Şimdi Ara

Mafia III - Türkçe Yama ÇIKTI! (TechnoGame Geri Döndü! - Resmi Konu!) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
15
Favori
3.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinize sağlık tebrik ederim. Kütüphanede duruyordu mazlum mazlum, indirip deneyelim bakalım dedikleri kadar basit mi olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scofield

PS4 için çalışmalara başlandı. Malum sürümlerde çalışmaktadır.
    https://www.newgamex.com/konu/mafia-3-ps4-turkce-yama-calismasi.4636/#post-75775

Alıntıları Göster
    Bunu kurmak için Ps4'ün kırık olması mı gerekiyor? Kırık olmayan cihazda sorun olur mu?

• Oynamak isteyenler için iyi olmuuş teşekkürler.
    Ancak Oyuna patch match yapıp buglarını düzeltmediler mi hala! bulutlar koşar gibi hareket ediyordu oyunda en son.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

Bunu kurmak için Ps4'ün kırık olması mı gerekiyor? Kırık olmayan cihazda sorun olur mu?

Alıntıları Göster
    Evet, malum sürümler de çalışmaktadır.
  • Elinize sağlık ama verdiğiniz emeklere yazık, 3. oyun netflixin yaptığı aptal filmler kıvamındaydı. 2 10/9.5 ise 3 anca 10/5 ne yazikki. Yine de Türkçe yamayı denemek için bir kere daha indiriyorum :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • harika bir haber teşekkürler.
  • Bende bu vesileyle şu incelememi araya sıkıştırayım, bu oyuna çok haksızlık yapıldı çünkü zamanında...

MUHTEŞEM HİKAYE, MUHTEŞEM MÜZİKLER, OYUNA HAKSIZLIK YAPILDI
    Oyundaki ara sahneleri toplarsanız oscarlık 7-8 saatlik film çıkar. Yine hikayeyi o kadar güzel anlatmışlarki keşke film olsaymış diyorsunuz. Oyunu GTA5 ile kıyaslayıp ilk çıktığı zaman bir sürü eksi basan arkadaşlar, bu serinin açık dünyadan ziyade hikayeye yoğunlaştığını unuttular heralde. Hikaye anlatımı film tadında 3.göz tarafından ve tanıklar tarafından aktarılıyor, .film izler gibi izliyorsunuz. Ayrıca çatışma sahneleri harika, GTA ile kıyaslamayın alın, muhteşem bir hikayesi var. Hikaye hikaye hikaye, bu oyunun en çok övülecek yanı bu, yağ gibi akıp gidiyor Kah güldürüyor, kah yumruklarınızı sıkıyorsunuz, kah şaşırıyorsunuz. Film olsaymış oscar alırmış boşuna söylemiyorum :)). Spoiler olmasın o bar sahnesi muhteşemdi hele, Tarantino çekseydi öyle çekerdi o sahneyi sanırım :)) Animasyonlar ve mimikler çok iyi yapılmış. Şehirdeki animasyonlar biraz küt ama arabayla yanlarından hızlıca geçip gidiyorsunuz zaten onların bir önemi yok, hikaye ve karakterlerin animasyonları özellikle ara sahnelerde çok iyi, bazı karakterlerin mimikleri özenle hazırlanmış. Gerek seslendirmeler, gerek müzikler, gerek araç sesleri kusursuz zaten onlara laf atan çarpılır

AÇIK DÜNYA ÖZELLİKLERİ
    Açık dünyası ilk başta boş gibi geliyor ama serbest dolaşırken soyulacak mekanlar var. İlerledikçe ek özellikler açılıyor ve yapabilecekleriniz çeşitleniyor. Çeşitli çetelerle olan ilişkileriniz sayesinde bir çok ek özelliğe kavuşuyorsunuz. Polis kovalamacaları çok eğlenceli ben GTA 5 den daha çok zevk aldım polis kovalamacalarında. Silah ve mermi sistemi gerçekçi, üstünüze alabileceğiniz mermi sayısı kısıtlı ve oyunu güzelleştiren bir etken

GÖREV SİSTEMİ
    Görevlerde bazı şeylere karar vermeniz gerekebiliyor.

TÜRKÇE YAMA
    Oyunun Türkçe Yaması 6 Temmuz 2019 Techno Game tarafından kullanıcılara sunuldu. Yama gayet güzel, bundan önce google çevirisi olan bir yama vardı o çok kötüydü

AYARLARDAN SÜRÜŞ SEÇENEĞİNİ DEĞİŞTİRİN
    ÖNEMLİ NOT: Sürüş dinamikleri varsayılan olarak standart geliyor. Eğer ayarlara girip SİMÜLASYONA çevirirseniz, GTA5 den daha güzel bir sürüş tarzı geliyor. Bu ayar sonradan açılıyor çoğu kişi bunun için eksi basmış sanırım.Simülasyon modu ile araç sürmek çok keyifli.

• Oyunun 3 adet Dlc si mevcut ve gayet güzeller.Özellikle ANNA(Sign of The Times) ile olan DLC dokunaklıydı.
  • Harika herşey için çok teşekkürler. Bir üstteki inceleme de çok yararlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler. Geri dönmeniz güzel.
  • Çalışmalarınızı takdir etmemek elde değil tüm ekibe ayrı ayrı teşekkür ederim, iyi ki varsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    GTA V yamasını bugün güncelledim. Yeni sürümü indirip Türkçe açık dünyaya dalabilirsiniz.
  • Süper emeğine sağlık, yabancı diye indirim zahmet edip oynamadım hemde oyun iyi değil dediler.
    Şimdi bütün dlc ekli bir indireyimde Türkçe olarak dalayım :D
  • Helal denemedim ama ilk is deneyecem

• Foruma girdim. Bir de ne göreyim? Ben ŞOK.

• Ne kadar teşekkür etsek az emeğinize sağlık
  • Elinize emeğinize sağlık oynamayı istediğim bir oyundu Türkçe oynamak daha zevkli olacak çok teşekkürler

• Absnthe kullanıcısına yanıt
    Sende Türkçe'ni bir düzelte bilsen fena olmayacak.
  • Elinize sağlık. Gayet kaliteli bir yama olmuş. Serinin en kötüsü de olsa hikaye anlamında iyi bir oyundu.
  • kurduk oyunu Türkçe yapmadi işe yaramıyor çöp

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.