Şimdi Ara

MAKYAJLI POLO 2014 ANA KONU (284. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.741
Cevap
70
Favori
368.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dr Bishop

plastik jant + gündüz farsız
    alaşımlı jant + gündüz farlı
    alaşım + gündüz + bluetooth

standart paket olarak 3 farklı model piyasada var. 2014, 2015 ilk 6 ay, 2015 sonları için. bluetooth'u da standart olarak koydu en son bıraktı.

makyajlı kasa ilk çıktığında alaşım jant gündüz farı koymaması saçmalıktı bana göre
  • lonely warrior kullanıcısına yanıt
    Sıfır 1.4 Tdi Dsg şirket aracı var şu an. Henüz 1000 km oldu. Sakin kullanıyorum. İstanbul içi kullanım yoğun saatlerde, ortalama sürat 35-40km civarı tüketim yaklaşık 5 litre. Uzun yol fırsatı olmadı henüz. Yol boşken ortalama 4 litre altına düsüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araçta gündüz farları 0 a da getirilse her zaman yanıyor. Bu farları nasıl kapatabiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grimfandango83 -- 5 Kasım 2017; 21:53:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melalcholic

Sıfır 1.4 Tdi Dsg şirket aracı var şu an. Henüz 1000 km oldu. Sakin kullanıyorum. İstanbul içi kullanım yoğun saatlerde, ortalama sürat 35-40km civarı tüketim yaklaşık 5 litre. Uzun yol fırsatı olmadı henüz. Yol boşken ortalama 4 litre altına düsüyor.

Güzelmiş yakıt değerleri
  • grimfandango83 kullanıcısına yanıt
    Yanıtı buldum ve bizzat denedim oluyor.

Kontak kapalıyken sol sinyal kolu kendine doğru çekilerek (uzunları yakma pozisyonu) aynı zamanda aşağı indirilip kontak açılır ve 3-5 saniye beklenir. Bir ikaz sesi duyulur ve bu şekilde gündüz farları kapanır

Aynı yöntemle yine kontak kapalıyken kol kendine çekilip aşağı yerine yukarı itildiğinde ve bu haldeyken kontak açılıp beklendiğinde ikaz sesi ile birlikte gündüz farları tekrar açılır.

• Bu konu baya bi hareketsizleşmiş.

Neyse yine de ben sorayım

Çakmaklık usb şarj cihazı bakıyorum

Önerebileceğiniz, radyoyla birlikte kullanılırken cızırtı yapmayan bir marka model var mı? Eğer bluetoothu kullanışlıysa bluetoothlu da olabilir.

Bir de pas pas bakıyorum. Sağolsun aracı aldığım kişi içindeki pas pasları alıp verdi arabayı bana.

Kauçuk kaliteli kaymayan koku yapmayan bir pas pas hangisini önerirsiniz?

• maestro2 kullanıcısına yanıt
    dsg olduğu için serviste yaptırın ozel birşey yapmıyorlar fakat şanzımanın en az 5 sene iyi niyet garantisi devam ediyor 700tl civarında 2. bakım haziranda yaptırdım
  • onursumer kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim önce bilgim olsa düşünürdüm. Yalnız dışarda 300 e yaptırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: grimfandango83

Bu konu baya bi hareketsizleşmiş.

Neyse yine de ben sorayım

Çakmaklık usb şarj cihazı bakıyorum

Önerebileceğiniz, radyoyla birlikte kullanılırken cızırtı yapmayan bir marka model var mı? Eğer bluetoothu kullanışlıysa bluetoothlu da olabilir.

Bir de pas pas bakıyorum. Sağolsun aracı aldığım kişi içindeki pas pasları alıp verdi arabayı bana.

Kauçuk kaliteli kaymayan koku yapmayan bir pas pas hangisini önerirsiniz?

Merhaba çakmaklık şarkı yerine AliExpress te usb soketler var üzerinde voltajda yazıyor bunu usb soketinin olduğu yere montajlayıp sigorta kutusundan enerji verebilirsiniz , kaliteli kauçuk paspas şu anda metro market de var 40 tl gibi bir rakamı vardı kampanyalı tavsiye ederim birmediyse, bump gibi birşeydi markası

• ihkelektrik kullanıcısına yanıt
    Evet bazıları olmaz diyor, bazılatı da sizin gibi elektrikçiye git sigotadan güç verip soket takabilir diyor. Birebir gidip de bir yere sorma şansım da olmadı. Ankarada bunu düzgün yapabilecek bir yer bilen var mı?

Söylediğiniz paspas şu mu: Pufi Bubble Base

https://www.bauhaus.com.tr/pufi-bubble-base-universal-kaucuk-paspas-siyah
  • quote:

Evet bazıları olmaz diyor, bazılatı da sizin gibi elektrikçiye git sigotadan güç verip soket takabilir diyor. Birebir gidip de bir yere sorma şansım da olmadı. Ankarada bunu düzgün yapabilecek bir yer bilen var mı?

Söylediğiniz paspas şu mu: Pufi Bubble Base

https://www.bauhaus.com.tr/pufi-bubble-base-universal-kaucuk-paspas-siyah

Evet bahsettiğim model bu , dokunduğunuzda kalitesini belli ediyor ,

Buda size tavsiye ettiğim usb şarz , her elektrikçi bağlar bunu

MAKYAJLI POLO 2014 ANA KONU

• 2014-2015 comfortline modellerin ikinci el piyasası nedir acaba?

• egebeyi kullanıcısına yanıt
    20-30 bin kmdeki hasarsız temiz dsgler Ankarada 65 bin civarında.. İstanbulda 2-3 bin altına bulunabiliyor.

Benim 2015 dsg araçta 50-60 kmden sonra gaza ayağını basınca hafif horultu gibi bir trim sesi oluyor. Gazdan ayağı çekince kesiliyor. Müzik kapalıyken gece ilk denedim aracı. Sessiz ortamda dikkatimi çekti. Rahatsız edici bir ses. Bu neden kaynaklıdır acaba?
  • ihkelektrik kullanıcısına yanıt
    Yalnız benim aradığım, aracın kendi orijinal usb soketi gibi mevcut yuvaya aynı soketten yerleştirilmesi. Acaba öyle bir montaj yapılabiliyor mu diye merak ediyorum.

Yoksa mecburen çakmaklık usb şarj cihazı alıcam. Kafamdaki cihaz Xiaomi Araç Şarj Cihazı Gri Metal Tasarım 2 USB (3.6 A Hızlı Şarj)

Bluetooth için de Case 4U Cyber Samsung Lg iPhone Bluetooth Aux Araç Kiti An-6991 düşünüyorum.

İkisi de kaliteli ve uygun fiyatlı görünüyor. Kullanıcı yorumları olumlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grimfandango83 -- 11 Kasım 2017; 1:18:40 >
  • İkinci el polo bakıyorum. Baktığım bir araçta orta kol dayama gıcırtı sesi çıkarıyordu üstüne bastırınca. Kolçağın orijinal olduğunu biliyorum. Sizdeki araçlarda durum nedir? Sesi önlemek mümkün müdür?
  • symphonyx S kullanıcısına yanıt
    malesef çok zor :) ben de çok takmıştım zamanında. wd-40 ile yağladım bi ara geçti. sonra silikon yağı aldım plastik yağlağıcı. o da biraz geçirdi. iyi bi uygulama yapılırsa belki giderilir.
  • quote:

Yalnız benim aradığım, aracın kendi orijinal usb soketi gibi mevcut yuvaya aynı soketten yerleştirilmesi. Acaba öyle bir montaj yapılabiliyor mu diye merak ediyorum.

Yoksa mecburen çakmaklık usb şarj cihazı alıcam. Kafamdaki cihaz Xiaomi Araç Şarj Cihazı Gri Metal Tasarım 2 USB (3.6 A Hızlı Şarj)

Bluetooth için de Case 4U Cyber Samsung Lg iPhone Bluetooth Aux Araç Kiti An-6991 düşünüyorum.

İkisi de kaliteli ve uygun fiyatlı görünüyor. Kullanıcı yorumları olumlu.

Yukarıda belirttiğim şarj cihazı ve bluetooth cihazını aldım. İkisi de kaliteli ve şık cihazlar. Denedim bluetoothun ses kalitesi gayet güzel.
  • Allstar dsg poloda geri vitese alinca sag aynanin inme ozelligi var mi?

• Arkadaşlar merhaba,

2015 model 1.2 TSI Comfortline DSG Polo kullanıyorum. Aracımı uzun ve arabayı yoran yolculuk sonrasında tanıdığım bir özel servise götürüp hava, yağ filtresi vs.değişimi yaptırdım. Bu işlemi yaptırdığımda araç 42000 km civarındaydı ve bakıma 3000 km civarı vardı. Uzun bir süre uzun yol yapmayacağım için servis 45000 bakımına en az 4-5 ay var olmasında dolayı kış öncesi temiz binmek için yaptım bu işlemi. O arada zaten araç servis bakımı uyarısı veriyordu ve özel servisteki işlemle kaldırıldı uyarı.

Size sorum şöyle; Aracı 45000 bakımında yine yetkili servise götürsem iyi niyet garantim devam eder mi? Dışarıda bu filtrelerin değiştiği yetkili servis tarafından anlaşılır mı? Bunu şundan dolayı merak ediyorum. İleride arabayı sattığım zaman alan arkadaş atıyorum DSG sorunu yaşadı. Benim yaşayabileceğim veya satacağım kişinin yaşayabileceği olası bir DSG sorununda zor durumda kalınmasını istemiyorum. Cevaplayabilirseniz sevinirim.

iyi forumlar.

• symphonyx S kullanıcısına yanıt
    Bildigim kadariyla yok. Gizli özelliklerini açtirmiştim bn ama listeye tek tek bakıp açtirdim ayna indirme özelligi yoktu.

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.