Şimdi Ara

Mage destem (Ayrıntılı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Öncelikle alt başlığımız hayırlı uğurlu olsun
    İlk konuyu ben açmak istedim buralara. (Diğerleri var ama onlar başka bölümden taşındı ) Yararlı bir konu açmak isterdim ama ben de çok bilgili değilim.

Arkadaşlar destemi sizlerin huzuruna sunuyorum, eleştiri öneri ve desteklerinizi bekliyorum.

Eski Destemdeki Kartlar

Mage destem (Ayrıntılı)
     Mage destem (Ayrıntılı)
     Mage destem (Ayrıntılı)
     Mage destem (Ayrıntılı)

Mage destem (Ayrıntılı)
     Mage destem (Ayrıntılı)
     Mage destem (Ayrıntılı)
     Mage destem (Ayrıntılı)

Mage destem (Ayrıntılı)
     Mage destem (Ayrıntılı)
     Mage destem (Ayrıntılı)
     Mage destem (Ayrıntılı)

Mage destem (Ayrıntılı)
     Mage destem (Ayrıntılı)
     Mage destem (Ayrıntılı)
     Mage destem (Ayrıntılı)
     Mage destem (Ayrıntılı)

Yeni Destem

Mage destem (Ayrıntılı)

Oyun başlarında çok işe yarıyor. Oyun sonlarında da işlevselliğini pek kaybetmiyor.

Mage destem (Ayrıntılı)

Ne olursa olsun 2 tane taunt kartı iyi gözüktü gözüme. En azından rakibi yavaşlatıyor. Hele ki oyun başında yere koyabilirsek bu kartı çok işe yarıyor.

Mage destem (Ayrıntılı)

2 manaya 3 damage. Yetmiyor bir de donduruyor. Bence gayet iyi bir kart.

Mage destem (Ayrıntılı)

Saldırısı ve defansı iyi. Ekstradan özelliği de çok iyi. Aktifi her an işe yarayabilir. Aktifi o an işe yaramasa bile iyi bir kart.

Mage destem (Ayrıntılı)
    x2
    2 manaya iyi bir kart. Yanına 1/1 minyon daha geliyor. Hoşuma giden bir kart. Destemde 2 tane bulunmakta.

Mage destem (Ayrıntılı)

2 mana için ideal bir kart. Ama asıl özelliği yeni bir kart çektirmesi.

Mage destem (Ayrıntılı)

Elinize yeni 2 kart almak paha biçilemez.

Mage destem (Ayrıntılı)

Rakibi 1 el de olsa dondurmak çok iyi.

Mage destem (Ayrıntılı)

Bu kart elimde yoktu. Craft moddan dust kullanarak elde ettim. Özellikle oyunun ileri safhalarında mükemmel işer başarabiliyorsunuz bu kartla.

Mage destem (Ayrıntılı)

3 manaya güzel bir taunt kartı.

Mage destem (Ayrıntılı)

Bütün minyonlara +1 saldırı. Fena bir kart değil.

Mage destem (Ayrıntılı)

3 manaya güzel statları olan bir kart. 1/1 minyon çağırması da ekstra özelliği.

Mage destem (Ayrıntılı)

Güzel bir charge kartı.

Mage destem (Ayrıntılı)
    x2
    Bütün destemi bu kartlarla doldurabilirim…

Mage destem (Ayrıntılı)
    x2
    Rakip bir minyon oynayıp bir sürü özellik ekler 10 saldırısı 10 defansı olur da nasıl durduracam diye düşünürken bu kart gözüne çarpar… Destemde 2 adet bulunuyor.

Mage destem (Ayrıntılı)
    x2
    İyi bir defansı var. Sahaya sürdüğümüzde yeni bir kart çektirmesi de cabası.

Mage destem (Ayrıntılı)

İyi bir defansı var. Charge özelliği güzel işler yaptırabiliyor.

Mage destem (Ayrıntılı)

Statları iyi. Ama statlarından ziyade freze özelliği ön plana çıkıyor. Çok yararlı bir kart.

Mage destem (Ayrıntılı)
    x2
    Güzel statları var. Aynı zamanda bütün dost karakterlere +2 heal özelliği muazzam bir özellik.

Mage destem (Ayrıntılı)

Statları çok iyi. Sahaya koyar koymaz rakibe 3 damage atması da cabası.

Mage destem (Ayrıntılı)

Yine iyi statları olan bir karakter. Bize 4 can vermesi çok iyi bir özellik.

Mage destem (Ayrıntılı)
    x2
    Charge özelliği ve çok iyi bir attack. x2

Mage destem (Ayrıntılı)
    x2
    Oyunun gidişini değiştirebilecek bir kart. 2 tane var destemde. Çok iyi işler çıkartıyor.

Şu an bu deste ile rankta 10 galibiyet aldım ve sadece 1 el yenildim. Yenildiğim elde de tamamen açgözlülüğüme kaybettiğim bir oyundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tbugraozer -- 25 Aralık 2013; 21:55:37 >

• Fikri beğendim. Birkaç farklılıkla denemeyi düşünüyorum. 2 tane adını hatırlamadığım, 3 damage atıp freezeleyen karttan, 2 ice block ve 2 tane de diğer adını hatırlamadığım ve açıklamaya üşendiğim secretları ekleyince güzel bir deste olur bence.
  • Arcane Missiles × 1
    1 0 0
    Mana Wyrm × 1
    1 1 3
    Faerie Dragon × 1
    2 3 2
    Knife Juggler × 1
    2 3 2
    Sorcerer's Apprentice × 1
    2 3 2
    Counterspell × 1
    3 0 0
    Mirror Entity × 1
    3 0 0
    Blizzard × 1
    6 0 0
    Sunwalker × 1 Bence mage için olmazsa olmaz kartlar.
  • Pyroblast'ın yok anlaşılan, 2 tane de ondan bekliyordum aşağılara inerken ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi ne yaptın sen bu kadar tauntun destede ne işi var Bilgisayarı alayım önümüzdeki hafta ben de güzel bir konu açarım
  • Bence de tauntları gözden geçirmelisin. Şahsen rankta karşıma gelsen sevinirdim. Gerçi pyro falan yok sanırım. Kartların eksik olmalı. Kartların eksikse ona bir şey diyemem.
  • Booty bay bodyguard'ı kaldır derim ben, iyi bir taunt değil. Ayrıca Frost Nova 3 mana oldu eski resim o.
  • karşılaştığım mage ler böyle değil ki yerde minionlarını görmüyorum arada bir iki taunt atıyorlar o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nadeje.

Pyroblast'ın yok anlaşılan, 2 tane de ondan bekliyordum aşağılara inerken ama
    Pyroblast kartına ne yazıkki sahip değilim ama destemde kesinlikle olacaktır.
    Söylediklerinizi dikkate aldım değerlendirdim yeni bir deste oluşturdum. O kadar taunt kartı koyup arkasına saklanmak başlarda güzel bir taktik gibi gözükmüştü ama bir şekilde eriyip gidiyordum. Yeni bir deste yaptım ve ilk mesaja ekledim. Hepinize yorumlarından dolayı teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tbugraozer -- 25 Aralık 2013; 22:03:28 >

• Çöp deck. Yüksek ranklarda patates olursun.
  • Keşke bütün mageler bu decki kullansa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.