Şimdi Ara

makyajlı punto incelemesi 2012 (resimli)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
6.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba sevgili arkadaşlar ilk önce bir punto evo sahibi oldugumu belirtiyim

bugün gittigim fiat bayii sinde makyajlı puntoyu gördüm bu kadar çabuk görücegimi sanmıyordum daha fiatın resmi sitesinde bile yokken bayide araç var beylikdüzü bayisi

araç hakkında:
    punto evo ile herhangi bir boyut farkı yok
    farları evo ile aynı boyutta
    ön konsol modeli aynı
    aracın içinde degişen tek şey döşeme rengi benim gördügüm araçta siyah agırlıklı döşeme kullanılmıştı.
    dışında ise sadece sadece ön ve arka tampon farklı evoya göre
    degişen tamponlar arabaya daha agreşif bir yapı katmış
    ve bu arada yeni jant modelide eklenmiş

motor hakkında konuşmadık ama bayide 1.3 multijet 95 hp duologic (yarı otomatik) vardı ve fiyatı 45.750 tl gibi birşey

punto evoyu makyajlı puntoya çevirmek için sadece tamponları degiştirmek yeterli olacaktır.oradaki görevli bayana sordugumdada boyutunun aynı oldugunu servistede bu işlemin yapılacagımı söyledi

fotograflar :
    içeriden foto yoktur

içeriden foto yoktur

• Hem önü hem arkası grande punto ile evo arasında olmuş. Arka tampon grande tamponu stoplar evo. Ön tarafı da tekrar grandeye benzetmişler fakat sinyal lambalarının yeri evodaki gibi kalmış. İkisinin de beğenilen yönlerini birleştirmişler sanki :) Ama fiyatlar çok yüksek gerçekten.
  • aynı aracı kaç yıl daha satıcaklar bakalım
  • içeriden niye foto yok kapıyı açmıyorlar mı?
  • ben bi fark göremedim
  • Arkadaki gri skydome lu punto evo sanırım. O daha güzel duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: swrc

içeriden niye foto yok kapıyı açmıyorlar mı?

yok ben çekmeyi unuttum zaten fark yok evo ile
  • bıyıkları yok...

makyaj öncesi durumundan daha güzel durduğu söylenebilir.
  • bende bunu begendim ve kısmetse tamponları değiştirip bu modele çevirecem
  • Şahtı şahbaz oldu. Rezalet bir tasarımı var bana göre.
  • bıyıkları kesmeleri yerinde bir iş olmuş, o ön kısım makjajlı clio 3'e benzemiş.
    şimdi bu kasa grand punto'nun makyajlı hali sanırım, birde fiat şu isim karmaşasına son versin artık bir isimde karar kılsın ya.
  • Şu araca 45 bin mi istio fiat ahahahahahahahah
  • Çok erken gelmiş bayilere şaşırdım bende.

Bu arada bravo fiat !
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemuse

Şahtı şahbaz oldu. Rezalet bir tasarımı var bana göre.

Zevk meselesi ama bu aracın tasarımının temeli maserati coupeden geliyor. Yani o kadarda şahbaz değil sanırım
  • Zevk meselesi tabiki. Altınızdaki araç bir tasarım harikasıyken nasıl oluyor da marka sahibinin araçları böyle tuhaf oluyor anlaşılması mümkün değil. Hyundai Matrix de Ferrari designer ların ürünü mesela, başarısı tartışılır Punto gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemuse -- 29 Ocak 2012; 22:54:20 >
  • bende beğendim ama fiyatını haketmez bu araç.
  • 2 sene de bu makyaj gider 2014 de yeni model gelir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: paanther

bıyıkları yok...

makyaj öncesi durumundan daha güzel durduğu söylenebilir.

puntoyu o ön farlara sahip olduğu sürece fiyatı 15 milyarada indirseler almam
  • yarabbim bu fiyatlar nedir böyle yahu. 24 bin tl ye almıştım 2010 da aracımı. üzerine bi okadar daha koyup punto alacağım ha? koşarak uzaklaşırım oradan.
  • 2010 kasası bundan bin kat daha iyi puntoyu cok severim aşığım hatta ama bu so kasa cok iğrenç geldi bana ya sanki ön farlar acemice modifiye edilmiş gibi duruyo farları yani
    hele arka stoplar felan berbat olmuş sırf kırmızıydı benim sevdiğim kasa bu gerçekden berbat
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.