Şimdi Ara

Mafia III - Türkçe Yama ÇIKTI! (TechnoGame Geri Döndü! - Resmi Konu!) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
15
Favori
3.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Drxl

Sende Türkçe'ni bir düzelte bilsen fena olmayacak.
    Ne Vakittir , Burda TÜRKÇE EDEBİYAT DERSİ VERMEYE BAŞLADİN ? İşine Bak Sevgili Kardeşim. Boş İşlerle Meşgül olma
  • Absnthe kullanıcısına yanıt
    Şu sitemini bile düzgün yazamıyorsun.
  • Büyük emek! elinize emeğinize sağlık & teşekkürler.

• Yamadan önce oyunu 5 saat kadar oynayıp bırakmıştım hikaye açlığı çektiğim bu dönemde yama ilaç gibi geldi oyun bence belli bir seviyenin üzerinde 25 saat kadar oynadım hala devam ediyorum
  • Şu Tükçe yama muhabbetlerinden bilgisayar alacağım tekrar.
    Keşke ps4 içinde olsa şu imkanlar.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna çamur atanlara bakmayın acımasızca saçma sapan eleştiriler var. Oynayın keyif almazsanız bırakırsınız ama oynamadan bilemezsiniz. Bende oynuyorum 15 saat oldu çok keyif alıyorum. Yama da gayet güzel. Ufak tefek eksiklikler mevcut v2.0 gelir belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

Ne Vakittir , Burda TÜRKÇE EDEBİYAT DERSİ VERMEYE BAŞLADİN ? İşine Bak Sevgili Kardeşim. Boş İşlerle Meşgül olma

Alıntıları Göster
    Yaş kaç 55-60-65 falan mı? Bu yazım tarzını anca o yaştaki biri yapar herhalde başka bir açıklaması yok. Okunaklıktan uzak, iğrenç bir yazım tarzın var, insanlar haklı tepki göstermekte.

Yıl 2007 falan da değil MSN de kullanmıyoruz. Türkçe yama bölümünde Türkçe'yi katleten adamsın artislik yapıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Yaş kaç 55-60-65 falan mı? Bu yazım tarzını anca o yaştaki biri yapar herhalde başka bir açıklaması yok. Okunaklıktan uzak, iğrenç bir yazım tarzın var, insanlar haklı tepki göstermekte.

Yıl 2007 falan da değil MSN de kullanmıyoruz. Türkçe yama bölümünde Türkçe'yi katleten adamsın artislik yapıyorsun.

Alıntıları Göster
    Sizi Paraylami Gönderiyorlar ? Ne Artishliği ,Size Hesapmi Vericem . Konuyu İşgal Etmeyin Benim Canımıda Sıkmayin İşinize Bakın Bu Yazi Şekli Otomatik Olup İstedigi Şekilde Yazabiliyor.

Tekrar Ediyorum KONUYU İŞGAL ETMEYİN.

• Elinize emeğinize saglık çok iyi oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurullah390

Çalışmayı gizli yürütmek zorunda kaldık. Geçmişte edindiğimiz tecrübeler maalesef bunu gerektirdi. Lakin biz bugüne kadar hiçbir yamada tek kuruş talep etmedik. Bundan sonra da etmeyeceğiz. Bu yola çıkarken amacımız oyun severlere Türkçe oyun deneyimi yaşatmaktı. Ve ülkemizde bunun farkındalığını oluşturmak için birçok çalışma yaptım. Çevremdeki bu işe hevesli kardeşlerime birçok yardımda bulundum. Zamanla çeviri gruplarının artması beni çok sevindirirken, amacıma ulaştım derken bu grupların yamaları ücrete mukabil yapıyor olmaları çok üzdü. Çünkü amaç neydi? Oyunseverlere Türkçe oyun keyfi yaşatmaktı. Bu amaçtan uzaklaşıp kar gütme peşine düştüler. Yazık.

Neyse ki TechnoGame var. Biz varız. Gücümüz yettiğince buralardayız.

Türkçe yama işine ilgim Mafia I'e yapılan yamayı incelemekle başlamıştı. Bundan 9 sene önce ise Mafia II çevirisini yapmıştım. Mafia III'ü yüz üstü bırakmak olmazdı. Yama çok güzel hazırlandı. Videolar izlenerek birebir çevrildi. Oynanış farkından kaynaklanan bazı diyaloglar gözden kaçmış olabilir. Ama emin olun çok güzel bir yama sizleri bekliyor.
    Adamsınız helal olsun. Bu çizginizi bozmayın. 3 kuruş peşinde koşan adam müsveddelerine de kapak olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emurat -- 6 Temmuz 2019; 23:45:22 >

• Oyun başlarda güzel gidiyor ama sonra sürekli kendisini tekrarlıyor çok sıkıcı bir hal alıyor. Zaten oyunun incelemelerinde de bu yüzden kötü eleştiri almıştı.

• Oyunda indirm üzerine iyi geldi bu
  • Efsanevi bir olay ya sonunda seri tamamlandı ellerinize sağlık tebrik ederim.

• Emeğinize sağlık fakat başka bir oyun neden değil ? Serinin " keşke çıkmasaydı , keşke bir kaç yıl daha bekleseydik ama böyle rezil bir oyun oynamasaydık " denilen oyunu için Türkçe yama yapmak ... Bilmiyorum hocam
  • Umarım watch dogs sürümlerini de gizliden çevirenler vardır. Hiçbirini oynayamadım ye lo
  • Çeviri çok güzel ama oyun çok kötü.

• murdocklawless kullanıcısına yanıt
    Bug'da mı kaldınız yani, anlamadım :D
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.