Şimdi Ara

Mail.ru Ücretsiz 1 TB Cloud Depolama Dağıtıyor (20 OCAK'ta BİTİYOR) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
448
Cevap
34
Favori
44.634
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haber için teşekkürler.1 tb geldi.Yalnız uygulamayı yükleyemedim pc'ye .Kurulum ekranı gelmiyor.Andoridde sıkıntı yok
  • Aldım 1Tb teşekkürler

chrome un türkçe çevirinin yardımlarıyla tabii
  • Bu alana koyduğumuz dosyaları maksimum internet hızımızla beklemeden direkt indirebiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihattr -- 16 Ocak 2014; 14:26:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam teşekkürler.
    "Memory Size: 5,5 mb of 1024,00 GB"
  • Sadece veya ağırlıklı olarak depolama amaçlı kullanacak arkadaşlar Cloud Mail.ru uygulamasını indirin, dil İngilizce bu uygulamada. Mail.ru uygulamasını telefonda kullanmak çok zor, Rusça çünkü.
  • e-mail.ru ya kayıt olmuşum yanlışlıkla
  • kaptım bende teşekkür ederim.
  • Böyle bir hizmeti adamlar niye bedava veriyor acaba? 1 Tb az bir yer değil.Hdd ler 10 $ felanmı oldu.
  • teşekkürler, dropboxım 80 gb idi ama süreliydi, bu süper oldu. belki de internette en çok kullandığım şey bulut depolama. çok sağolun.
  • Kaç yıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

Kaç yıl?

Güzel soru hemen atladık aldık birer tane ama süresi ne zaman bitiyor?
  • Saolasın

Video depolamak için harika bir yol.
  • valla çok lazımdı inşallah güvenilirdir. Allah razı olsun paylaşım için
  • quote:

Orijinalden alıntı: banditnew5

Böyle bir hizmeti adamlar niye bedava veriyor acaba? 1 Tb az bir yer değil.Hdd ler 10 $ felanmı oldu.

kaç kişi 1 tb doldurabilecek ki? Sana 1 tb alan verdiler diye sen 1 gb'ını doldursan kalan 999 gb'ı sen doldur diye bekletecek değiller, bir havuz sistemi vardır muhakkak.
  • Uplayalim daha cok kisi yararlansin. Beyler ne kadar sureyle devam edecegini biliyor musunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: thefastest

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

Kaç yıl?

Güzel soru hemen atladık aldık birer tane ama süresi ne zaman bitiyor?

Bu sorunun cevabını bilen var mı ?
  • 1 Tb alinmasina aliniyor da, senkronizasyon sistemi ile calistigindan yedekleme yapmak zor, niye diyeceksiniz, mesela klasorun icerisinden birsey sildiniz, cloud.mail.ru da da dosya siliniyor, ne anladim bu isten ? Linux client`inde senkronizasyonu dosyalar icin devre disi birakma gibi bir secenek yok, illa tum dosyalar senkronize ediliyor (Sacmalik), WebDav destegi varmis, kaldirilmis... Eger WebDav olsa super olurdu.

https://webdav.cloud.mail.ru/
  • Süre yok istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.Ek olarak 3 güne kadar kampanya bitiyor acele edin yedek hesap falan alın.

• Mobil uygulamasinda nasil bulacaz. Dili degistirmeye calistim hicbirsey anlasilmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reseb -- 16 Ocak 2014; 16:15:40 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.