Şimdi Ara

Mac OS XS Lion 10.7.5 Var Güncellesemmi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar 2011 macbook pro kullaniyorum HDD Cıkartip SSD Takınca Lion Sürümü ile karsilastim ve Sierraya göre daha performansli oldugunu gördüm

Fakat sürüm cok eski oldugundan cogu seyi desteklemiyor.Sizce ne yapmaliyim Güncellemeleri denetle dedigimde arkadasimin dedigi

Hemen sierraya geçermis böyle birsey varmi acaba ? Yorumlariniz icin tesekkur ederim simdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme denetle deyip yuklerseniz son sürüme geçer. High sierraya gececeginize o sürümde kalın daha iyi çünkü yeni apfs biçimi cihazları yavaşlatıyor.

Ssdyi hfs+ biçiminde Sierra yükleyerek hızlı ve güncel bir şekilde kullanabilirsiniz. Kurulumu flash disk ile yapmanız gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TacoNikky -- 5 Nisan 2018; 12:32:3 >
  • Marevicks e geçin .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 5 Nisan 2018; 12:50:42 >
  • Forumda belki dosyasi olan vardır.

• expressimo kullanıcısına yanıt
    El capitan mi önerirsiniz hocam yoksa marevicks mi.
  • FurkanKizil kullanıcısına yanıt
    Marevicks teki stabiliteyi capitan da bulamazsınız. Capitan a çoksonra, marevicks yetmediği zaman geçin.Yosemite den pek haz etmem Hele sierra ve high sierra dan uzak durun!
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam cok sagolun:) Maverciks nasil yuklenir onu bulayim simdi :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.