Şimdi Ara

Mac setup'ınızı paylaşın ;) (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
348
Cevap
26
Favori
78.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mac setup'ınızı paylaşın ;) Mac setup'ınızı paylaşın ;) Mac setup'ınızı paylaşın ;)
  • Gus Fring kullanıcısına yanıt
    Aliexpress’ten. Arama kısmına “large mousepad” felan yazın kesin çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.com/gp/product/B075LMB214/ref=ox_sc_sfl_title_17?ie=UTF8&psc=1&smid=A14U021DT5YCUR

Şu da var bence daha şık.Takipte oluyorum indirime girerse kaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

Sürekli geliştirmeye devam...

Mac setup'ınızı paylaşın ;) Mac setup'ınızı paylaşın ;) Mac setup'ınızı paylaşın ;)

Macbook stand ve iphone standların markası ne ? Twelve South mu ? Öyleyse eğer macbook stand nasıl rahat oluyor mu ? İphone için ise kablo sıkışıklığı falan sıkıntı olur risk olur mu ? Stand üstünde kullanımda şarj ucunun zamanla gevşemesi ,kopması gibi bir sıkıntı olabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 21 Ocak 2018; 11:40:38 >
  • burası da benim çalışma masam.

Mac setup'ınızı paylaşın ;)
  • Ooo sizde de stand varmış.Hem de farklı model.Ben de stand bakıyorum.Hangisini almalı ? Hangisi tavsiye olunur ?
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    ben Apple'dan almıştım standı. gayet memnunum.

https://www.apple.com/tr/shop/product/TN740ZM/A/macbook-pro-macbook-air-macbook-için-rain-design-mstand?fnode=8a
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrynhwyL

ben Apple'dan almıştım standı. gayet memnunum.

https://www.apple.com/tr/shop/product/TN740ZM/A/macbook-pro-macbook-air-macbook-için-rain-design-mstand?fnode=8a

3 farklı model var.Kararsızım.

Ayarlanamıyor olması sıkıntı yaratıyor mu hiç ?
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Mesajı biraz geç gördüm kusura bakmayın. Ben macbook'u harici klavye + fare ve monitörle kullandığım için ayarlama gereği duymadım hiç. Ama yükseklik olarak tam göz hizasında, ikinci ekran olarak kullandığım zaman beni hiç yormuyor, ya da başımı yukarı ya da aşağı hareket ettirmem gerekmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrynhwyL

Mesajı biraz geç gördüm kusura bakmayın. Ben macbook'u harici klavye + fare ve monitörle kullandığım için ayarlama gereği duymadım hiç. Ama yükseklik olarak tam göz hizasında, ikinci ekran olarak kullandığım zaman beni hiç yormuyor, ya da başımı yukarı ya da aşağı hareket ettirmem gerekmiyor.

Önemlı değil.Teşekkurler yorumun için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple setup'ı kurabilecek maddi ve manevi refaha sahip olamadım henüz ama naçizane masamı paylaşayım :)

• Konuyu hortlatmış olcam ama sizce Stand kullanmak daha rahat bir kullanım mi sağlıyor? Alsam mı almasam mı karar veremiyorum hiç

EDIT: Aldım iyi ki almışım bakış açısını ve yazma rahatlığı 10 numara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratito -- 18 Nisan 2019; 14:59:18 >
  • Ne aldınız?
  • Önder Çatalkaya kullanıcısına yanıt
    Geç oldu biraz ama amazon-de'den metal sabit bir dock aldım (ayarlanabilenler/katlanabilirler pek sağlam gelmedi benim gözüme). Bilgisayarın dokunduğu yerler yumuşak plastik ile kaplı dolayısıyla çizmiyor ve kaymıyor geri kalan kısmı metal/alüminyum ve bilgisayarın rengiyle aynı.
  • bende koyayım :D

• Bu da benden gelsin.

• Gyepesto kullanıcısına yanıt
    Bazen 2 Pro + PC ile çalışmak zorunda kalıyorum, o zaman masanın üstü kaotik oluyor pek tabii. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konu resmen ıssız western kasabası gibi tenhalaşmış

• Gyepesto kullanıcısına yanıt
    şık ve güzel
  • Selçuk ALAGÖZ kullanıcısına yanıt
    Hocam monitörün arkasındaki siyah lambadan memnun musunuz? Zamanla lamba gövdesinde gevşeme olduğunu söylüyolar

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.