Şimdi Ara

Mad Max (2015) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
549
Cevap
16
Favori
25.748
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Mad Max (2015) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    239 Mesaj
    bu köpeği tekrar nasıl alabilirim mayınları tam temizlemeden geri gittim tekrar almak istiyorum sadece bilgi yazıyo alamıyorum..
    birde en üsteki haritaya neden gecemiyorum mayınları temizlemediğimden dolayı mı
    Oyun play storede 22 tl almaya değermi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    bbnnoglukml

bence fiyatı çok iyi.. steamde en düşük 30 tl ye satılmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avei21 -- 22 Şubat 2016; 10:49:29 >
    |
    |
    007messi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    746 Mesaj
    Türkçe yama çalışması var mı bu oyun ile ilgili.Playstoredan 22,5 tl 'ye aldım.Ucuzluk arayanlar bakabilir ama son 4 saat kalmış.İndirimin bitmesine.Normal fiyatı 89tl steam ile aynı.
    |
    |
    AMD Phenom II 1090T 3.2 Ghz O.C(3.80GHZ) Kingston Hyperix 1600Mhz Ddr3 12 Gb ram,Kingston 240 gb SSD , SEAGATE BARRACUDA 3 TB ,Asus Gtx670 Direct Cu II 2 gb 256 bit ASUS MA489GTD PRO usb3 , CoolerMaster 750wat 80 Bronze Haf912,Logitech Z906,Logitech g700s
  • Yüzbaşı
    746 Mesaj

Evet optimizasyonu çok iyi.Önerilende gtx980 deyince korkmuştum.1080p de bütün ayarlar sonda 60fps dolaylarında alıyorum gtx670 ile,Biraz overclock var tabi.Türkçe yama çalışması var mı bilgin var mı?
    |
    |
    -Bane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Phenom II 1090T 3.2 Ghz O.C(3.80GHZ) Kingston Hyperix 1600Mhz Ddr3 12 Gb ram,Kingston 240 gb SSD , SEAGATE BARRACUDA 3 TB ,Asus Gtx670 Direct Cu II 2 gb 256 bit ASUS MA489GTD PRO usb3 , CoolerMaster 750wat 80 Bronze Haf912,Logitech Z906,Logitech g700s
  • Yarbay
    8269 Mesaj

Türkçe yama hakkında bilgim yok hocam zaten Mad Max derin hikayeye sahip değil düşüncesindeyim o yüzden yama beklemeden başladım ben.
    |
    |
    mss1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Steam: -Bane
  • Yarbay
    2614 Mesaj

Oyunu bitirecek zamanım yok ama bir çok aracı da kullanmak istiyorum, daha önce %70 gibi açılmış bir save buldum ama o da az. Acaba save dosyasını bizimle paylaşmanız mümkün mü en azından bir çok bölüm ve araç açılmış olması lazım...

Eğer paylaşırsanız save dosyası şurada bulunuyor:

C:\Program Files (x86)\Mad Max\3DMGAME\3DMGAME\remote

yada

C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\302679141\234140\remote

yada

My Documents\WB Games\Mad Max\Backup Saves
    |
    |

Sizden de rice edeceğim, eğer paylaşırsanız sevinirim. Oyunu bitirecek zamanım yok ama bir çok aracı da kullanmak istiyorum, daha önce %70 gibi açılmış bir save buldum ama o da az. Acaba save dosyasını bizimle paylaşmanız mümkün mü en azından bir çok bölüm ve araç açılmış olması lazım...

Eğer paylaşırsanız save dosyası şurada bulunuyor:

C:\Program Files (x86)\Mad Max\3DMGAME\3DMGAME\remote

yada

C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\302679141\234140\remote

yada

My Documents\WB Games\Mad Max\Backup Saves
    |
    |
    DnzIrmk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir düşünün derim...

Satıcının elinde başağı anahtar var galiba. Hala satıyor.

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/mad-max-steam-oyunu-hemen-teslim-209727341?gclid=CLm-nMmsqcsCFRIUGwodTKANPQ&ggmktg=PaidSearch*PLA*232253727*22324027407*58375879047*pla**pla-79003803327&mpch=ads&ggmktg1=PaidSearch*******&scxid=14489-145818-2357-0
    |
    |

• Yarbay
    2614 Mesaj

Son yaması çıktı harita sorunu düzeltildi ama Steam orijinal kullanıyorum...
    |
    |
    askkabul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: MonitörKertenkelesi

Son yaması çıktı harita sorunu düzeltildi ama Steam orijinal kullanıyorum...

Bilgilendirme için teşekkürler bu güzel haber saol
    |
    |

Tüm haritayı temizledim,1 tane yan görev kaldı onda da bug varmış steam forumlarını araştırdım yapabilen yok onun dışında hepsi tamam.Araçların birçoğu açık ama hepsi değil;

http://www64.zippyshare.com/v/uIYWDtq3/file.html

İyi oyunlar
    |
    |
    MonitörKertenkelesi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2614 Mesaj

Arkadaşım çok sağol. Gerçekten büyük sevaba girdin, denedim save çalışıyor, mükemmel araçlar yapmışsın, keyfim nası coştu nası mutlu oldum anlatamam. Artık dar zamanımda keyifle araçları deneyip oyunun gazını alacağım :)))

Senin de iznin olur ise save dosyasını paylaşmak istiyorum forumda, tabii kullanıcı ismini vererek bir başka oyun severin de işine yaramasını umuyorum...
    Tekrar tekrar vede tekrar teşekkür ederim:))

|
    |

Rica ederim hocam eksik araç var yinede ama çoğu açık,paylaşabilirsin sıkıntı yok iyi oyunlar
    |
    |
  • Yarbay
    2614 Mesaj

Garajda bir kaç eksik araç var onları da sağdan soldan bulup ekliyorum, en zor olanları eklemişsin zaten, bunları bulmak daha kolay... Saygılar sevgiler
    |
    |

Zaman buldukça oyuna girip eksik araçları toplıcam bende,archangels listesinden araçları kontrol edip locationslarını mı arıyorsun?
    |
    |
  • Yarbay
    2614 Mesaj

Genelde haritadaki yarışları kazanarak veya serserilerden gasp ettiğim araçları kampa götürerek araçlara sahip oluyordum diğerlerinin nasıl elde edildiğini edileceğini bir türlü anlamadım. Bunlar haritada belli mi, archangels araçları tam olarak nasıl elde ediliyor inan anlayamadım :( Bu yüzden onları elde edemiyorum...
    |
    |
    Oyunu 47 saat sonunda bitirdim. Toplanacak tüm Scrapler ve History Relic'leri topladım tehdit seviyesini 0'a indirdim her yerde. Fakat hala görmediğim düşman tipi ve mekanlar varmış anladığım kadarıyla. Yarışlara hiç katılmadım çünkü yarışlar gerçekten beni sinir etti. Araba sürüşü çok başarılı değil ve yarışı kazanmak için varillere çarpmak gerekiyor fakat bazen çarpınca araba yoldan çıkıyor. Bu ve dövüş sistemi dışında beni sinir eden bir şey olmadı. Özellikle oyunun sonlarına doğru görevler gerçekten çok iyi bir hale geldi ve yan görevler beklemediğim derecede başarılı ilginç mekanlara gidiyor ilginç görevler yapıyoruz, en azından ben hiç o tarz mekanları beklemiyordum yan görevler de.
    |
    |

STEAM ID
    ORIGIN:Bandoper
    uPlay: Bandoper32
    PSN:bandoper
  • Yarbay
    5815 Mesaj
    Aldım, toplasan 1 saat oynamamışımdır, beni içine çekmedi oyun.
    |
    |

Steam: collodin_
  • Teğmen
    248 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba bir yerde takıldım şimdi bu mayınları anladığım kadarıyla köpek yardımıyla buluyoruz peki köpeği taşıyacağımız araca nereden sahip oluyoruz yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Reklamlar
SEO
son dakika
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.