Şimdi Ara

Macbook u kablosuz Tv ye bağlama...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
34.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Macbook u (2010) kablosuz olarak ses sistemine veya Tv ye bağlamanın yolu var mıdır ?

• apple tv var bu is icin.
  • televizyonun LG ise plex ile film vb. görüntüleri aktarabiliyorsun. Ancak tüm görüntüleri aktarmak istiyorsan, çözüm = Apple TV:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygz26_C4

Macbook u (2010) kablosuz olarak ses sistemine veya Tv ye bağlamanın yolu var mıdır ?

Sadece Apple Tv + Mountain Lion ile mümkün şimdilik.

Şu anda yapabileceğin en pratik yöntem ise, HDMI dönüştürücü ile bilgisayarı tv'ye bağlayıp, iphone ile klavye+mouse işlevini sağlayabilirsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreampowder

quote:

Macbook u (2010) kablosuz olarak ses sistemine veya Tv ye bağlamanın yolu var mıdır ?

Şu anda yapabileceğin en pratik yöntem ise, HDMI dönüştürücü ile bilgisayarı tv'ye bağlayıp, iphone ile klavye+mouse işlevini sağlayabilirsin..

ben de istiyordum tv'ye laptop'ı kablosuz bağlamak. wd hd live player'ım var; araştırdım, maalesef onda böyle bir özellik yok sadece apple tv ile mümkün. sizin de dediğiniz gibi macbook air'i thunderbolt to hdmı kablo ile bağladım, bi de iphone ve macbook'a logitech itouch programını kurdum bu şekilde de kablosuz klavye ve mouse olarak kullanıyorum. siz hangi programı kullanıyorsunuz ?

• Apple TV Airplay macbookunuzu desteklemeyebilir, dogrulayin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharky25ant

quote:

Orijinalden alıntı: dreampowder

quote:

ben de istiyordum tv'ye laptop'ı kablosuz bağlamak. wd hd live player'ım var; araştırdım, maalesef onda böyle bir özellik yok sadece apple tv ile mümkün. sizin de dediğiniz gibi macbook air'i thunderbolt to hdmı kablo ile bağladım, bi de iphone ve macbook'a logitech itouch programını kurdum bu şekilde de kablosuz klavye ve mouse olarak kullanıyorum. siz hangi programı kullanıyorsunuz ?

Aynı programı kullanıyordum bende, fakat şu anda apple tv kullanıyorum

• Late 2013 MacBook Pro ve Maverics için bir yol yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Craie

Late 2013 MacBook Pro ve Maverics için bir yol yok mu?

Apple tv.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zordion

Apple TV Airplay macbookunuzu desteklemeyebilir, dogrulayin.

+1 katılıyorum, hemen apple tv yazmayalım airplay desteklemeyebilir. (gerçi airparrot uygulaması çözüm olabiliyor)
  • Apple tv im yok. Macbook Air'deki görüntüyü Samsung televizyona kablosuz olarak nasıl aktarabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the flying dutchman -- 19 Aralık 2016; 9:17:51 >
  • the flying dutchman kullanıcısına yanıt
    android smart tv lerde vnc viewer gibi uygulamalar kurup cihaza bağlayabilirsiniz ama film seyredebilecek bir fps veya görüntü kalitesi beklemeyin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.