Şimdi Ara

Güncelleme: Makyajlı 2024 Volkswagen Golf Türkiye'de manuel şanzımana sahip olacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Motoruna bakmamıştım gti filan hepsi için düşündüm :d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manuel vites gelmeyecek diye açıklama yapmışlardı, güncelleme mi var acaba?

• Golf 7.5’ta ekran ne güzel konsola gömülüydü. Hiç çıkıntılık yapmıyordu. Golf 8 ile bunu bozdular biraz da bu nedir? Umarım böyle gelmez. Yani maliyetler düşüyor mu bu şekilde? Dümdüz tableti uhuyla yapıştır gitsin mi diyorlar. Golf 7.5 efsane kasa olarak anılacak sanırım. Amortisörlü kaput + halı kaplı torpido da bonus.

• VW son yıllarda gerek tasarım olarak gerek kalite olarak iyice bozdu, ikonik modeller gitti, yeni modellerde gerçekten çirkin bir tasarım kullanılıyor özellikle iç tasarım baya baya kötü ortaya bir ekran koy bitti gitti şeklinde ilerliyor gerçi bu sadece VW için geçerli değil çoğu marka böyle yapıyor artık.

• Sanki torpitonun üstüne kocamam bir tablet koyulmuş gibi eğreti duruyor. Şu abartı tablet ekran işi artık tiksinti veriyor. S seri Meecedes'inden Clio'suna tüm marka ve modeller tablet yarışında. Bence bir otomobilde 9-10 inç büyüklüğünde gömülü bir işlevli dokunmatik renkli ekran harici abartı ve fasafiso...

• Cacık motor cacık dsg Japon alın sanayi yolunu unutun, kaliteli asfalt eksikliğinden yol sesi ülkemizde sorun oluyor onun haricinde gerek yok fazla para vermeye...

• otomatik iyidir

• amme hizmeti..

Güncelleme: Makyajlı 2024 Volkswagen Golf Türkiye'de manuel şanzımana sahip olacak
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

Bende sizin gibi düşünerek golf 7 manuel aracımı 2 ay önce satıp, 2022 corolla dream mds aldım. Satmak için siperde bekliyorum. Japon sağlam ama konforsuz. Pişman oldum ben şahsen. Beklediğim polo gelirse bu çileden kurtulacağım inşallah.

• Vw golf r ı sadece amerikaya özel manual uretiyor demekki bir talebi var

• Geçen ay Almanya'da 1 haftalık 2023 Golf 8 2tdi 150bg düz vites kiraladim avisten. 3bin km yol yaptım. Amsterdama 130 hız sabitleyip gittim çok da az yaktı 650km 3.9lt ile bitti yolculuk.
    Araba iyi hoş ama Ses yalıtımı beni çok şaşırttı. 3 aydır kullandığım golf 7 bana bariz daha sessiz geldi. Golf 8de dört mevsim lastik vardı ve dizel motor oluşu mu etkiledi bilmiyorum ama yalıtımından hiç memnun kalmamıştım.

• Manuel candır ama 1.0 çubuklu golfte al hız sabitleyiciye sağdan tın tın git o zamanda manuelin ne anlamı kalıyor?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • VW manuel vitesin ne olduğunu unuttu sanıyodum

• 2024 yılında manuel GOLF alacağıma fabrikasyon LPGli Duster alirım daha iyi

• Bende piyasa otomatiğe döndüğü için 5 yıldır otomatik kullanıyorum ama hiç keyif almıyorum .2017 Yılında 1.0 manuel Golf almıştım ama tork 2000 devirde maksimum gücü verdiği için alt devirler cansız araç çabuk devir kaybediyordu şehir içinde çok vites değiştirmek zorunda kalıyorsun .Aslında 1.4 .15 turbo 150 -180 -225 beygir maksimum torku 1400 devirde veren Golf 1.5 manuel,Focus St falan olsa bence tadından yenmez .Avrupada özellikle ingilizler manuel seviyor .Bizde keyif için araba alan yok herkes ihtiyaç dahilinde veya değer kaybı vs dolayı modaya uyuyor.Sonuçta elektrik ve otonom sürüşe doğru piyasa gittiği için manuel devri bitecek belki butik markalar veya bir kaç pahalı model dışında normal vatandaş için manuel araç olmayacak gibi

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.