Şimdi Ara

Mac setup'ınızı paylaşın ;) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
348
Cevap
26
Favori
78.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ek olarak internetten çok pahalı olmayan ahşap masa tablası nereden bulabilirim. ?
  • Güzel konu, teşekkürler

Edit: fotoğraf
     Mac setup'ınızı paylaşın ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda02 -- 8 Şubat 2016; 22:54:13 >
  • Diğer Mac
  • Çıldıracağım yahu herşeyim var yavaş yavaş satın aldım ama evin şeklinden midir odada ki eşyaların fazlalığından mıdır , benim beceriksizliğimden midir 1 yıla yakın oldu hiçbirşeyi verimli kullanamıyorum.
    Artık vazgeçmiştim kendimi dışarlara vuruyordum :D konuyu görünce gaza geldim bir tek ben değilmişim uğraşan yapamayan ve sonunda çok güzel işler ortaya çıkaran hepinizin eline emeğine sağlık herkese ağız tadıyla kullanmak nasip olur umarım.

Bende en kısa zamanda düzenleyip fotoğraf atarım inşallah.

Mactutukunu.com çalışmıyor şuan. Hocam güzel bir başlangıç yapmış ama desteklerle yürütebiliriz. Umarım nahoş bir durum yoktur. Tekrar hareketlenmeli buralar.
    Saygılar.
  • Gördükçe kıskandım vallahi. Gecen sene 5-6bin küsür para verip sırf çift ekran kartlı diye aldığım bilgisayarı şu anki kafam olsaydı almazdım. O fiyata Macbook Pro alırdım. İnsanın içinden bunu satıp Macbook alası geliyor. Gerçekten çok güzel bir konu olmuş. Paylaşım yapan herkesin ellerine sağlık. Daha nice çalışmalar görmek dileğiyle.
  • Kalam Lava lambasına takıldı.
  • Linkte paylaştığım masanın fiyatını sormuştum çalışma masası olarak kullanmak için ancak fiyatı dudak uçuklattı. tam tamına 3bin tl fiyat verdiler

Belki sevenler çıkabilir mac kullanıcıları doğal ahşapı severler
    http://www.idea-wood.com/frake-noedge-masa.html

• merhaba arkadaşlar bu da benim setup'ım pek değişen bi şey yok aileye yeni eklenenler var sadece :)

bu da odamın bi diğer sevdigim kosesi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felix Felicis -- 16 Şubat 2016; 13:25:04 >

• Felix Felicis kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknolojist_44 -- 16 Temmuz 2020; 21:6:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam akıllı ucuz bir stant bulamadım maalesef
  • root- kullanıcısına yanıt
    Her halükarda minimum 100 lirayı buluyoruz. Sanırım bir marangoz bulup ona bir şeylere yaptıracağım. Kafamda olan şeyi çizersem yapabilir diye düşünüyorum.
  • cukkaSG C kullanıcısına yanıt
    o tarz bir mobilya çözümüne gitmedikten sonra en az 100tl çıkıcak cebinizden.

boyle 2-3 model var, onların temel çizgilerinden model çizimi çıkartabilip yaptırabilirsiniz
  • Ben de yakında monitör alacağım, mac stand ile birlikte.Fakat merak ediyorum macbook uyku modunda iken stand üstünde iken ısınma falan oluyor mu? Çünkü malum macbook da ısınıyor kullandıkça Şu anda benim macbook ateş mesela.
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Macs fan speed programını yükleyin fan ayarlarını odadan yapabilirsiniz. Bu şekilde 70 derecede fan acacagina 55 derecede actirabilirsiniz

• Hort :)

• Nemésis N kullanıcısına yanıt
    Masa ikea sanırım

O koltuk tam çalışma koltuğu değil sanırım biraz uzak kalmıyor mu
    Evet masa IKEA, normalde çalışma sandalyem vardı fakat onun yerine salonda boş duran tekli bir koltuk koydum daha konforlu oldu, masaya uzak degil ama birazcik alcakta kalıyordu, ona da alıştım, müsait bir zamanda masayı alçaltacağım biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nemésis

Evet masa IKEA, normalde çalışma sandalyem vardı fakat onun yerine salonda boş duran tekli bir koltuk koydum daha konforlu oldu, masaya uzak degil ama birazcik alcakta kalıyordu, ona da alıştım, müsait bir zamanda masayı alçaltacağım biraz.

Zaten klavye var ekran da 21 sanırım görülüyordur.

Macbook biraz sıkıntı olur ama uzanmak değil de hani dik oturmak istediğinde biraz sıkıntı oluyordur
    Yok hocam 27, ama çok sorun olmuyor, Macbook'u da genelde baska yerlede kullanıyorum zaten.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.