Şimdi Ara

Mad Max (2015) [ANA KONU] (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
564
Cevap
15
Favori
29.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -Sabertooth-

oncelikle grafik ayarlarindan v-sync i acmanizi oneririm. Moniteriniz 60 hertz ise 100 fps almanizin pek bi anlami olmuyor maalesef. Su durumda v-sync i acarak hem ekran kartini hemde islemciyi daha az yorarsiniz. Buda sicakliga dogrudan etki eder. Serinlik konusunda kablolamaya dikkat edin, hava sirkulasyonunu etkilemesin. Fanlar rahat bi sekilde havayi alip geri atabilsin. Islemci sogutucunu ayri almadim, kasa ile beraber satiliyordu su sekilde.

anlıyorum hocam, yardımınız için teşekkür ederim. bu hafta sonu temizlikle beraber kabloyuda tekrar gözden geçiririm. sizin kullandığınız su soğutma 210 liraymış sanıyorum.. Vatan'a götürüp satın alıp takdırsam mı? memnun musunuz? benim cpu fanı çok kötü çıktı. Para verdiğime pişmanım bende 200 lira vermiştim.. Acaba bu dereceler büyük problem yaratır mı? Şuan ekonomik olarak uygun değilim de.

• jumong88 kullanıcısına yanıt
    Forumda sogutucunun konusu var. Ben ve bir kac arkadas haric kimse memnun degil nedense Ben bayiliyorum sogutucuya. Islemci overclocksuz haldeyken 60 dereceyi oyunlarda hic gormedim . Overclockluykende en fazla Gta 5 te 70 dereceyi gordum o kadar. Sizin sogutucunuzda gayet iyi bir sogutucu, belki termal macunu iyi surmemis olabilirler. Elinizden geliyorsa sokup iyi bir macun surun. Yine verim alamiyorsaniz belki o zaman degiseme gidebilirsiniz.
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    onlar oyundan zerre anlamıyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LonelyHunter

Arkadaşlar dün oyunu yükledim sorunsuz çalışmıştı bugün windowsu yeniden yükledim (format değil refresh your pc ile) fakat şimdi oyuna giremiyorum oyunu açınca başlangıçta çalışmayı durdurdu hatası veriyor vcredist directx falan yükledim ekran kartını güncelledim bir işe yaramadı yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar nolur yardımcı olun 2 saat önce oyun kendiliğiden açıldı şimdi hiçbir sebep yokken yine açılmıyor delireceğim
  • Hocam Traineer Kullanın Açığı Kapatacak Kadar Ekleme Yapın yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FirstDr3aM -- 11 Eylül 2015; 23:05:20 >
  • FirstDr3aM kullanıcısına yanıt
    sorma yav bakiyim bi dedim başıma iş aldım bile bile resmen virüslü exe çalıştırdım 1 saat o salak şeyin yüklediği programları silmekle temizlemekle uğraştım neyse bugün 3-4 saat daha oynarak bütün v8 motorları aldım bi tek 2 stronghold için 6k scrap verme kaldı şuan 44/49 başarım ile oyunu sildim süpürdüm kalan başarımlar içinde zorlasam olur da acayip baydı
  • quote:

quote:

Arkadaşlar dün oyunu yükledim sorunsuz çalışmıştı bugün windowsu yeniden yükledim (format değil refresh your pc ile) fakat şimdi oyuna giremiyorum oyunu açınca başlangıçta çalışmayı durdurdu hatası veriyor vcredist directx falan yükledim ekran kartını güncelledim bir işe yaramadı yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar nolur yardımcı olun 2 saat önce oyun kendiliğiden açıldı şimdi hiçbir sebep yokken yine açılmıyor delireceğim

Hocam durum bende de böyle.Oyun hiç açılmıyordu, çalışmayı durdurdu hatası veriyordu.Dün Saat dilimini Hong Kong'a çekip oyunu güç bela açabildim, ana menüdeyken oyunu kapatmak zorunda kaldım, hemen introdan sonra oynayamadan kapattım.Daha sonra bir daha da açamadım.Sürekli çalışmayı durdurdu hatası alıyorum malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

quote:

quote:

Hocam durum bende de böyle.Oyun hiç açılmıyordu, çalışmayı durdurdu hatası veriyordu.Dün Saat dilimini Hong Kong'a çekip oyunu güç bela açabildim, ana menüdeyken oyunu kapatmak zorunda kaldım, hemen introdan sonra oynayamadan kapattım.Daha sonra bir daha da açamadım.Sürekli çalışmayı durdurdu hatası alıyorum malesef.

yaklaşık 48 saattir durmadan araştırıyorum ama lanet çözümü bir türlü bulamadım ümitlerim ve sinirlerim tükenme noktasında

• Minimum özelliklerde
    AMD Phenom II X4 965
    6 GB Ram
    HD7870 2 GB yazıyor ve şu videodaki kişi HD6850 ile yüksek ayarlarda çalıştırmış. Doğruluk payı var mı sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ron Jeremy

Minimum özelliklerde
    AMD Phenom II X4 965
    6 GB Ram
    HD7870 2 GB yazıyor ve şu videodaki kişi HD6850 ile yüksek ayarlarda çalıştırmış. Doğruluk payı var mı sizce?

Sistem gereksinimlerine bakarak yorum yapmamak gerekli.Bazı oyunlar vardır sistem gereksinimleri düşüktür ama girdiğinde deli gibi kasar.Bazıları vardır yüksek gözükür ben bunu oynayamam dersin ancak denediğinde çok rahat oynarsın.Optimizasyonla ilgili o.

• kafayı yememe çok az kaldı oyunda son 3 scrap bulmam gerekiyor ve onlarıda bulamıyorum delirecem hiç bir yerde yok

resimdeki yer 9 da 12 yaptım 3 tane daha çıkmıyor her yere baktım

Mad Max (2015) [ANA KONU]
  • Çok garip geldi bana bu durum. Normalde ışıklara bakıldığında sistem düşükse kasma olur ama hele ki kayıt da aldığı halde en ufak bir kasma yok. Bir de bazı arkadaşlar yüksek ısınmadan bahsetmişler; acaba oyun sistemi kastırmıyor ama gizliden yorarak aşırı ısınmasına neden oluyor olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konuya dahil olmayan adam -- 12 Eylül 2015; 13:11:57 >
  • Hocam kilitli bi yer vardır kesin. Yanından geçmedikçe gidip çıkmıyorda herhangi bir bilgi bide kırmızı x işaretlerine bak gerçi oyunun sonuna geldiğini biliyorum bunları zaten biliyorum ben diyeceksin ama işte nacizane hatırlatma. Bide tepe felansa etrafı dolaş bi yol felan oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Jeremy

Çok garip geldi bana bu durum. Normalde ışıklara bakıldığında sistem düşükse kasma olur ama hele ki kayıt da aldığı halde en ufak bir kasma yok. Bir de bazı arkadaşlar yüksek ısınmadan bahsetmişler; acaba oyun sistemi kastırmıyor ama gizliden yorarak aşırı ısınmasına neden oluyor olabilir mi?

Oyunu oynamadığım için ısınma varmı yokmu bilmiyorum ancak optimizasyonu son çıkan oyunlara göre gayet iyi.
  • fenah2007 kullanıcısına yanıt
    biraz önce buldum karanlık bir yer bide yol yok bir şey yok sinir bozucuydu sakin kalarak halletim ^^ 60 saatte oyunda yapılabilecek her şeyi yaptım 48/49 başarım ile bitirdim artık daha da açmam
  • Maşallah hocam
  • Toplanabilecek şeyleri haritada gösteriyormu yoksa o koskoca çölde tek tek aramak mı gerekiyor ?
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    baya sağlam giydirdim ama mesajları yayınlamıyolar
  • bulundukları yeri işaretliyor ve haritada gösteriyor ama o alanda hangi kutuda ya da asılmış, yerde vs. siz yaklaşmadan göremiyorsunuz. daralttığı o alan içinde bulmak size kalmış ki öyle olması iyi olmuş öbür türlü her şey elinizle koymuş gibi alınıyor araştırma bulma zevki gidiyor..
  • *scrapt toplicaksan zaten el işareti ile loot bölgelerini gösteriyor
    *mekanları upgrade edeceksen gerekli parçaları haritada görebilmek için upgrade edeceğin kaleye giriyorsun upgrade edeceğin ünitenin önünde E'ye basık tutuyorsun kaç parçadan oluşuyorsa hepsini o anda haritayı otomatik açıp bulunduğu yerleri tek tek kendisi işaretliyor
    *mayın toplicaksan köpekle çıkman lazım mayınlı bölgeye yaklaşınca köpek o yöne doğru havlamaya başlıyor
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.