Şimdi Ara

Makine Çevirisi (Translate) Alt Bölümü Açılmıştır (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
3
Favori
16.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben en azından şu türkçeyama/cı gibi her oyunun ismi ile virüslü yama dağıtan sitenin önüne geçeceğini düşünüyorum. Hiç yoktan bu konuda yararlı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karma999

Ben en azından şu türkçeyama/cı gibi her oyunun ismi ile virüslü yama dağıtan sitenin önüne geçeceğini düşünüyorum. Hiç yoktan bu konuda yararlı olacaktır.
    Bu durum için şöyle bir konu açtım, desteklerinizi bekleriz.
    https://forum.donanimhaber.com/yama-diye-viruslu-dosya-indirten-siteler--144536779#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HIGHER -- 14 Temmuz 2020; 13:36:47 >
  • Uzun dönemde kaliteli çevirilere zararı olacaktır. Şayet DonanımHaber oyun çevirisi konusunda öncü olmak istiyor ise, her şeyin şeffaf olduğu açık kaynaklı bir çeviri alt platformu kurup üyelere sunmalıdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulen translate yama kullanacağına gir oyunu ingilizce oyna. En azından mantık kurar bir şekilde anlarsın konuyu hikayeyi. Translate kullanarak beynini niye bulandırır ki insan
  • Herkesin eline emeğine sağlık, forum desteğe yazdığımız yazlar sonuç vermiş sonunda, DH forumları tüm çevirmenler için özgür bir platform artık, bu işe gönül veren çoğu arkadaşta kendini burada geliştirecektir eminim
  • Translate ile çevrilmiş Türkçe oyun oynayacağıma Geleneksel Çince dilinde oynarım daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: obasar84

Translate ile çevrilmiş Türkçe oyun oynayacağıma Geleneksel Çince dilinde oynarım daha iyi.
    menüden çıkabilir misin acaba
    çince oynarken
  • Ücretli yamaları şirketlere firmalara şikayet ederken yamayı yayinlatan siteyi dhyi de şikayet edelim ....firma cezayı ikisine birden vermeli... Sonuçta yayınlanmasına izin veren sitede suçludur demi 🤑

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    Bu tarz konular çok açıldı fakat zaman içinde etkisini kaybetti. Maalesef insanlar konuları okumuyor yama aradığı zaman, oyun ismi + Türkçe yama şeklinde yazıyor ve direk çıkan virüslü siteden indiriyorlar. O yüzden oyun ismi ile Türkçe yama yazıldığında ilk burası çıkarsa en azından virüssüz bir şekilde devam ederler.
  • Dahil olduğun çeviri grubuna en çok zararı senin gibi kendinizden başka oluşumlara saygı duymayan insanlar veriyor. Qnoops abiniz! diyerek aklın sıra aşağılama yapıyorsun ama yine eksi puan sizin hanenize yazılıyor. İkili ilişkilerinizi kullanarak forumda mesaj silme konu kapatma-açma yaptırıyorsunuz yine eksi puan sizin hanenize yazılıyor. Ekip lideriniz özrünü diledi sen hala burada ortamı germeye devam ediyorsun. Bu forum Anonymous'un arka bahçesi değil, bunu anlamanız lazım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 14 Temmuz 2020; 15:28:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Dahil olduğun çeviri grubuna en çok zararı senin gibi kendinizden başka oluşumlara saygı duymayan insanlar veriyor. Qnoops abiniz! diyerek aklın sıra aşağılama yapıyorsun ama yine eksi puan sizin hanenize yazılıyor. İkili ilişkilerinizi kullanarak forumda mesaj silme konu kapatma-açma yaptırıyorsunuz yine eksi puan sizin hanenize yazılıyor. Ekip lideriniz özrünü diledi sen hala burada ortamı germeye devam ediyorsun. Bu forum Anonymous'un arka bahçesi değil, bunu anlamanız lazım artık.
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CCC610F8A -- 13 Ağustos 2020; 0:2:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CCC610F8A

...

Alıntıları Göster
    Yaptığın işlere eyvallah ama siz tartışmış olabilirsiniz forumdakilere abiniz diyorsan bu küçümesemedir.Bence karın ağrın ücretli yamalardan aldığın paraların akışının sekteye uğrayacak olması olabilir.
  • sinnerclown kullanıcısına yanıt
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CCC610F8A -- 13 Ağustos 2020; 0:3:14 >
  • Bu zamana kadar bu forumda kimseye hakaret etmedim lakin siz kudurmuş gibi saldırınca cevap vermek hasıl oldu .Biraz kenara çekil ortama bak direk köşeden hava basıyorsun.Yaptığın işleri inkar etmiyoruz ama körü körüne her dediğinize de eyvallah demiyoruz.
  • 14.07.2020 Bu tarihi not alın...

Forumun çöplüğe döndüğü tarihtir. Bundan sonra yeni ekip beklemeyin, sanırım her yer baştan aşa robot çeviri dolacak, yakında forumu takip eden benim gibi kullanıcılar veya çevirmen arkadaşlarda takip etmeyi bırakır.
  • sinnerclown kullanıcısına yanıt
    Ben kime saldırmışım? Anonymous hakkındaki iki konunun birinde 20 diğerinde 40 sayfa yazı yazılmış. Kaç mesajım var o konular git bi bak. Ondan sonra şunun bunun savunuculuğunu yapıyorsun, derdin şu, saldırıyorsun diye konuşun. Qnoops abiniz demem mi zoruna gitti? Her söyleneni üzerine alınmana gerek yok.
  • quote:

Bu yorumunuzu düzinelerce yardımcı olduğum ücretsiz-gönüllü projelere karşı hakaret kabul ettiğim için cevap vermeye dahi gerek duymuyorum.

Kendiniz emek edince eleştirileri hakaret sayıyorsunuz ama tek başına birçok AAA oyunu çevirmiş üstelik forumda artık bulunmayan birini aşağılamakta bir sakınca görmüyorsunuz. Azıcık empati lütfen.
    Ekibe direkt bağlı olmamanız, sözcüsü olmamanız yardımcı olduğunuz gruba zarar vermez diye bir şey yok. Zarar veriyor musunuz? Bence evet.
    Ben olmayan bir şeyi varmış gibi yazmadım ki. Yardımcı olduğunuz çevirilerde ekip liderlerinden biri @walküre değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 14 Temmuz 2020; 15:7:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

quote:

Bu yorumunuzu düzinelerce yardımcı olduğum ücretsiz-gönüllü projelere karşı hakaret kabul ettiğim için cevap vermeye dahi gerek duymuyorum.

Kendiniz emek edince eleştirileri hakaret sayıyorsunuz ama tek başına birçok AAA oyunu çevirmiş üstelik forumda artık bulunmayan birini aşağılamakta bir sakınca görmüyorsunuz. Azıcık empati lütfen.
    Ekibe direkt bağlı olmamanız, sözcüsü olmamanız yardımcı olduğunuz gruba zarar vermez diye bir şey yok. Zarar veriyor musunuz? Bence evet.
    Ben olmayan bir şeyi varmış gibi yazmadım ki. Yardımcı olduğunuz çevirilerde ekip liderlerinden biri @walküre değil mi?
    Qnoops buradayken kendisi ile de tartıştım. Hatta bunun için ban bile yedim. Yine gelsin yine tartışırım kimsenin arkasından attığım yok. O dönem forum ahalisi uçup kaçıyordu adamı ilah ilan edip ekipleri aşağılıyordu. Şimdi ne qnoops kaldı ne ekipler kaldınız translate yamaya. Bunu vurgulamak istemem beni bağlar hiçbir ekibi değil. Benim yardımcı olduğum ekipleri bağlayacaksa u-crew, animus, apex vs. diğer ekipleri de bağlamalı sizin mantığınızla. Neyi izah etmeye çalışıyorum ki...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CCC610F8A

Bu mesaj silindi.
    EKip dediğin ticaret düşünüp 50 tl'ye yama satıyor. Oyuncuyu düşünmüyor, forum tepkisinden fiyatı düşürüyor. Hala onları savunuyorsun öyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga_yakup -- 14 Temmuz 2020; 15:22:55 >
  • Böyle devam o zaman, çok iyi ediyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.