Şimdi Ara

Mafia: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
736
Cevap
14
Favori
39.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neye dayanarak gelip burada "oyun çok kötü öğğ öğğ" diye ağlıyorsun anlamadım. Oyun 3 saat sonra çıkacak aslanım, oynadın mı? Netteki videolara 3-5dk bakıyor sonra gelip burada kötü diye ağlıyor

Mafia: Definitive Edition (2020) [ANA KONU]

Az ötede ağla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar lütfen "dandik çöp havele hüvele" yazanları alıntılamayın cevapla butonunuda kullanmayın kendi kendilerine giderler cevap gelmeyince. Oyun gayet güzel gözüküyor aldığı puanlarda sevindirici. indirme açılsada çeksek hemen
  • ön indirme açılmayacak mı ?
  • soranger S kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam, satın aldım bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • elpdrno_046 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler cevap için.

• iyi birisiydim kullanıcısına yanıt
    3 saat sonra oyun çıkıyor dostum ne ön indirmesi😁

• Trailerlarda dandik görünen neyse oyunda o işte,reviews ortada.Zamanının 9/10 ratingli oyununu 6-7 arasına indirmişler işte tartışacak birşey yok.

Gameinformer:5.5
    Graphics:The visuals are an improvement over the original, but dodgy animations and lackluster environments pull the experience down.
    Sound: The new orchestral score occasionally seems better suited for a Bugs Bunny cartoon. The licensed ‘30s tunes add to the atmosphere.
    Playability:Gunplay is awful, melee combat is unintentionally hilarious, and forced stealth sections are a reminder of how far games have come in the years since the original’s debut.
    Entertainment:Faithful almost to a fault, Hangar 13’s remake puts a glossy finish on a title that is fundamentally musty by contemporary standards.

Gamespot 6.0
    Combat is archaic and lacks dynamism.
    Stilted movement and dull enemy AI contributes to the combat's tedious nature.
    Rudimentary stealth and melee combat feel like afterthoughts.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TORU-NAGA -- 24 Eylül 2020; 22:11:31 >

• TORU-NAGA kullanıcısına yanıt
    en düşük veren 2 incelemeyi neden seçtin ?

oyuna 85-90 verenler var.

" GameWatcher
    Sep 24, 2020
    90
    A real remaster that thoroughly updates an 18-year-old title into a proper next-gen game, and actually makes it better than the original. "

" 3DJuegos
    Sep 24, 2020
    80
    Mafia was a great action game with a thrilling story and charismatic characters, and now, you can enjoy it in a remarkable remake, with impressive graphics and new gameplay mechanics."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iyi birisiydim -- 24 Eylül 2020; 22:13:34 >
  • TORU-NAGA kullanıcısına yanıt
    Gameinformer incelemesini Mafia 1'in normal halini de beğenmeyen editör incelemiş. Normal Mafia 1'in puanını indirmişler deyip, oyunun normal halini beğenmeyen Gameinformer'ın incelemesini örnek göstermen çok ironik. Ayrıca oyun çıktığı seneye göre değerlendirilen bir şey. 2003 oyununu alıp, "argadaşlar puanı 2020 oyunundan yüksek hehh hehh" dersen sektörden anlayan adamlar sana güler.

• quote:

Orijinalden alıntı: iyi birisiydim

en düşük veren 2 incelemeyi neden seçtin ?

oyuna 85-90 verenler var.

" GameWatcher
    Sep 24, 2020
    90
    A real remaster that thoroughly updates an 18-year-old title into a proper next-gen game, and actually makes it better than the original. "

" 3DJuegos
    Sep 24, 2020
    80
    Mafia was a great action game with a thrilling story and charismatic characters, and now, you can enjoy it in a remarkable remake, with impressive graphics and new gameplay mechanics."
    En düşük verni seçmedim,Almanlar 54 vermiş
    4players.de:„Dank grafischer Schwächen und zusätzlicher Fehler kann auf PlayStation 4 nicht einmal die Kulisse so überzeugen wie auf PC.”

Wertung: 54%

• Arkadaşlar oyunun puanı zaten öyle uçan kaçan bir puan değil. 77 halihazırda. Puanının karşılığını verecek vasat bir remake. Resident Evil 2 remake'inin 90 aldığını düşünürsek beklentinizi bu doğrultuda tutmanızı öneririm.
  • King floyd kullanıcısına yanıt
    Korku/shooter oyununun puanı ile açık dünya/aksiyon oyununun puanını mı karşılaştırdın az önce sen Ne bilgisiz cahil insanlar varmış bu konuda arkadaş. FIFA ile de MAFIA'yı da karşılaştıralım o zaman. Oyunlar çıktığı seneye ve türüne göre değerlendirilir, bir türlü öğrenemediniz şunu. Açık dünya oyunu ile korku oyununun puanını karşılaştırıyor adam

• Yahu oyunun daha ön yüklemesi açılmamış.Neden acep....
  • hangar 13 nefreti neden abi ? mafia 3 ü gerçekten oynayan birisi o ilk 2 saatteki hikaye anlatımının kalitesini görür zaten. grafik ve çatışmalar da gayet iyiydi ama evet oyun kendini tekrar ediyordu bu kadar.
  • Arkadaşlar yanlış anlamayın da 260 tl falan neresi ediyor bı oyunun topu topu remake yahu. Ha şimdi kur falan diyeceksiniz de özel fiyat yapabilirlerdi yani bu nedir 300 lira neden remake bir oyuna yani

• Yahu bu remakein videolarını izlerken zaten en fazla 80 puanı görecek bir oyunmuş izlenimi veriyordu. Öyle de çıktı işte kötü değil süperde değil oyun. Mafia temasını işleyen piyasada böyle adam gibi oyun yok zaten tadını çıkarın işte. Ben bunu oynarken orjinal oyun ile bir tutupta oynamam zaten, sonuçta baştan aşağı yeniden yapılmış bir oyun farklı bir yapımcı tarafından. Bide seslendirmeler karakterlerin tipleri falanda farklı zaten hikaye olarak Mafia 1 i temel almasa sanki yeni bir oyun gibi. Ben 160 liraya rus keyi aldım bu oyun için, onun hakkını verir işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvana08

Arkadaşlar yanlış anlamayın da 260 tl falan neresi ediyor bı oyunun topu topu remake yahu. Ha şimdi kur falan diyeceksiniz de özel fiyat yapabilirlerdi yani bu nedir 300 lira neden remake bir oyuna yani
    Şuan standart oyunlar 499 tl en dandik bağımsız oyunlar 90 tlden başlıyor ortalama üstü isimsizler 190 tl iken bu oyunne kadar olacaktı ki?

• Oyun neden hala açılmadı bilgisi olan var mı? Çabuk çabuk çekip kanala koyacaktım güzel

• murlek kullanıcısına yanıt
    02:00'da çıkış yapacak.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.