Şimdi Ara

MAKYAJLI POLO 2014 ANA KONU (286. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.741
Cevap
70
Favori
368.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar polo 1.2 tsi 2017 model aracın yağını değiştiricem. Mobil1 esp formula 5-30 kullandam olurmu
  • Ben bugun 4.yil bakimi icin fiyat aldim(arac 18000 kmde)

Avek umraniye 1050 tl fiyat verdi

Bostanci rese ozel servis 430 tl dedi.

Hayatimda ilk defa ozel servise gidexegim heralde.
  • Arkadaşlar merhaba. İnşallah ben de yakın zamanda aranıza katılacağım. 1.2 TSI için 6-6.5 lt aralığında yakıt tüketimi olduğunu öğrenince atmosferikten vazgeçip makyajlı polo almaya karar verdim. Fakat kafamı kurcalayan ve tüm araştırmalarıma rağmen net bi cevap alamadığım soru var.
    Arkadaşlar 1.2 TSI'lerin hepsinde direksiyonda tuşlar var. Peki 2014'ten beri çıkan her TSI'de bluetooth var mı? Bildiğim kadarıyla direksiyondaki tuşların bazısı bluetooth bağlantısıyla alakalı. Malum sitedeki ilanlara baktığımda bazısı bluetooth var yazmış bazısı yazmamış. Nette de araştırma yaptığımda kafamı kurcaladı. Aydınlatırsanız çok sevinirim teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Arkadaşlar merhaba. İnşallah ben de yakın zamanda aranıza katılacağım. 1.2 TSI için 6-6.5 lt aralığında yakıt tüketimi olduğunu öğrenince atmosferikten vazgeçip makyajlı polo almaya karar verdim. Fakat kafamı kurcalayan ve tüm araştırmalarıma rağmen net bi cevap alamadığım soru var.
    Arkadaşlar 1.2 TSI'lerin hepsinde direksiyonda tuşlar var. Peki 2014'ten beri çıkan her TSI'de bluetooth var mı? Bildiğim kadarıyla direksiyondaki tuşların bazısı bluetooth bağlantısıyla alakalı. Malum sitedeki ilanlara baktığımda bazısı bluetooth var yazmış bazısı yazmamış. Nette de araştırma yaptığımda kafamı kurcaladı. Aydınlatırsanız çok sevinirim teşekkür ederim.
    2016 cmfrline var önceki yılları bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F95E650A3

2016 cmfrline var önceki yılları bilemem

Alıntıları Göster
    Anladım. Hocam peki 1.2 TSI Polo'ların bildiğiniz kronik sıkıntıları neler acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Anladım. Hocam peki 1.2 TSI Polo'ların bildiğiniz kronik sıkıntıları neler acaba?

Alıntıları Göster
    Araç şuan 12000 km de sürekli uzun yol kullanılıyor dsg li

8000 km civarı Sadece balatadan ıslık sesi geliyordu servis önce temizledi sonra yine ses devam etti diskten dediler çok para istediler onun için yapmadım şuan ses azaldı onun dışında hiçbir sorun çıkarmadı çok şükür

Araç yakıt tüketimi olarak çok iyi tsi dilinden anlarsan bedavaya gezersin tavsiye ederim

Aracın s vitesi tek şoför varken yani ağırlık yokken çok keyifli oluyor serilik açısından

Onun dışında servisi sorunlu ben Diyarbakır daki servise gittim. Bakımı felan hepsini dışarıda yaptırıyorum parçaları kendim alıp servis çok pahalı

• Hocam görüşleriniz için teşekkür ederim. Ben manuel alacağım. Okuduğum kadarıyla kronik sorunu yok deniyor aracın. Bu yuzden daha bi sevdim valla
  • Balata ıslık sesi benim aracımda da var. 2014 model ve sıfır aldım aracı. Aldıktan 1 yıl sonra yapmaya başladı. Belki hala devam ediyordur ama artık takmıyorum.
  • Merhaba 2015 Polo 6c aracım için Android multimedia almak istiyorum. Alıpta kullanmış olup tavsiye edebileceğiniz bir ürün varmı? Aliexpress te bir sürü ürün var ama hangisi uyumlu bilemiyorum.
  • 1.2 tsi dsg otomatik polo aracim geri vitese alip gitmeye baslayinca gacirti seklinde ses geliyor normal ileri giderken sorun yok neden olablir acaba?
  • ydn06 kullanıcısına yanıt
    Benim aracım 2015 comfortline, o zaman bluetooth opsiyoneldi,bende yok o yüzden. Halama 2016 comfortline aldık, standart olarak vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhur_a

Benim aracım 2015 comfortline, o zaman bluetooth opsiyoneldi,bende yok o yüzden. Halama 2016 comfortline aldık, standart olarak vardı.
    Sanırım 2016'ların hepsinde Bluetooth standart olarak mevcut. Teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar herkese iyi forumlar.

Yeni 2014 1.2 tsi dsg polo araç sahibi oldum. Birkaç konuda bilgilerinizden yararlanmak istiyorum.

1-) Serviste aracıma bluetooth kiti taktırmak istesem ve telefon görüşmesini aktif hale getirmek istesem ücretler ne durumdadır?

2-) Standart küçük renkli ekranına direk geri görüş kamerası takılabiliyor mu? Fiyatlar konusunda bilginiz var mıdır?

Şimdiden vereceğiniz bilgiler için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlperSASAL

Arkadaşlar herkese iyi forumlar.

Yeni 2014 1.2 tsi dsg polo araç sahibi oldum. Birkaç konuda bilgilerinizden yararlanmak istiyorum.

1-) Serviste aracıma bluetooth kiti taktırmak istesem ve telefon görüşmesini aktif hale getirmek istesem ücretler ne durumdadır?

2-) Standart küçük renkli ekranına direk geri görüş kamerası takılabiliyor mu? Fiyatlar konusunda bilginiz var mıdır?

Şimdiden vereceğiniz bilgiler için teşekkürler.
    Merhaba bu iki işlem için servis yüklü bir miktar ister bunun yerine aliexpres de geri görüş kameralı Bluetooth ve Apple carplay olan cihaz alıp taktırmak daha mantıklı
  • Arkadaşlar merhaba. Yetkili serviste genel bakım yaptırsak ne kadara mal olur ve yapılan işlemler nelerdir?
  • Arkadaşlar polo 1.4 tdi almayı düşünüyorum. Fakat benim için önemli özelliklerden olan hız sabitleyiciyi ilanlarda pek göremiyorum. Servis tarafından takılıyor mu, ve takılıyorsa ücreti ne kadar oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimgs88

Arkadaşlar polo 1.4 tdi almayı düşünüyorum. Fakat benim için önemli özelliklerden olan hız sabitleyiciyi ilanlarda pek göremiyorum. Servis tarafından takılıyor mu, ve takılıyorsa ücreti ne kadar oluyor
    1.4 tdi bluemotion paketi alırsanız hız sabitleyici ve sınırlayıcısı standart olarak var. Fakat comfortline ve trendline da isteğe bağlı servis yapıyor güncel ücretini bilmiyorum.
  • ibrahimgs88 İ kullanıcısına yanıt
    servis orjinal arka park sensörüne 2600 tl istedi geçen hafta. sabitleyiciye 4000'den aşağı istemezler. fakat ender elektronik gibi orjinal yedek parçayı takan yerler daha uyguna yapabiliyor.
  • 1.2 TSI'larda rölantideyken triger tarafından tıpkı dizelde olduğu gibi tortor sesi alan var mı? Söz konusu motor sıcakken rölanti konumunda daha çok duyuluyor. Herkeste durum aynı mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 3 Mart 2019; 14:8:42 >
  • ydn06 kullanıcısına yanıt
    linkteki video da gelen alçak frekans sesi mi duyuyorsunuz sizde? Araçim polo 1.2 tsi 2017 model geçen hafta cuma maslak doğuş oto ya bu ses ile ilgili şikayet için götürdüm önce gergi bilyaları değişti sonra eksantrik konumlayıcı dan olabilir onu değiştireceğiz dediler ve hala serviste deneme yanılma ile sesin kaynağını bulmaya çalışıyorlar. Benim görüşüm ses yağ pompası kaynaklı fakat meşakkatli ve masraflı bir iş olduğu için en sona bıraktılar muhtemelen.
    Aracı eşim kullanıyor ve henüz 4000km de bu sorun oluştu daha öncesinde Florya Mez otoya ses ile ılgili şikayetimi belirttigimde servisin ustabaşı tüm bu modellerde aynı sesin olduğunu söyledi fakat gelgelelim öyle değilmiş iyi ki dediğini dinlememişim.

https://photos.app.goo.gl/ntjtZvSw8Ljy2Cp39

• 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.