Şimdi Ara

Mad Max: Fury Road | 2015 (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
620
Cevap
3
Favori
15.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mrbaronx

quote:

Orijinalden alıntı: sioner

Allahım yılın en iyi aksiyon filmine yapılan yorumlara bak ya. Beş para etmez yerli absürd komediler için sinamaya koşa koşa giden insanlardan başka türlü yorum beklenmez zaten. Size o filmler müstehaktır.

Oturup 17 inç bilgisayar ekranında 1+1 speaker.le,bir elinde cep telefonu kurcalarken filmi izleyip gelip burda yorum yapıyorlar hocam..Bu filmi sinemada ızlemediyseniz zaten filmin etkisinden %50 hele bide yukarıda dediğim gibi izlediginizde %70 fedakarlık yaptınız demektir.film tartışmasız yılın en iyi filmidir uzak ara..

en iyi filmi demek yanlış olabilir ama yılın en iyi filmlerinden olduğuna katılıyorum.

Örneğin benim gözümde görevimiz tehlike 5 daha başarılı bir filmdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wade T. Wilson -- 20 Eylül 2015; 9:14:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet gorevimiz tehlikede 5 cok güzel filmdi senaryo basariliydi.ama mad max. in atmosferi de bi baskaydi..

• Filmi beğenmeyenler varmış! Acaba onlar ne tür filmler izliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: histrio

quote:

Orijinalden alıntı: Owaki

quote:

Orijinalden alıntı: histrio

yarıda bıraktım kötü bir film bence aksiyondan başka bir şey yok tipler,konusu falanda çok saçma

Hocam film aksiyon filmi zaten :/
    Bence de beş para etmez bir film ama başka şeyler beklememek gerek.

Guardians of the Galaxy de aksiyon ama sevmiştim onu

Ben de onu beğenmemiştim sardırarak izlemiştim mesela
  • bu gece tekrar izledim dozumu aldım çok sanatsal bi aksiyon filmi olmuş inanılmaz yine gözlerimi alamadım bu filmi beğenmeyenleri anlayabiliyorum onlar gidip hızlı öfkeli falan izlesinler
  • Bu filmi çok övdüler ama bence okadarda iyi bir film değildi.oyuncu kalitesi ve prodiksiyon olarak evet iyidi ama hikaye ve anlatım tatmin edici d3ğildi bence.

• zugu kullanıcısına yanıt
    hocam filmin özelliği zaten belli bi olay kurgusu olmaması bi ana konu var bide filmin içinde bi amaç var diyaloglar az aksiyon fazla saf bi aksiyon filmi ayrıca gerçekten sanatsal bi aksiyon filmi olmuş.Dediğim gibi konusu olan içinde dram falan barındıran film izlemek isteyenler bunu hiç izlemesinler gidip hızlı ve öfkeliyi izlesinler ama bu filmede kötü demesinler,bize göre değildi deyin geçin Imdb'de 8.3 almış top 250 listesinde 128. olan bi filmden bahsediyoruz basit bi film değil
  • Bu filmi beğenmeyen kişielr pokemon izleyebilir o kadarda ağır eleştiriyorum
  • çıktığı gün sinemada 2d olarak izlemiştim ve çok keyifliydi. 1 dk olsun aksiyon durmaz mı arkadaş. yılın reboot filmi diyebiliriz.
  • Filmi beğenmeyenler aksiyon sevmeyenlerdir.Onlardan biri de benim.Saf aksiyon filmi izlemememi tekrar hatırlattı.
  • Yılın en iyi filmlerinden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamen pure action severler icin guzel film,bende izledim.Fena degil ama bir onceki cumlede belirttigim action olsun bizim olsun tayfasindan olmadigim icin burada yapilan yilin filmi vs tarzi yorumlar komik geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Yilin en iyi filmi nasil denir bilmiyorum zaten size katiliyorum paso araba patlatma fantezik kadin ogeleri felan bana film cok itici geldi.Aksiyon varmi var aksiyon seven izlermi izler ama en iyi aksiyonlar filmlerinin arasina girmez.(bence)

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Tamamen pure action severler icin guzel film,bende izledim.Fena degil ama bir onceki cumlede belirttigim action olsun bizim olsun tayfasindan olmadigim icin burada yapilan yilin filmi vs tarzi yorumlar komik geliyor

Baya da yılın en iyi filmlerinden denebilir.böyle oldugunu hatta yılın filmi oldugunu söyleyen onlarca ünlü eleştirmen var.

En basitinden imdb metascore a bak anlarsın.orda baya eleştri var özetlerine bakma tam hallerine bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wade T. Wilson -- 10 Ekim 2015; 20:09:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Don McLean

Yilin en iyi filmi nasil denir bilmiyorum zaten size katiliyorum paso araba patlatma fantezik kadin ogeleri felan bana film cok itici geldi.Aksiyon varmi var aksiyon seven izlermi izler ama en iyi aksiyonlar filmlerinin arasina girmez.(bence)

dostum tanımlamana bakınca sanki hızlı ve öfkeli 7 konusuyla karıştırmışsın

• Az önce izledim hoş güzel bir film ikinci filmde furiosa döner inşallah
  • Filmi yeni izledim ve sinemadayken gitmedigime cok pisman oldum. Tek kelimeyle harika bir filmdi. Izledigim en iyi filmler arasina rahatlikla girdi superdi

• Filmi 4.5 inç cep telefonundan mp4 formatinda izledim.Güzel bir film hala izlemeyen varsa kesinlikle izlesin.Beğenmeyenler T!vde Kiralık aşk gibi dizileri izlesin

• filmi daha yeni izledim. daha önce buradaki yorumlara bakıp saf aksiyon diye izlememiştim. bugün sınavlardan kafa dağıtıyım diye yeni izledim. yemin ederim şimdi vicdan azabı çekiyorum torrentten indirdiğim için keşke sinemada izleseydim o derece. benim gibi aksiyondan midesi bulanan birisi için bile çok iyi bir filmdi.zamanın nasıl geçtiğini anlamadım bile. 2. filmini dört gözle bekliyorum. izlemediyseniz kesinlikle izleyin.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.