Şimdi Ara

Maketçilik (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.630
Cevap
35
Favori
72.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobildeyim resimleri göremiyorum ama tebrikler Euro için. Benden çok sonra başladınız ama erken bitti. Kart gelsin yapıştırıcısıyla boyasıyla tam takım alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bir F-15 Strike Eagle yaptım.Pek olmadı silahların takılacağı yerleri keserken kırıldılar o yüzden silahlarda sorun çıktı anca bu kadar oldu.Resim nedense güzel çıkmadı fazla.

Maketçilik
    Daha detaylı resim atacağım.1-2 maket daha var elimde yapılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impale -- 24 Nisan 2013; 23:00:42 >
  • benim yaptığım f-15 bu.. gündüz ışık altında flaş kapalı çekmeyi dene, flaş açık oldu mu hem parlama yapıyor hem boyanın rengi gerçekçi çıkmıyor.. benim önceki f-18 ve boeing 737'leri de flaşla çekmiştim kötü çıktılar hepsi
  • Evet flaşla gerkcekten pek belli olmuyor bugün gündüz resim cekecegim umarim guzel cikar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kısmet olursa amerika'dan getirteceğim maket

Maketçilik

Maketçilik
  • Çok güzelmiş gerçekten Batmobile kıskandım :) Ne kadar mal olucak sana
  • amazonda 40 dolar.. ama ablam gideceği için benden para çıkmayacak
  • ^^; merakla bekliyorum çıkarıcağın işi hehe
    Benimde messerschimithin sadece boyaması kaldı yakında resimleri paylaşırım :)
  • Ahanda kart geldi. Şimdi bana bol bol modelin olduğu bir site lazım Tabi yanında yapıştırıcısını, boyasını satan bir siteyse de ne ala!
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

Eurofighter Typhoon

Maketçilik

Maketçilik

Maketçilik

Maketçilik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 23 Ocak 2021; 20:48:57 >
  • aynı maketi bende şimdi bitirdim. fakat rengini siyah bıraktım. aslında maketi bitireli çok oluyordu ama decalleri yapıştıracak zaman ayıramamıştım. maketim şu an tamamen bitmiş durumda, ben en çok füzelerin decallerinde zorluk çekmiştim umarım siz daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. fotoğraflarını koyacağım ama makinem şu an bende değil büyük ihtimal haftaya koyarım fotoğrafları.
  • dostum o yaptığın hataları daha önce hep demiştik, bunları sakın yapmayın, buralara dikkat edin diye keşke yapmadan önce bi göz atsaymışsın sayfaya
    neyse sonuçta ilk maket, en iyi tecrübe kendi hatalarından edindiğin tecrübedir, eminim bir sonraki maketin daha iyi olacak.. kolay gelsin
  • teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

mesaj neyse sonuçta ilk maket, en iyi tecrübe kendi hatalarından edindiğin tecrübedir, eminim bir sonraki maketin daha iyi olacak.. kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 23 Ocak 2021; 20:49:25 >
  • Hocam bu yaz uğraşmak istiyorum böyle maketlerle tank olsun uçak olsun ama daha önce hiç yapmadım.
    Bana başlangıç için, hemde daha ilk deneyeceğimden uygun fiyatlı bir şeyler önerebilir misin ? link atarsan d&r vs. çok daha iyi olur.

Şunu önerir misiniz mesela ?http://www.dr.com.tr/Hobi-Oyuncak/Revell-Ucak-Model-Set-F-14D-Super-Tomcat-64049//Maketler/Ucak-Maketleri/urunno=0000000245703#!DR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SellYourSoul -- 6 Mayıs 2013; 17:15:34 >
  • hocam konu ile alakalı sayfada birçok şey bulabilirsin, ilk sayfadan itibaren okumanı tavsiye ederim

birde bu sayfada yine ayrıntılı bilgiler bulabilirsin

http://forum.donanimhaber.com/m_69358538/mpage_1/f_/key_//tm.htm#69358538

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WolF-EyE -- 6 Mayıs 2013; 17:13:45 >
  • Şöyle bi set alabilirsin, boyası, fırçası, yapıştırıcısı içinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 21 Aralık 2020; 9:13:30 >
  • Messerschmitt Bf 109 G-10

Maketçilik

Maketçilik

Maketçilik

Maketçilik

Maketçilik

Maketçilik
  • uçağın renkleri hoş duruyor. bu kamuflaj desenini siz nasıl yaptınız bende şimdi jaguar yapıyorum kamuflaj deseni olacak üzerinde. kamuflaj desenini bir kağıda çizdim, kestim ama henüz boyamadım. siz nasıl yaptınız? kanatlar biraz bantla yapılmış gibi duruyor hepsini öyle mi yaptınız?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.