortalama sarfiyatı veriyor. 2 ekranı mağlum ara mesafe skorlarını
    vermekte. Adım adım çözeceğiz makinayı...
    Selamlar,

• quote:

Orijinalden alıntı: theburock

Hocam bir yanlışınız olmasın..Bayiler 250 tl ye takıyor..

VALLA TESLİM ALIRKEN SORUM BANA 1900 TL DEĞMEZ DEDİ.ÜSTELİK ZATEN RADYO SIKINTI ÇIKARIYOR HİÇ RİSKE GİRME DEDİ. SİZ 250 DİYİNCE ŞAŞIRDIM YAN SANAYİ FALAN OLMASIN.
  • mufit kullanıcısına yanıt
    Sileceklerle ilgili o durum yenilerde yok artık. Silecekler kaputa değmeden kalkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • theburock T kullanıcısına yanıt
    Internette 30 tl ye satilani takiyorlar 250 ye orjinal dersede yemeyin.orjinali pahalli

• Alakası yok falan diye yazmanız hiç hoş değil.Aracı siz mi ürettiniz de bu kadar kesin yazdınız? Aracı olmayan birisi olarak yazmadım ki ilk otomatik el frenli aracım değil.Benim aracım makyajlı kasa dizel otomatik ve bugün tekrar denedim aracım çalıştıktan hemen sonra emniyet kemeri takılı değilse el frenini otomatik olarak bırakmıyor.Ama akabinde emniyet kemerini takıp gaza basınca otomatik olarak bırakıyor ve evet 3-5 saniye değil 20-25 saniye çalıştıktan sonra hareket etmezseniz el freni otomatik olarak bırakmıyor.Kaldı ki soğuk havada aracı çalıştırıp sizin yazdığınız gibi birkaç saniyede kalkan yoktur sanıyorum.
    Ben aracımı her seferinde çalıştırıp en az 10-15 saniye bekledikten sonra emniyet kemeri takılı vaziyette gaza dokunur dokunmaz el freni bırakıyor.Herhangi bir yerde vitesi boşa alıp aracı stop etmeden el frenini kendim çekersem de otomatik olarak bırakmıyor.Benim aracım bu şekilde.Gördüğünüz gibi çok alakası var emniyet kemeri ile.En azından benim aracımda bu şekilde.

• quote:

quote:

Sileceklerden şikayetçi olan var mı? İlk kademe de fasılalı çalışma yok. Sadece yağmur sensörüne göre çalışıyor. 2. kademe de çok hızlı. Yağmur sensörüde biraz dandik. Cam tamamen kapanmadan çalışmıyor. Bir ayar mı var acaba benim bilmediğim. 2 saniyede bir çalışan silecek lazım bana:)

Selamlar,

Sence o ayarı yapmamış olabilir miyim?
    Aynı hızda yağan yağmur, aynı hızda giden bir araç ama aynı aralıkta çalışmayan bir silecek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sê7êN SKY

quote:

quote:

Selamlar,

Sence o ayarı yapmamış olabilir miyim?
    Aynı hızda yağan yağmur, aynı hızda giden bir araç ama aynı aralıkta çalışmayan bir silecek

Estağfirullah, sizin yapıp yapmadıklarınızla alakalı bir yorum değildi...
    Öğrendiğim yada keşfettiğim bir şeyi paylaşmak istemiştim.
    Yok sayın. Selamlar,

• apoykalips kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın. Bayii bana aracı teslim ederken bayii kapısında 2m. iler 3m. geri denemeler yaptık. Bu arada bayi önünde araç içinde oturduğumuz için kemer takılı değildi. Aracı ileri ya da geri vitese aldığımızda hemen hareket edersek otomatik park freni hemen kendini bırakıyordu. Biraz beklersek bırakmıyor ve manuel arabalarda el freni çekili iken gaz verirseniz arabanın arkası hafiften kalkar gibi olur ya öyle oluyordu. Ben aracı getirince durumu aracı birlikte kullanacağımız eşime de anlattım. Uygulamalı olarak gösterdim. Aracı D konumuna al biraz bekle dedim. Park freni yine bırakmadı. Aracı D ye alıp hemen hareket ettiğinde bıraktı. Eşim aracı vitese alınca benim kadar seri hareket edemediği için park frenini hep el ile indiriyor. Üstelik biz araca binince daha kontak açmadan kemer takarız. Ben bunlara dayanarak yazdım. Yine de yanlış anlaşıldım yada yanlış biliyorsam kusura bakmayın. Amacım kimseyi kırmak değil. Aksine buradaki bilgi paylaşımından yararlanmak çok iyi oluyor. Bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum.

• Problem değil hocam tabi ki bilgi paylaşımı önemli.Ben kendi aracımda ki durumu paylaştım sizde alakası yok falan yazınca iyice açıklama gereği hissettim.Başka arkadaşlarda deneyip durumu yazarsa netleşir ama demekki servis el freni konusunda farklı yazılım yada komut girebiliyor gibi geldi bana.Başka açıklaması yok sanırım aracın bu farklı davranışlarının.İyi forumlar.
  • Konu el freni olunca sorayım. Aracı stop ettiğimizde fren otomatik devreye girmiyor. Acaba yazılımla mı düzeltiliyor bu mesele?

• eco modu otomatiğe özel sanırım, manual'de yok değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

eco modu otomatiğe özel sanırım, manual'de yok değil mi?

Yok ekranda silik eco modu var manuelde ama manuelde aktif değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defiant82 -- 1 Aralık 2017; 8:23:33 >
  • Silecekte ayar varmış gerçektende Dün akşam klavuza baktım biraz. Koskaca damla işaretlerini görmemişim. Buna rağman 2 saniyelik fasılalı silecek olmaması çok saçma. Yağmur sensörü bozulduğunda ne yapacağız?

Silecekler, hafızadaki FM istasyonlarını direksiyondan değiştirememe, otomatik çocuk kilidi olmaması can sıkan ayrıntılar. FM istasyonu değiştirirken kaza yapıyordum az daha. Silecek ve radyoyu yazılımla düzeltirler isteseler.
  • inch kullanıcısına yanıt
    yazılımla düzeliyor. 10dk da hallediyorlar.
  • bizim araçlara yine zam gelmiş

ilk günden beri söylüyorum süper fiyattan aldık diye. İlk lansman fiyatlarından yararlananlar olarak şanslıyız.
  • Donald Draper kullanıcısına yanıt
    Sormayın, aynen öyle. Ticaret yapıp 3 kuruş kazanıcaz diye tırmalıyoruz. Lansmanda QQ’lara para bağlamak varmış ;)

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.