Şimdi Ara

MAFIA III(PS4 ANA KONU) - ÇIKTI!! (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
8
Favori
26.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: etihadb

Para vermeyin böyle oyunlara

tamam
  • 8 incelemede 64 puana yükselmiş.

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/mafia-iii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aral dan Yen'i mesaj,

"Sipariş vermiş olduğunuz oyun planlanan çıkış tarihi 07.10.2016 tarihinden 13.10.2016 tarihine ertelenmiştir. Yaşanılan gecikmeden dolayı tarafınızdan özür dileriz."

Hayır oyun basınından bir de bunu haber yapmıyor.
    İlk parti malı spotcuya mı verdiler ne yaptılar....

• Yav herkes oyunu harıl harıl sövmeye gelmiş. Bir sakin olun. Sevmiyorsan oynama, ne bu kin, neden ? Bırak oynayan oynasın. Yok bunu almayın, yok çöp yok bilmem ne. Sen sevmemişsen oynama neden diğer insanların oynadığı şeye karışıyorsun. Bu hakkı kendinde nasıl buluyorsun ?

Oyunu oynayan arkadaşlara soruyorum; bulunduģum şehire cuma günü gelecek oyun arkadaşlar. ps4'te nasıl çalışıyor ? her hangi bir sorun var mı optimizasyonda ?

hikaye vs diğer detaylar gayet iyi. 3 gün daha nasıl dayanacağımı bilmiyorum. herkese iyi oyunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

Yav herkes oyunu harıl harıl sövmeye gelmiş. Bir sakin olun. Sevmiyorsan oynama, ne bu kin, neden ? Bırak oynayan oynasın. Yok bunu almayın, yok çöp yok bilmem ne. Sen sevmemişsen oynama neden diğer insanların oynadığı şeye karışıyorsun. Bu hakkı kendinde nasıl buluyorsun ?

Oyunu oynayan arkadaşlara soruyorum; bulunduģum şehire cuma günü gelecek oyun arkadaşlar. ps4'te nasıl çalışıyor ? her hangi bir sorun var mı optimizasyonda ?

hikaye vs diğer detaylar gayet iyi. 3 gün daha nasıl dayanacağımı bilmiyorum. herkese iyi oyunlar.

Hocam yine oyun kötüleme ekibi iş başında bence kötü bir oyun değil Mafia 3, tamam hataları var ama onlarda update ile çözülebilecek şeyler, oyun PS4'de yağ gibi akıyor ben bir sorun yaşamadık sadece iki kere çökme yaptı bende.

• Aradan yıllar geçer herşey kötüyemi gider..

• Cihathalitt kullanıcısına yanıt
    Hikaye mi iyi? İzlediğim kadarıyla aynı şeyleri yapip duruyorsun. Araya ara sahne giriyor. Sonra yine ayni seyleri yapıyorsun. Oyungezer 6 bolum çekti hepsinde de buydu olanlar. Bundan sonra değişir mi bilmiyorum ama puanlara bakılırsa değişeceğini de düşünmüyorum. Yani hikaye anlamında hayal kırıklığına uğrayabilirsin. O kadar kendini yükseltme.

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Artık yeni oyunlara kaplama koyup bırakıyorlar. Her şey özensiz. Baştan savma. Aynısı The Order 1886'da vardı. Etkileşim sıfır.
  • Bak bu da beğenmediğin mafia 2 ve mafia 3 karşılaştırması

• adamlar güzelim seriyi mahvetti, ikinci oyun haricinde mafia 1'de olup da 3'te olmayan onlarca şey var şaka gibi.
  • 2003 de ünv ilk yıllarında o soğuk yurt odasında oynadığım oyun nerede evlenmiş çoluk çocuğa karışmış ben şimdi ki oyunu görünce çok üzüldüm rezalet gerçekten.
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    3 ü başka bi firma mı yaptı? Bunun yerine 2 remastered çıksa daha iyiymiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

mafia3'ü hangar13 yaptı, işin garibi hangar13 de 2k games tarafından 2014 de kurulan bir firma. tek icraatleri de mafia3. 2k games in mafia serisinin emekçisi 2k czech dururken işi yeni kurduğu bir stüdyoya vermesi bana çok enteresan geliyor. aslıda enteresan değil olay paradır büyük ihtimalle.

-abi bizde nakit iyi bir meblağ var nereye yatırsak bi yol yordam göstersen?
    +şimdi siz bu işe sıfırdan giriyorsunuz, marka olmak öyle kolay değil. gel ben size bir şirket kurayım bir de mazisi olan satışı garantili bir ip vereyim. 3-5 ateşleyin bana ben de üretmekle uğraşmayayım sıfır emekle yolumu bulayım. olur da iyi birşey ortaya çıkarabilirseniz satıştan da komisyonumu isterim. eğer kıvırabilirseniz hangar13 olarak yürürsünüz. kıvıramazsanız da piyasadan silinir gidersiniz.
    -tamam abi al sen şu 10 milyon $ cash'i. şimdi sıra geldi 150 tane yeteneksiz ve yaratıcılığı sıfır olan eleman bulmaya. bir de ofis. metrobüse yakın olsun kamiller işe gidip gelebilsin.

sonuç: mafia3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 13 Ekim 2016; 22:07:15 >

• Oyun son 2 gundur ps4 de oyundan atmaya basladi sizdede boyle sorun var mi

• 355GTS kullanıcısına yanıt
    Şimdi anlaşıldı bu çöpün nasıl ortaya çıktığı. Hayır bunlar önceki oyunları da oynamadı muhtemelen. Şunu başka isimle çıkarsalardı hiç dert etmezsin çöp der geçersin ama marka olmuş zirveyi görmüş bi seriyi batırdılar resmen. 2.oyun da tam yerinde bitmişti ordan devam edilebilirdi.

• oyuna ciddi olarak bugün başladım ama grafiklerdeki gariplikler gözüme fazlasıyla battı. arabayla yer altı otoparkına girdim mesela az ileride yer yerine gökyüzü görünüyordu, gittikçe açılıyordu. sonra lincoln ile başka bir arabaya bineyim dedim adamın saçları tavandan çıktı. öyle süper grafikler arzulayan biri değilim ama bu oyundaki sorun kötülük değil hatalar. görevler ile araya giren videoların süre oranı da bence kötü. biraz görevi yapıyorum sonra araya giren uzun uzun konuşmalarla oyundan kopuyorum. hikaye anlatımını bu şekilde seçmeleri ilginç ve güzel ama bu araya giren bölümleri bu kadar sık yapmasalarmış keşke. bir de tuşları değiştirme imkanımız var mı, koşmanın l3 olması sinir bozucu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

mafia3'ü hangar13 yaptı, işin garibi hangar13 de 2k games tarafından 2014 de kurulan bir firma. tek icraatleri de mafia3. 2k games in mafia serisinin emekçisi 2k czech dururken işi yeni kurduğu bir stüdyoya vermesi bana çok enteresan geliyor. aslıda enteresan değil olay paradır büyük ihtimalle.

-abi bizde nakit iyi bir meblağ var nereye yatırsak bi yol yordam göstersen?
    +şimdi siz bu işe sıfırdan giriyorsunuz, marka olmak öyle kolay değil. gel ben size bir şirket kurayım bir de mazisi olan satışı garantili bir ip vereyim. 3-5 ateşleyin bana ben de üretmekle uğraşmayayım sıfır emekle yolumu bulayım. olur da iyi birşey ortaya çıkarabilirseniz satıştan da komisyonumu isterim. eğer kıvırabilirseniz hangar13 olarak yürürsünüz. kıvıramazsanız da piyasadan silinir gidersiniz.
    -tamam abi al sen şu 10 milyon $ cash'i. şimdi sıra geldi 150 tane yeteneksiz ve yaratıcılığı sıfır olan eleman bulmaya. bir de ofis. metrobüse yakın olsun kamiller işe gidip gelebilsin.

sonuç: mafia3

Takdir ettim kardeşim, harbi çok güzel açıklamışsın.

• 32 inceleme sonucunda meta puanı 69. Bu saatten sonrada pek değişmez artık. Neyse güzel bir indirime girince alıp bakarız artık.

• Cihathalitt kullanıcısına yanıt
    Ben oyunu almadım. Ancak pek çok yerde oyunun absürtlüğünün garantisi videolar var. Bu buglar elbette olur ancak bu kadar fazla olursa, uzerine bir de 200 liradan fazla para sayarsan, BAL GİBİ ŞİKAYET ETME HAKKIN OLUR.
    Hem bir ton para vereceksin hem de vay efendim oyundaki hatalardan ve absurtluklerden bahsetmeyeceksin. Buna KERİZLİK denir. Saygı göstermek lazım

• Oyun olmamis arkadaslar. Bunu üzülerek söylüyorum. Mafia gibi bir seriyi harcamislar resmen. Senaryo ilk basta cok guzel gibi gozuksede sonra surekli ayni seyler yapip durmak sizi oyundan sogutuyor. Side quest tarzi gorevleri oyuna yedirmeye calismislar ama olmamis son zamanlarda oynadigim en tek düze oyun ve bu sebeple karakterler her ne kadar guzel islenmis olsada oyunu oynayasaniz kalmiyor. Mafia 2 gibi guzel bi oyundan sonra yazik valla. Oyundaki buglara ve hatalara deginmek dahi istemiyorum

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.