Şimdi Ara

MADEN FACİASI: 301 işçi hayatını kaybetti, 27 işçi yaralı (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.482
Cevap
29
Favori
154.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: azsussan

quote:

Orijinalden alıntı: adam haklı beyler

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AliAydogdu

Resmi ak parti sayfasındaki bazı yorumlar :

Kendini bilmezler boş boş konuşuyorlar başbakanımız nerden bilsin patlamanın olacagıni bilseydi merak etmeyin zaten alırdı sizin düşünmenize gerek kalmazdı...

ALLAH CC seni başımızdan eksik etmesin sayın başbakanım

bence bu durum RTE laf edenlere gelsin !

Böyle şeyleri siyasete bulastirmayan tek adam RTE allah başımız dan eksik etmesin

Allah anlımıza ne yazarsa onu yaşarız bu yüzden buda somalidekilerin kaderi Rabbim yapmış vardır bi bildiği ailelere sabır ölenlere rahmet hastanede olanlara şifa diliyorum ....; (

Başbakanımıza atıp tutanlar başbakanımız kadar başına taş düşsün inşallah

Rabbim tüm hayatını kaybeden çalışanların ailelerine sabır ver sin. Birilerini suçlamak ve şu an bu durum üzerinden tartismak. Doğru mu

evet arkadaşlar acımız çok büyük bu bir deprem de olabilirdi başka bir şey de olabilir bur da başbakan ın suçu ne herkez ona hakaret ediyor çok ayıp bir şey ama

NEYMİŞ EKMEK ALMAYA GİTMİŞ VURULMUŞ ÖLMÜŞ ! ! !
    NEYMİŞ POLİS KAFASINA SIKMIŞ! ! !
    AZ YAPMIŞLAR LEN KEŞKE İKİSİNE DAHA SIKSALARMIŞ ! ! !
    ŞİMDİ NİYE SESİNİZ ÇIKMIYOR ! ! !

siyaset konuşacağınıza dua okuyun...Berk'in Elvan annesine diyordu benim çocuğumu Allah değil TAYİP ERDOĞAN öldürdü bu zihniyete olan kara cahilli insanlar a DUYURUM gelen ALLAHTAN boynumuz kıldan ince umudunuz hayır olsun
    umudunuz zikir olsun
    umudunuz Allah olsun
    en güzel umut oradadır o verir o alır..

Güler misin ağlar mısın sinirlenir misin

Hocam bosverin. Ateistler kafa utuleyecek simdi.

Rabia uzerinden misir'da olenler uzerinden siyaset yaptiniz bu normal.
    TURKIYE'de olenler uzerinden siyasilerden hesap sormak normal degil.
    Oyle mi? Bu nasil bir ikiyuzluluk kendinden utanmiyor musun? Geceleri nasil uyuyorsun?

Sizin gibiler ve paralel yapi bu faciayi nasil olur da hukemetin basina yikariz diye dusuneceginize gidip taseron firmanin basindakileri linc edebilirsiniz. Paranoyak gibi hukumete saydiriyorsunuz. Kopru yapilir ne gerek var? Istanbulun nufusu az havalimani gereksiz. Marmaray bizi borca sokuyor. Vandaki depremin sorumlusu akpdir. Nukleer santrale karsiyiz. Somadaki facia hukumetin eseridir. Zart zurt. Yazik.

Nikini okuyup uygulasana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: adam haklı beyler

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AliAydogdu

Resmi ak parti sayfasındaki bazı yorumlar :

Kendini bilmezler boş boş konuşuyorlar başbakanımız nerden bilsin patlamanın olacagıni bilseydi merak etmeyin zaten alırdı sizin düşünmenize gerek kalmazdı...

ALLAH CC seni başımızdan eksik etmesin sayın başbakanım

bence bu durum RTE laf edenlere gelsin !

Böyle şeyleri siyasete bulastirmayan tek adam RTE allah başımız dan eksik etmesin

Allah anlımıza ne yazarsa onu yaşarız bu yüzden buda somalidekilerin kaderi Rabbim yapmış vardır bi bildiği ailelere sabır ölenlere rahmet hastanede olanlara şifa diliyorum ....; (

Başbakanımıza atıp tutanlar başbakanımız kadar başına taş düşsün inşallah

Rabbim tüm hayatını kaybeden çalışanların ailelerine sabır ver sin. Birilerini suçlamak ve şu an bu durum üzerinden tartismak. Doğru mu

evet arkadaşlar acımız çok büyük bu bir deprem de olabilirdi başka bir şey de olabilir bur da başbakan ın suçu ne herkez ona hakaret ediyor çok ayıp bir şey ama

NEYMİŞ EKMEK ALMAYA GİTMİŞ VURULMUŞ ÖLMÜŞ ! ! !
    NEYMİŞ POLİS KAFASINA SIKMIŞ! ! !
    AZ YAPMIŞLAR LEN KEŞKE İKİSİNE DAHA SIKSALARMIŞ ! ! !
    ŞİMDİ NİYE SESİNİZ ÇIKMIYOR ! ! !

siyaset konuşacağınıza dua okuyun...Berk'in Elvan annesine diyordu benim çocuğumu Allah değil TAYİP ERDOĞAN öldürdü bu zihniyete olan kara cahilli insanlar a DUYURUM gelen ALLAHTAN boynumuz kıldan ince umudunuz hayır olsun
    umudunuz zikir olsun
    umudunuz Allah olsun
    en güzel umut oradadır o verir o alır..

Güler misin ağlar mısın sinirlenir misin

Hocam bosverin. Ateistler kafa utuleyecek simdi.

Rabia uzerinden misir'da olenler uzerinden siyaset yaptiniz bu normal.
    TURKIYE'de olenler uzerinden siyasilerden hesap sormak normal degil.
    Oyle mi? Bu nasil bir ikiyuzluluk kendinden utanmiyor musun? Geceleri nasil uyuyorsun?

Sizin gibiler ve paralel yapi bu faciayi nasil olur da hukemetin basina yikariz diye dusuneceginize gidip taseron firmanin basindakileri linc edebilirsiniz. Paranoyak gibi hukumete saydiriyorsunuz. Kopru yapilir ne gerek var? Istanbulun nufusu az havalimani gereksiz. Marmaray bizi borca sokuyor. Vandaki depremin sorumlusu akpdir. Nukleer santrale karsiyiz. Somadaki facia hukumetin eseridir. Zart zurt. Yazik.

Nikini okuyup uygulasana

30 martta caniniz yandi biliyoruz. Çatı uctu. Kirik dallara tutunanlarin basina neler gelmez ki?

• başımız sağolsun.eğer ihmal varsa ihmal edenlerin tüm sülalesinin allah belasını versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BBCF8E851 -- 15 Mayıs 2014; 8:09:16 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winston Smith

quote:

Orijinalden alıntı: kugutex

Dünya genelinde maden ocaklarında ölenlerin sayısı nükleer kazalarda ölenlerden fazla. Sadece türkiyede 1940 tan beri 3000 den fazla insan öldü. Eneji isi gercekten riskli meslekler. Madencilik bu mesleklerin icinde bence en zoru. Ne kadar maas alsalar azdır bence.

1milyar 200 lira alıyormuş işçiler.Hepsinin kredi borçları var okutacak çocukları var mecburen. 95li çocuk bile varmış aralarında.

Aynen. Masabasinda kic buyutup vatandasa hakaret etmekten baska bisey yapmayan memur 2500 3000 maas alir hayatini riske atan insanlar uc kurus maasa talim.

• Metro Turizm kullanırken bir daha düşünün...

MADEN FACİASI: 301 işçi hayatını kaybetti, 27 işçi yaralı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mark Valley

quote:

Orijinalden alıntı: BucksWolf

quote:

Orijinalden alıntı: tecrübe_53

quote:

Orijinalden alıntı: cinobilly

quote:

Orijinalden alıntı: tecrübe_53

quote:

Orijinalden alıntı: cinobilly

quote:

Orijinalden alıntı: Battlestar DH

Yarın bu adam basın toplantısı düzenleyip.suçunu itiraf edince ne diyeceksin acaba?

zorbada vicdan aramaya çalışmak , samanlıkta iğne aramak. akplide akıl, yürek aramak ... bunlar birbiri ile paralel olarak eşleşen denklemler.

bunlar cahil. bunu deyince kızıyorlar.

adam 6. ordu falan saçmalamış. birde savaşı biz çıkaracakmışız ( akpli olmayanlar yani ) !

bunlar marslı yahu. sızdırılan süleyman şahı vurma planından bile bir haberdirler. cahil bunlar. kızıyorlarsa buz sürsünler ama cahiller.

süleyman şahta kendi askerini vuracak kadar düşen bir hükümetimiz var.

Bu lafların şimdi sırası mı?Hiç mi ölenlere saygınız yok.274 kisi vefat etti ,hala madende sağ mı değil mi haber alamadıgımız vatandaşımız var siz siyaset peşindesiniz.Yahu kardeşim Akparti Chp Mhp Bdp ve diger partililer birbirinin düşmanı değil.Fikirleri farklı olsada hepsi bu memleketin iyiligini ister.Bu partiler bizim zenginligimiz ama bizi birbirimize düşürecekse kapatalım bu partileri.Derdiniz nedir yani.Böyle günlerde birlik beraberlik içinde olamazsak ne zaman olacagız.

siyasi partiler daha iyisini sunmak için vardır.

bak açık olayım. ne chplilerle nede akplilerle anlaşamam. iki kesimde mermer kafalıdır ama chpliler bari tahsilli oluyor. o yüzden onlarla yine konuşabilirim, tartışabilirim ama öteki taraftaki cahillerle tartışamam bile. resmen boşluğa sövmek gibi. adamın suratına tükürsen, şeffaf sünger gibi hemen emer. öyle birşey.

daha açık olayım, ben milliyetçiyim. eğer böyle hüloğğğ, kıllar vs benim partimde toplansa, o partiden, bir defa partinin hitap ettiği kesmi ile benim fikirlerim arasında şüphe duyardım.

çok şükür, millyetçi kesim akp sağ olsun parazitlerden temizlendi. bağırsaklarımızı temizledik. böylece milliyetçi kesim daha sağlam temellere hitap ediyor oldu. dedim ya ben yurtdışında master yapıyorum ve milliyetçiyim. 35 sonrası belki partiden siyasete bile girerim.

ama cahillerle iş birliği yapmam. cahil dostum olacağına, mert düşmanım olsun...

ölüden siyaset yapan ben değilim ! o kadar hataya rağmen koltuğunda kalmak için ölenlerle ve aileleri ile alay eder gibi "fıtratında var" "kaderleri" gibi söylemlerde bulunan başbakandır ölüden siyaset yapan. onuru olan adam kore başkanı gibi istifa ederdi. gerçi oy çalıyorlar zaten. onur falan bunlarda tırt.

Ben ne söylüyorum sen ne anlatıyorsun?274 kişi hakka yürümüş hala enkazda insanlar var umutlar tükeniyor sen bana neler anlatıyorsun.274 senin icin bir sayı mı sadece.Adamlar öldü ötesi yok bunun.

Bırakın şu Akparti cahil Chp şöyle Bdp böyle muhabbetlerini.Neye göre bu sınıflandırmaları yapıyosunuz oda belli degil.Halka tepeden bakmayın.Sizde bu halkın çocugusunuz.Hele şu madendeki insanlarımız çıkarılsın olay araştırılır.Suçlu varsa adalete teslim edilir.Nedir bu kelle alma sevdanız?Daha bir tane istifa bile olmadı.Şehitlerimize saygılı olalım.

Reyhanli olayi ne oldu ? Bakan 700 bin liralik saatini niye hala aciklayamadi ? En son soyledigi yalanlara saat sirketi cevap verdi belki bilmezsin yazayim dedim.

yok öyle birşey saat şirketi açıklama yapmamış

http://m.radikal.com.tr/politika/saat_firmasindan_zafer_caglayana_yalanlama-1190682

ayrica maasi 18bin civari olan bakanin 700bin liraya saat alabilmesini senin mantigin kabul ediyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

Metro Turizm kullanırken bir daha düşünün...

Şimdi Twitter'da gördüm bende. Bir insan nasıl bu kadar geri kafalı olabilir ?

• quote:

Bak bunu bilmiyordum işte heryerde paylaşmak lazim çok onemli bir noktaya değinmişsin para kazanamasın böyle insanlar ülkemde .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• sayı 282 ye çıkmış beyler bakan biraz önce açıkladı
  • 282 oldu :(
  • Maalesef kayıp sayısı 282 oldu ve artıyor...
    http://www.haber10.com/haber/497144/
  • Maalesef elma gec kaldin 282 olu var

• fluox kullanıcısına yanıt
    Yahu yarın uzaylılar istila etse Türkiye'yi "Zamanlama manidar,Bunlar hükümeti yıkmak için uzaylıları çağırdılar,Uzaylıların hepsi alevi" diyecek zekada insanlar var bu ülkede ve bu forumda...

Yerin altında 282 ceset çıkartılmış (bu rakamın yalan olduğunu hepimiz biliyoruz daha fazladır) Daha madende kaç kişi var bilinmiyor,Maden sahibi,Denetim müfettişi vs..Kaçma şüphesine karşı tutuklanmamış bile..

Zekaları sorgulamıyor sorun bu zaten..
  • Ayıptır ya. Artık yapmayın şunu terbiyesizleşerek bir yere varamazsınız. Bir kez olsun susun. İster Hükumet olsun ister Muhalefet olsun. Orada ölen insanlar üzerinde propaganda yapmayın bir kez olsun. Bırakın bugün yasını tutulalım yarın hep beraber konuşuruz. Ama görüyorum ki herkes bir şeylerin peşinde. Bugün çıkıp işte bu iyi oldu deyip avuç okşamak ne demektir. Utanmanız varsa yapmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winston Smith

quote:

Orijinalden alıntı: kugutex

Dünya genelinde maden ocaklarında ölenlerin sayısı nükleer kazalarda ölenlerden fazla. Sadece türkiyede 1940 tan beri 3000 den fazla insan öldü. Eneji isi gercekten riskli meslekler. Madencilik bu mesleklerin icinde bence en zoru. Ne kadar maas alsalar azdır bence.

1milyar 200 lira alıyormuş işçiler.Hepsinin kredi borçları var okutacak çocukları var mecburen. 95li çocuk bile varmış aralarında.

Aynen. Masabasinda kic buyutup vatandasa hakaret etmekten baska bisey yapmayan memur 2500 3000 maas alir hayatini riske atan insanlar uc kurus maasa talim.

• 282 kişi olmuş. Konuya edit atın.

• quote:

Zaten saçma sapan şöförleriyle cellat gibi gittiklerinden binmiyordum daha da hiç binmem.. BANNED!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 15 Mayıs 2014; 8:27:26 >

• Birgün gazetesin muhabiririn attığı tweet..Umarım gerçek değildir..

Ama orada bulunanların söyledikleri sayılar aşağı yukarı bu rakamlar..

• "Maden işçileri üzerinden, ölümler üzerinden siyaset yapmayın" diyenler;

iş ve işçi güvenliğinden ve dahası siyasetten bihaber olanlar, SİYASET denen şey zaten YAŞAM ve ölüm üzerine kuruludur!

Sizin anladığınız siyaset değil, ikiyüzlülüktür, demogojidir.

Ya YAŞAMIN tarafındasındır ya da ölümün;
    ya YAŞAMI var edenlerin tarafındasındır ya da öldürenlerin,

ya EMEĞİN tarafındasındır ya da sermayenin !
  • Dün gece 11 sularında ara verilen çalışmalara sabah saat 05:00'da tekrar başlanmış. Son açıklamalara göre 282 İşçi hayatını kaybetti , Taner Yıldız'ın son açıklamasına göre daha girilemeyen 2 yer varmış.

Can kaybı dahada artacak anlaşılan.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.