Şimdi Ara

MAKYAJLI POLO 2014 ANA KONU (280. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.740
Cevap
70
Favori
368.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vw polo tsi hiç lpg taktıran varmı? Tsi için prins oluyormuş ama fiyatı yüksekmiş acaba sıkıntı olurmu? Araç dsg li 7.5lt/100km tüketiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smt_smt

Merhaba arkadaşlar,
    daha yeni 1.2 tsi manuel comfortline araç aldım. ön-arka park sensörü taktırmak istiyorum fakat satış temsilcimin söylemesine göre (o da servise sordu) ekranda OPS olarak göremeyecekmişim.

Yanılmıyorsam yine bu konu altında örnek bir fotoğraf gördüm. Gördüğüm kadarıyla bu 5 inçlik bir ekran. OKuduklarıma göre servis META marka park sensörleri takıyormuş. Sanırım sorun da buradan çıkıyor. Ama ilginç olan ender elektronik de diğer firmalar da hatta bazı servisler de, META takıp ekstra bir aparat ile ekrana yansıtabiliyormuş.

Sorun elimdeki medya mı, yan sanayi takılması mı, orijinal ürün takılmaması mı gerçekten anlamadım. Yardımcı olabilecek biri var mı? ön-arka park sensörü için (sadece ses çıkaracak) 1500 lira dediler. bu kadar para verip sadece ötmesini beklemek saçma geldi. Eğer mümkün olmuyorsa sadece arka tarafa taktırmayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

bahsettiğim fotoğraf aşağıda. fotoğrafı gördüğüm sayfanın linkini kaybettim hangi arkadaş paylaşmış bilmiyorum :)

MAKYAJLI POLO 2014 ANA KONU

Merhaba , bu sensör olayına bende çok araştırdım, servisler maalesef orijinal veya yan sanayi ops takmıyor , aslında medya sistemleri uygun fakat üst paket satış politikası nedeniyle bu işlemi yapmıyorlar , kaliteli bir sensör alıp dışarıda iyi bir ustaya taktırabilirsiniz , birazdaha uğraşmak isterseniz alinexpres ten orijinal ops park sistemi alıp yine iyi bir ustaya taktırabilirsiniz

• Arkadaşlar merhaba. Bugün aracı valeye verdim. Aracı aldım bir tuhaflık oldu. 15km geçince kapılar kilitleniyordu. Fakat bu sefer durunca kapı kilidi açılmaya başladı. Durdum çözmeye çalıştım ayarlardan olmadı. Neyse dedim eve gideyim sabah bakarım. Anahtarı çıkardım çıkartırken o tak diye bir hissiyat var o olmadı. İndim arabadan kapıları kilitleyemedim anahtardan. Evden yedek anahtarı aldım o da kilitlemedi. Mecburen kapının üzerindeki anahtar deliginden kilitledim. Acaba vale başka bir anahtarı zorladı Kontagi mi bozdu. Yoksa yazılımsal bir hataya mi denk geldi. Başına gelen var mi ? Teşekkürler

• Arakadaslar gecenler 100 km/h cc de araba kendi kendine 7 den 5 e cekti bole bi sorun yasayan var mi yoksa dsg malum olay mi? Araba 23 binde garanti devam ediyor

• bieels B kullanıcısına yanıt
    Geçen sene ikinci yıl bakımına işçilik ve parça indirimiyle beşyüz küsürlü bir rakam ödemiştim. İndirimsiz hali de 600'ü bulmuyordu zaten. Buradan bir fikir oluşturabilirsin.
  • pusat1249 kullanıcısına yanıt
    lpg'yi bilmem ama 7,5 lu seviyeler trafikli ortamlarda görülüyorsa normal. Lpg ile çok farkeder mi bilmem ama performans açısından fark edecektir.
  • Merhabalar arkadaşlar,
    Dün sabah arabayı çalıştırdım ve aşağıdaki resimdeki ikaz ışığı yandı. Ne olduğunu anlamadım. 10 dakika sürdükten sonra arabayı park ettim. Tekrar çalıştırdığımda ikaz gitmişti. Radyonun olduğu yerdeki Car tuşuna bastım bir uyarı yoktu.
    Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?
     MAKYAJLI POLO 2014 ANA KONU
  • selamlar herkese, sıfır 1.2 tsi dsg comfortline beyaz araç için 67.700 tl fiyat aldım.. sizce uygun mu? pazarlıkla daha fazla zorlamalı mıyım?
  • greysakal G kullanıcısına yanıt
    Ben bütün araçlarimda pro ürünler kullanirim.Sizin istediginiz dogrududa en güzel ve istediginiz sonuçu gyeon wet ıslak yüzeye cila verecektir.Tavsiye ederim.

https://www.heroicdetailingmarket.com/gyeon-wet-coat-islak-yuzey-icin-hizli-cila-500ml

Ayrıca iç konsol ve iç plastik aksamlari içinde auto finnese stripz ürünün tavsiye ederim.Motor plastik aksamlarindada kullanabilirsin.
  • desi116 kullanıcısına yanıt
    Öncellikle geçmiş olsun.Resimde gösterdiginiz ürün hiç bir işe yaramiyor.Çok ince sac olan araçlarda bile denedim sonuç olumsuz.Boşuna almayin paraniza yazık.
  • smt_smt S kullanıcısına yanıt
    Araciniz hayırlı olsun güle güle kazasiz belasiz binin.Ön arka park sensörü için hangi servisten bilgi aldiniz bilmiyorum ama orjinal ops ekrana dahil edilebiliyor.söylediginiz rakam ops ekrana dahil fiyatidir.İstanbuldaysaniz tek tek bayi servislerine ariyarak bilgi alabilirsiniz.Çünkü o fiyatlara ops ekraninda gösteren ön arka park sensörü taktıran çok kişi biliyorum.
  • pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Sıvı sistem gaz dedigimiz sistem takılıyor.Performansdan ödün vermiyor.Hiç bir kaybı olmuyor diyebilirim.Dediginiz gibi fiyatlari yuksek.Ama söylede bir dipnot eklim prins servisinin bayilerini gezdigi vw tiguan 1.4tsi araci var.Onda likit dedigimiz sistem takılı düşünün kendi araçlari reklam yaptıkları araç ama motor sesinden anlaşılayacagi üzere motoru çok erken bitiriyor.pek tavsiye edilmiyor o yüzden.Yani yaptirsan bile uzun ömürlü kullanamassin.max 1,5 yıl.
  • d@yw4lk3r D kullanıcısına yanıt
    Kötü niyetli düşünüyorum ve anahtarin kopyalanmiş olma riski olabilir.Başka bir anahtara kopyalanmiş sonra terkarrdan eski anahtar araca tanimlanmiş ama tanimlama sirasinda yazilimsal bir hatadan kapı kitleme düzgün çalışmaya olabilir.Çok uç bir nokta ama olmaz diye birşey yok.Geçmiş olsun
  • 26_____ kullanıcısına yanıt
    otomatik vites araçlarda hiz sabitleyici ayarladiginiz hızın üstüne çıktıgı zaman motor freni yaparak hızını ayarladiginiz hizlara getirmeye çalışır.Buda olmasi gerektigi gibi vites küçülterek yapılır.Yani herhangi bir sorun yok merak etmeyin.
  • dk2403 kullanıcısına yanıt
    fiyat bence gayet makul.daha fazla inceklerini sanmiyorum.4 gün sonra yeni kur farkı yansitilacak.zaten 2018 de yeni polo çıkıcak ve fiyatlari şuankinin üzerine en az 10 bn tl fazla olacagi ön görülmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rok206

Araciniz hayırlı olsun güle güle kazasiz belasiz binin.Ön arka park sensörü için hangi servisten bilgi aldiniz bilmiyorum ama orjinal ops ekrana dahil edilebiliyor.söylediginiz rakam ops ekrana dahil fiyatidir.İstanbuldaysaniz tek tek bayi servislerine ariyarak bilgi alabilirsiniz.Çünkü o fiyatlara ops ekraninda gösteren ön arka park sensörü taktıran çok kişi biliyorum.

çok teşekkür ederim. hepimiz kazasız belasız.. satış danışmanımın sorduğu servis elemanı yanılmış sanırım. Dün bir arkadaşım vasıtasıyla servis görevlisi ile görüştüm. 1900 TL'ye kadar indirdiler. ekran destekli ön-arka park sensörü. META ya da adını hatırlamadığım başka bir marka takıyorlar. muhtemelen bu ürünlerdeki kar marjı orijinaline göre çok daha fazladır. Bu yüzden orijinal hiç takılmıyor. Bu arada izmirdeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: smt_smt

quote:

Orijinalden alıntı: rok206

çok teşekkür ederim. hepimiz kazasız belasız.. satış danışmanımın sorduğu servis elemanı yanılmış sanırım. Dün bir arkadaşım vasıtasıyla servis görevlisi ile görüştüm. 1900 TL'ye kadar indirdiler. ekran destekli ön-arka park sensörü. META ya da adını hatırlamadığım başka bir marka takıyorlar. muhtemelen bu ürünlerdeki kar marjı orijinaline göre çok daha fazladır. Bu yüzden orijinal hiç takılmıyor. Bu arada izmirdeyim.

Size önerim istanbuldaki bir acarlar, avek,erel gibi bir kaç servisi alıp onlardanda fiyat almanız.Verdikleri rakama göre bulundugunuz ildeki servislere ona göre pazarlık edin.Eğer ters bir durumda doğuşa sert bir şekilde bunu yazın.Çözümü hızlı bir şekilde yapacaklardir.

• rok206 R kullanıcısına yanıt
    cevap gelmeyince bende gelişmeleri yazmadım :)) aynı günün sabahında aracımla işe geldim. öğlen dışarı çıkmak için aracı çalıştırmak istedim. ancak anahtarı yuvaya sokamadım. yerinde servis geldi garantisi olduğu için. servis elemanı eliyle vurarak ve yuvayı dağıtarak anahtarı soktu. çalıştırıp kontağı kapatmadan servise bıraktım. kontak yuvası dağılmış. aracı verdiğim vale başka arac anahtarını çok zorlamış kontağı bozmuş. servis de 2 gün yattı araba. parça bekledik.
  • rok206 R kullanıcısına yanıt
    Sağol önerin için. Ayrıntılarına baktım. Islak yüzeye sürdükten sonra bir de durulama kısmı varmış. O iş biraz bozdu durumu çünkü kendim yıkadığımda bir daha durulama gibi bir olanağım olamıyor. Bakalım bu hafta bir ürün alıcam heralde. Daha yolum düşmedi bu ürünleri alacağım yere.
  • d@yw4lk3r D kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Bu nedenlerde valelere güvenemiyorum ve araç teslim etmiyorum. Çok dikkatli olmaları gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.