Şimdi Ara

Maç başladı!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
0
Favori
9.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koray'ın takımlar gitti. Benim için kötü oldu lan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi oyuncularımıza laf etmeyi sevmiyorum ama yalvarıyorum şu Umut Bulut'tan kurtulalım yahu.Her şeyiyle itici geliyor şu herif bana.
  • Sakatlıktan çıkan tek isim Hamit, 18-19 yaşında adam yok kadroda. Sinan ve Furkan dışındaki isimler beraber oynadı hatta birçoğu geçen yıldan beri beraber antrenman yapıyorlar. Yani boş boş sallama, o son yazdığın cümle ise komedi. Öyle bir cümle yazacak cesareti nasıl buluyorsun kendinde anlamış değilim.
  • maç kaç kaç şuan ?
  • Koray öldü çocuk orada spiker hala furkan diyor.Alex telis
  • Boş kaleye kaçırıp üstüne bir de direğe çarpıp kendini sakatlayan kimdi?Furkan dedi sonra Koray dedi göremedim çamur gibi görüntü.
  • Beyler dsmart verıyor mu macı
  • Hamiti beke yazanlara iyi bir cevap oluyor bu mac bu herif asla kanat,bek gibi mevkilerde oynayamaz.Hiz yok,Paslar hatali,anca. Defansif orta saha olarak yedek bekler.Kimse kendini kandirmasin.

• Bu erayı takımda tutanın ben.....
  • beyler şuan reklam var devre arası mı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlameSplasher

Boş kaleye kaçırıp üstüne bir de direğe çarpıp kendini sakatlayan kimdi?Furkan dedi sonra Koray dedi göremedim çamur gibi görüntü.

Koray'dı boş kaleye dışarı vurdu üstüne sakatladı kendini
  • Hamit bitmis beyler bildigin salih dursun gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: aseriousman

Sakatlıktan çıkan tek isim Hamit, 18-19 yaşında adam yok kadroda. Sinan ve Furkan dışındaki isimler beraber oynadı hatta birçoğu geçen yıldan beri beraber antrenman yapıyorlar. Yani boş boş sallama, o son yazdığın cümle ise komedi. Öyle bir cümle yazacak cesareti nasıl buluyorsun kendinde anlamış değilim.

Adam kendince düşüncesini söylemiş.Peki sen nasıl kendinde bu cesareti bulup da bu kadar sert konuşabiliyorsun? Sanırsın sana küfür etti.
  • Adam Malaga da fena değildi iş yapabilir belki dedim ama yok olmuyor. Eray a harbi ne desem bulamadım.
  • Umut gundogan ve alex telles suana kadar iyilerdi,korayda iyiydi buyuk ihtimal cocugu olmayacak onunda Bunlarin disinda dikkat ceken yoktu bence

• quote:

Orijinalden alıntı: -erna-

euro 2012 de 2. olan italya gibi hızlı çıkışlar yapıyoruz
    kadromuzda 1-2 eksik dışında tam bence amrabat da futbol olarak olgunlaşmış gözüküyor bu sene herkesi şaşırtabilir

Bu nasıl bir örnek gösterme hazırlık maçıyla hahah
  • quote:

Orijinalden alıntı: aseriousman

Sakatlıktan çıkan tek isim Hamit, 18-19 yaşında adam yok kadroda. Sinan ve Furkan dışındaki isimler beraber oynadı hatta birçoğu geçen yıldan beri beraber antrenman yapıyorlar. Yani boş boş sallama, o son yazdığın cümle ise komedi. Öyle bir cümle yazacak cesareti nasıl buluyorsun kendinde anlamış değilim.

ee ne bekliyorsun ozaman hamitten? daniel alves performansı felan heralde demi. 18 -19 yaşından kastımda GENÇ adamların olmasıydı. ama bunu anlamanı beklemek hayal zaten.

zaten senin kafa antremanda beraber oynadılar ehi ehi ozaman resmi maç yaparlarken kesin muhteşem oynarlar yaşasınnn mantığında çalıştığı için ilk 11 çıkan isimlerin nekadar zaman sonra maç oynadıklarını sana burda anlatarak değerli zamanımı harcayamam kusura bakma

boş boş sallayan da saçma sapan konuşunda güya takıma laf atığ ehi bunlar oynayamıyorlar yeağğğ diye saçmalığın dibine vuranda sensin.

aynen dediğim gibi beğenmiyorsan TUTMA. burda milletin moralini bozmaya hakkın yok. uzatma.

• quote:

Orijinalden alıntı: cizgisiz

Adam Malaga da fena değildi iş yapabilir belki dedim ama yok olmuyor. Eray a harbi ne desem bulamadım.

Eray ne yaptı maçı izlemiyorumda hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu takımda ne kadar çöp oyuncu var arkadaş ya.Bide dünyanın parasını alıyolar.Ör; Hamit 2.750 Umut 2 milyon euro.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.