Şimdi Ara

Mafia III - Türkçe Yama ÇIKTI! (TechnoGame Geri Döndü! - Resmi Konu!) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
15
Favori
3.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ewerer1

bence fark ettiriyor özellikle bi semti komple ele gecirdiginde Saray gibi yerde topladıklarında burke ve vitonun Konuşmalarının coğu ing orada bölgeyi birine atarken bize sundukları avantajları ve dezavantajları pek anlayamıyosun oyunun sonunu etklilcek kararlar olmasada silah ve karaktere kazandırdıkları olarak fark ediyor

Alıntıları Göster
    O karargah da toplanma kısmı %99 oranında Türkçe. Hatta seçimine göre de tavır koyan oluyor ve hikayenin sonucunu değiştiriyor. Bizzat oynarken seçimlerini buna göre yaptım ve Türkçe ydi.

• Kralsınız.
  • Oyun şu an kuruluyor Türkçe yamanız ile oynayacağım teşekkür ediyorum.
  • Arkadaşlar oyunu oynuyorum fakat görüntü bulanık film grain gibi duruyor nasıl bir ayar yapmam lazım bilen varsa yardımcı olsun lütfen.
  • türkçe yama çalışıyor mu hala?
  • Yama çalışıyor ise steamden oyunu alıcam arkadaşlar yakın zamanda kullanan var mı yamamyı
  • Normanci05 N kullanıcısına yanıt
    bende bu yüzden alamıyorum kaç saattir
  • Yama çalışıyor 1 hafta önce yükledim oynuyorum. Korsan sürüm.
  • güncelleme geldi yama çalışmıyor falan diyenler var steam için sizin oyunun sürümü steam ile aynı mı?
  • balikekmekyedim kullanıcısına yanıt
    Steam hangi sürümde olduğunu bilmiyorum bende yüklü olan sürüm 1.0.0.1
  • steam sürümüyle çalışıyor teşekkürler
  • baaburcan kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ki, Nurullahtaydı en son ilgilenemedik. Tamam eksik cümleler var, inkar edemem ancak hikayeyi oynamana gerçekten engel değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TayfunKey

Bilmiyorum ki, Nurullahtaydı en son ilgilenemedik. Tamam eksik cümleler var, inkar edemem ancak hikayeyi oynamana gerçekten engel değil.
    Ben yaklaşık 70 e yakın ingilizce SS ler aldım. Nurullah abi ile konuştuk ve gönderdim kendisine.

İsterseniz size de gönderebilirim linki. Siz güncelleyebilir misiniz ?
  • Arkadaşlar bende yamayı yüklerken şu hata ile karşılaşıyorum önemli bir durum mu bilemiyorum ama ben PC üzerinde bankacılık işlemlerimden diğer MMORPGlerime kadar değerli bilgilerimi giriyorum , bilgisi veyahut dosyanın açılmış halini rar atabilecek kimse var mı ?

Mafia III - Türkçe Yama ÇIKTI! (TechnoGame Geri Döndü! - Resmi Konu!)
  • arkadaşlar mafia 3 steamden satın aldım yeni sürüm 1.0.0.1 ve yamayı kurunca açmıyor acaba yeni oyun sürümünü mü desteklemiyor yoksa benmi hata yapıyorum sürümü desteklemiyorsa sizce yama ne zaman güncellenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armada2124 -- 8 Mayıs 2020; 5:40:0 >
  • Bu çeviri yaması Definitive Edition ile uyumlu hale getirilicek mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FerreT

Bu çeviri yaması Definitive Edition ile uyumlu hale getirilicek mi ?
    Siz denedinizmi ki.
  • freeman1930 kullanıcısına yanıt
    Hayır ihtimal üzerine konuştum. Diğer remake oyunlarda genelde çeviri uyumlu olmuyor.Büyük olasılıkla buda uyumlu değildir diye düşündüm.Yanılıyor muyum ?
  • Umarım Def. editiona uyarlanır yama. Oyunu oynamak için Season Pass'in uyguna gelmesini bekliyordum, şansa def editionu tanımlandı.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.