Şimdi Ara

MacBook Pro alırken nelere dikkat etmeli? (aldim :))

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15" i7 2.66 GHz versiyonunu almayı düşünüyorum.. adam amerikadan getirmiş kapalı kutu sıfır diyor cihaz için de alırken nelere dikkat etmem lazım? elden alacağım cihazı.. cevaplarınız için teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monsieurje -- 24 Ekim 2010; 11:45:01 >

• Pm gönderdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hie
    Pm gönderdim

cevaplandi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monsieurje -- 22 Ekim 2010; 10:08:58 >
  • P.M. atacaksanız forumun ne anlamı kaldı ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: O.Beverly

P.M. atacaksanız forumun ne anlamı kaldı ki?

Aynen dediğin gibi. Forumda söylenemeyecek bir şey varsa özelden söylenir de, hiç bir şey yazmadan direk pm diye cevap okumak rahatsız edici. Her konuyu açan msn adresi filan versin o zaman.
  • aslında haklısınız da arkadaş pm atınca ben de direk ordan cevapladım :(

sizlerin de fikirlerini almak isterim lütfen..
  • arkadaşlar kutu nasıl oluyor? kontrol bandı jelatini vs? bi de bu ürünün kodunu bilen var mı acaba? hi-res ekranlısını alacağım, yani ekran çözünürlüğü 1440x900 yerine 1680x1050 olacak..o zaman kod değişiyor mu?
  • up?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kbrdy

arkadaşlar kutu nasıl oluyor? kontrol bandı jelatini vs? bi de bu ürünün kodunu bilen var mı acaba? hi-res ekranlısını alacağım, yani ekran çözünürlüğü 1440x900 yerine 1680x1050 olacak..o zaman kod değişiyor mu?

şeffaf bantla kapatıyorlar genelede kutunun içinden çıkanlar makina şarj aparatı kısa ve uzatmalı şekliyle dökümanları 2 tane apple stickerı temizleme mendili bunların haricinde bişey çıkmıyor....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Figgiee

quote:

arkadaşlar kutu nasıl oluyor? kontrol bandı jelatini vs? bi de bu ürünün kodunu bilen var mı acaba? hi-res ekranlısını alacağım, yani ekran çözünürlüğü 1440x900 yerine 1680x1050 olacak..o zaman kod değişiyor mu?

şeffaf bantla kapatıyorlar genelede kutunun içinden çıkanlar makina şarj aparatı kısa ve uzatmalı şekliyle dökümanları 2 tane apple stickerı temizleme mendili bunların haricinde bişey çıkmıyor....

aleti aldim :) cok sukur kavusturana :) aynen dediginiz gibi cikti.. super bi alet bu yaa.. yalniz alet yurt disindan geldigi icin prizi amerikan tarzi 110 voltluk olandan.. bunu donusturucu ile kullansam bi sorun olmaz degil mi?
  • dönüştürücü ile kullansan bir sorun olmaz ama siz yine de adaptörün teknik değerlerine bakın...
    110V-220V 50-60 Hz değerleri arasında çalışıyordur muhtemelen...
  • istersen bilkomdan direk o tarafını alırsınız dicem pahalı olabilir malum kablosunada iyi fiyat çekerler... ama ucundaki fişi bulursan ucuza bulursun heralde

http://store.bilkom.com.tr/Apple-85W-MagSafe-Guc-Adaptoru-MacBook-Pro-icin-_1389.html#0
  • ben 8 liraya aldim donusturucu darty den kullaniyorum mis gibi :)
  • keske sadece ucundaki fis kismini bulabilsem.. MagSafe'e baktim da input olarak 100 ile 240 volt arasi aliyormus.. Hertz olarak da 50-60 diyor.. bi de volt bilgisinin yaninda ~1.5A diye bir deger var.. elektrik konusunda fazla bi bilgim olmadigi icin buna bi anlam veremedim.. adaptorden prize giden kisimda ki kendi fisi ile uzatma kablosu uzerinde voltaji etkileyecek herhangi bi sey gorunmuyor..

mediamarkt'tan 10 liraya bi donusturucu aldim.. adam donusturucu uzerinde voltaji degistirecek herhangi bi sey olmadigini soyledi.. ve bugun o donusturucuyu kullanarak aleti sarj ettim umarim herhangi bi sorun ile karsilasmam..
  • 1 senelik garanti nasıl oluyor peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackmagicman

1 senelik garanti nasıl oluyor peki

Apple uluslararasi garanti veriyor..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blackmagicman

1 senelik garanti nasıl oluyor peki

Apple uluslararasi garanti veriyor..

hadi hayirli olsun kardes. kaca aldin aleti
  • tesekkur ederim 2500$'a aldim
  • quote:

tesekkur ederim 2500$'a aldim

Merhaba,
    Su anda bu mesaji applestordan atiyorum. makinayi inceliyorum da super biseymis bu :)) . 2.66 Ghz i7 2199 usd 2.8Ghz i7 de 2549usd hangisini onerirsin. 2.8Ghz olani yeni cikmis sanirim. ekran filan super, cok parlak. bide 2.8 olanda hi-res var dedi eleman bana. Yani bide beni asil dusunduren 2.500 dolar bilmiyorum degermi yaa bi laptopa.. ote yandan sony f13 serisi dusunuyordum simdi iyice kararsiz kaldim. ne alsam fikir verirmisiniz?
  • MacBook al rahat et bos ver Sony'i falan :) Sony'lere ben de bayaa baktim ama simdi dogru karar verdigimi dusunuyorum :) 2.8 mi 2.66 mi dersen 2.8'in standart versiyonunu alana kadar 2.66'nin hi-res olanini al derim..islemci acisindan cok buyuk bi fark olacagini zannetmiyorum..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.