Şimdi Ara

Mafia III - Türkçe Yama ÇIKTI! (TechnoGame Geri Döndü! - Resmi Konu!) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
15
Favori
3.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinize , emeğinize sağlık.Muhteşem bir dönüş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TayfunKey kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hemen oyunu indirip maceraya başlıyorum o halde. Yama için tekrar teşekkür ediyorum birçok çatlak sese aldırmadan azimle devam edip bu güzel oyunu bize Türkçe kazandırdınız.
  • cozepud C kullanıcısına yanıt
    Başka bir çeviri ekibi Mafia 3 çevirisine başlayacağını duyurmuştu. Onlara çıkartmaya yakın olduğumuzu söyledik, onlar dışında hiç bir ekiple bilgi alışverişi yapmadık.

• Elinize, emeğinize sağlık arkadaşlar. Firmayla iletişime geçip Türkçe dili resmi olarak oyuna eklettirmeyi düşündünüz mü ? İyi bir referans olabilir.
  • Arkadaşlar DLC'ler nasıl sizce ? Almaya değer mi, yoksa ana oyun yeterli olur mu ?

Mafia III - Türkçe Yama ÇIKTI! (TechnoGame Geri Döndü! - Resmi Konu!)
  • KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    Hikaye açıklamalarına baktım da benim şahsen ilgimi çekti. Ama o para verilir mi bilmiyorum. Zamanında Witcher 3 içinde aynısı olmuştu. Pas geçeceğim gibi ama bir ihtimal forumda %30 indirimli satan arkadaşlardan alabilirim.
  • Tüm proje ekibinin ve emeği geçen herkesin ellerine sağlık
  • Mafia I ve II'yi çok kez bitirdim, III aynı zevki vermedi gibi, nerde o eski italyan mafyaları nerde bu abi.Vito reyizi özlüyoruz.
  • Elinize sağlık ama şu GTA 5 yamasıyla da ilgilenseniz iyi olur. Sürüm eski ve çalışmıyor.
  • KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    Resmî mail işleriyle ben ilgileniyorum. Kendilerine mail gönderdim dönüş yapma nezaketinde bile bulunmadılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Arkadaşlar DLC'ler nasıl sizce ? Almaya değer mi, yoksa ana oyun yeterli olur mu ?

Ben Stones Unturned ve Faster,Baby! DLC'lerinden yeri geldi ana hikayeden aldığım zevkten daha fazla zevk aldım açıkçası. Farklı haritaları ve bol aksiyonu var ikisinin de ama o kadar paraya değmeyebilir.
  • Elinize sağlık. Mafia 3 oyun seçimi bakımından kötü bi oyun olmuş ama ortada bir emek var sağolun.

• Elinize sağlık harika olmuş. Zaman öldürecek uğraş çıktı şimdi

• Bu oyunu 2-3 saat oynayıp sildim. Tek sevdiğim yanı vuruş hissi güzeldi. Birde başlarda timsahların olduğu yerde gizli ilerlediğimiz lunaparklı bölüm iyiydi. Oyun güzel değil ama daha fazla hype yapan far cry oyunlarından daha iyi. Tr yama ile bir şans daha verebilirim.
  • ps4 sahibiyim yamayı kullanamicam ama bu yaptığınız iş taktire şayandır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karafaca

ps4 sahibiyim yamayı kullanamicam ama bu yaptığınız iş taktire şayandır
    PS4 için çalışmalara başlandı. Malum sürümlerde çalışmaktadır.
    https://www.newgamex.com/konu/mafia-3-ps4-turkce-yama-calismasi.4636/#post-75775

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scofield -- 5 Temmuz 2019; 15:26:28 >

• Sonunda bitirilemeyen lanetli yamayı bitirdiniz teşekkürler
  • İyi güzelde oyun bu emeğinizi hak ediyor mu acaba? Beklentilerimin baya altında kaldığı için silmiştim ama şimdi Türkçe yamadan dolayı bir şans daha verebilirim.

• Elinize, emeğinize sağlık.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.