Şimdi Ara

Macbook Pro 2016-2017 Touchbar - Touchid / Without Touchbar Kullanıcıları Derneği [ANA KONU] (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.218
Cevap
54
Favori
143.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu ay içinde Macbook 'lar güncellenir mi ? almaya karar verdim ama bu ay içinde güncellenecekse güncellendikten sonra alayım , çünkü işlemcisi güncellenecek miş öyle diyor dorumlar
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    Elindeki mini varken ne yapacaksin macbook u?
    Fakat sorun tuhaf yada saçma gibi geldi bana. 1 ay sonra alacagin macbook ginede guncellemeden evvel Tr ye giren macbook olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

arkadaşlar bu ay içinde Macbook 'lar güncellenir mi ? almaya karar verdim ama bu ay içinde güncellenecekse güncellendikten sonra alayım , çünkü işlemcisi güncellenecek miş öyle diyor dorumlar

Şu an güncelleneceğine dair bir bilgi yok.

Yaz ortası veya sonuna doğru büyük ihtimalle skylake güncellemesi gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 6 Mart 2017; 13:5:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: simetrik

Satechi Usb C Hub sipariş ettim yarın geliyor.

Hocam gelince izlenimlerini aktarirsan sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Macbook pro late 2013 vardı ama birkaç ay önce sattıktan sonra resmen boşluğa düştüm. Windows bilgisayarlar tam anlamıyla eziyet. Hiçbirine alışamadım. 15 inc macbook pro touchbar versiyon almayı düşünüyorum. İş için değil, şahsi kullanım olacak. Önerir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

arkadaşlar bu ay içinde Macbook 'lar güncellenir mi ? almaya karar verdim ama bu ay içinde güncellenecekse güncellendikten sonra alayım , çünkü işlemcisi güncellenecek miş öyle diyor dorumlar

Yaz ortası veya sonuna doğru büyük ihtimalle broadwell güncellemesi gelir.

broadwell mi kaldı ya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roark

quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

Yaz ortası veya sonuna doğru büyük ihtimalle broadwell güncellemesi gelir.

broadwell mi kaldı ya :)

Hakketten ya broadwell nerden çıktı skylake olacak o

Kafa mı bıraktı bu intel bizde, zibilyon tane işlemci var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 6 Mart 2017; 23:56:3 >

• Zihtumreth Z kullanıcısına yanıt
    bendeki sorunda bunun gibi ama biraz daha farklı kendi kendine değilde mesela kapağını açarken küçük bi tık sesi geliyor bazen 2 kere tık ediyor ve kapağını kapatırken de aynı ses geliyor ama bunlar kadar yüksek değil. neden olduğunu bilmiyorum
  • macbooka kılıf aldım ama sizce ekranda ağırlık yapıp mekanizmaya zarar verir mi? Macbook Pro 2016-2017 Touchbar - Touchid / Without Touchbar Kullanıcıları Derneği [ANA KONU]Macbook Pro 2016-2017 Touchbar - Touchid / Without Touchbar Kullanıcıları Derneği [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: turgut4434

macbooka kılıf aldım ama sizce ekranda ağırlık yapıp mekanizmaya zarar verir mi? Macbook Pro 2016-2017 Touchbar - Touchid / Without Touchbar Kullanıcıları Derneği [ANA KONU]Macbook Pro 2016-2017 Touchbar - Touchid / Without Touchbar Kullanıcıları Derneği [ANA KONU]

Sanmıyorum ağırlık yapacağını fakat baya kötü duruyor

• donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    valla çizileceğine kötü dursun daha iyi
  • şuana dek hiçbir apple ürününü koruyucu ile kullanmadım. bence sadeliğini bozuyor.
  • arkadaşlar bu laptopu oyun için falan alacaklar almasın bu fiyata değmiyor normal kullanım için bile alınmaz. logo ile hava atmayın.

• Bu nasıl bir genellemedir yahu! Parası imkanı el veren alır almaz ayrı konu, logoyla hava atmak için 15K-20K para verir mi sanıyorsun kimse bu cihaza ?
  • Arkadaşlar ben de pazar akşamı sipariş verdim Apple.com.tr adresinden. Bitirme tezim için acil lazım fakat tahmini teslim süresi 24 mart benim için çok geç. Bu sürede mı geliyor yoksa daha erken gelir mi? Daha erken göndermeleri için yapabilecegim bir şey var mı? Çok teşekkür ederim şimdiden.

Düzenleme: eğitim mağazasından sipariş vermem işi yavaşlatır mı çünkü daha öğrenci olduğumu doğrulamak zorundalar gibi geliyor bana
    Macbook Pro 2016-2017 Touchbar - Touchid / Without Touchbar Kullanıcıları Derneği [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meliksah55 -- 6 Mart 2017; 20:50:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: meliksah55

Arkadaşlar ben de pazar akşamı sipariş verdim Apple.com.tr adresinden. Bitirme tezim için acil lazım fakat tahmini teslim süresi 24 mart benim için çok geç. Bu sürede mı geliyor yoksa daha erken gelir mi? Daha erken göndermeleri için yapabilecegim bir şey var mı? Çok teşekkür ederim şimdiden.

Düzenleme: eğitim mağazasından sipariş vermem işi yavaşlatır mı çünkü daha öğrenci olduğumu doğrulamak zorundalar gibi geliyor bana
    Macbook Pro 2016-2017 Touchbar - Touchid / Without Touchbar Kullanıcıları Derneği [ANA KONU]

Özel konfigürasyonlar ve bazı üst modeller stokta olmuyor, teslimat süresi uzun olan ürünler çindeki fabrikada sıfırdan üretilip gönderiliyor. birkaç gün erken gelebilir fakat genelde teslimat süresi aşağı yukarı doğrudur. Siparişi iptal edip apple fiziksel mağazadan alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 6 Mart 2017; 21:5:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: asi_

Bu nasıl bir genellemedir yahu! Parası imkanı el veren alır almaz ayrı konu, logoyla hava atmak için 15K-20K para verir mi sanıyorsun kimse bu cihaza ?

Trollere fındık-fıstık atmayalım lütfen üstad.

Ben zamanında bloklamışım bu arkadaşı, hala trollüğe devam ediyor. Bloklayın geçin konuşsun dursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 6 Mart 2017; 20:56:6 >
  • donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgileriniz için. Ben freelance is yapıyorum aynı zamanda o şirket için işlemcinin Intel vPro olması çok önemli. O yüzden i7 en az 2.9 ghz olan 6920hq olmalı. İstanbul'da oturuyorum fiziksel Apple mağazasından bu yapılandırma ile bir bilgisayar bulabilir miyim teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: meliksah55

Teşekkür ederim bilgileriniz için. Ben freelance is yapıyorum aynı zamanda o şirket için işlemcinin Intel vPro olması çok önemli. O yüzden i7 en az 2.9 ghz olan 6920hq olmalı. İstanbul'da oturuyorum fiziksel Apple mağazasından bu yapılandırma ile bir bilgisayar bulabilir miyim teşekkürler.

Bir gidip sorabilirsiniz, geçmiş aylarda durum bu şekildeydi üst modeller için stok tutulmuyordu. Şimdi durum değişmiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 6 Mart 2017; 21:15:24 >
  • Bu bilgisayarı yüksek grafikli oyun oynamak için kimse almaz . Öyle bilmeden alan varsa zaten hem bilgisayara yazık eder , hemde parasına yazık eder .

Normal kullanım için gayet alınır neden alınmasın ? 13 inch macbook base model kullanıyorum , herşey gayet seri stabil , normal kullanımda fan sesi duymuyorum .

Ben şahsen 5 senelik bir kullanım için bu bilgisayarı aldım . Macbook alanlar zaten çok büyük kesimi çok zengin bütçeli değilse , 4-8 senelik kullanırlar . Kullanıcılar bu sürelerde ne virüs , nede formatla uğraşır . Bir de macbook'u sonradan satmak isterse insanlar , senesine bağlı olarak satma şansı her zaman vardır , genellikle zarar edilmeden satarlar . Bir windows bilgisayarı 2 sene sonra bile satmaya kalktığında kimse yüzüne bakmıyor .

Logonun havası için almak isteyen varmıdır ? elbette o zihniyette alanlarda vardır . Ama gidipte böyle tüm severek alan insanları , böyle görmek son derece yanlış . İlla insanlar Windows bilgisayar kullanmak zorunda değil . Ve bu kadar pahallı olmasınında sebebi sandığınız gibi sadece logoyu vur kazığı çak değil .

Bu özelliklerle windows bilgisayarlara göre pahallı mı ? Evet pahallı . Ama şunu atlıyorsunuz , windows laploplarda Macbook gibi güzel , kaliteli sağlam kasalı üretmiyorlar . Retina ekranı kadar kaliteli ekranı Windows bilgisayarlarda göremezsiniz . Pil gücü olarak Windows bilgisayarlarda bu kadar uzun süreler göremezsiniz . Macbook kadar kaliteli , özellikli seri Touchpad diğer bilgisayarlarda yoktur . Sizler sadece içindeki parçalara bakıyorsunuz , bunları unutuyorsunuz . Windows bilgisayarlarının daha ucuz olmasının sebebi budur . Buradaki asus vs . üreticiler iç özellikleri verip dışsal diğer malzemeleri kaliteli yapmayarak daha ucuzdan çıkarıyor . Siz ve sizin gibiler bunlara önem vermeyip , windows seçer , diğer bizim gibi önem veren kişilerde macbook . Bunda hava , bilgisayardan anlamıyor vs yorumlarını artık yapmayın .

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.