Şimdi Ara

Maaşlı calisanlar nasıl araç alıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 32
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 50 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • atrix1212 (3 mesaj) Bethesta (2 mesaj) sinoplu (2 mesaj) Lınc (2 mesaj) Mendieta58 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (24 mesaj) Mobil (7 mesaj) Mini (5 mesaj) (3 mesaj) (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Motorlu Araçlar Konu Dışı >> Maaşlı calisanlar nasıl araç alıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    542 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Maaşlar yerinde sayıyor

Arabalar nirvanaya ulaştı

Nasıl aliyorlar

|
    |
  • Yarbay
    28855 Mesaj

Nirvanaya ulaşanlar ne iş yapıyor?

|
    |
  • Yüzbaşı
    570 Mesaj

Abi sen düşünme bence boşver netcen gali alan alsın bakan baksın diyip geçiverceyn

|
    |
  • Yarbay
    5698 Mesaj
    Fakir;çalmasini iyi beceremedigi icin fakirdir
  • Yarbay
    6636 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu

ne alakası var hocam ya? senin altında da jumbo transit, transporter, pratico, dokker var. sen o zaman çalmayı iyi mi beceriyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 15 Temmuz 2021; 20:52:44 >
  • Yarbay
    5395 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu

Bu sözü bir yerden hatırlar gibiyim ama neyse😁

• Çavuş
    71 Mesaj
    Forumda her gün konu açarak almadıkları aşikar.
    |
    |
  • Yarbay
    2865 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Bu sözü bir yerden hatırlar gibiyim ama neyse😁

Alıntıları Göster
    Bana da hiç yabancı gelmedi…. Kim söylediydi adı dilimin ucunda ama çıkaramadım bir türlü nedense.
  • Binbaşı
    1043 Mesaj
    Maaşlı çalışanlar ne iş yapıyor?
    |
    |
  • Binbaşı
    1810 Mesaj
    Maaş var asgari, maaş var kallavi...
  • Yüzbaşı
    875 Mesaj
    Alamıyoruz bu kadar basit. Evleneceğim eşimle beraber anca b segment bir araba alacağız, maaşın biri araba kredisine gidecek komple. Diğer maaşla zaten kira, ısınma vs. giderlere gidecek. Bir ev bir araba için yaşıyoruz bu ülke de.
    |
    |
  • Binbaşı
    1079 Mesaj
    Ne boş konu.. 2017 de 2500 TL maaş alırken, teyzemin arabasini satiyordu onu alalim dedi. 51.000 tlye 3008 aldin. 1145 tl taksitli daha geçen ay bitti. 40000 tl krediydi. Maaşlı çalışan alabilir ama sıkıcak kendini,baska türlü nasıl alinabilir ki?? Keşke alinsa
    |
    |
  • Binbaşı
    1395 Mesaj

bi tutam pudra şekeri

|
    |
  • Yüzbaşı
    367 Mesaj
    Çok basit
    Karı koca çift maaş+ kredi
    |
    |
  • Binbaşı
    1854 Mesaj

boğazindan , giyiminden kisip aliyolar . İstanbulda yaşiyorsaniz toplu taşima ile seyahat etmek gerçekten zulum.

|
    |
  • Binbaşı
    1424 Mesaj

önce para biriktiriyorlar bu yetmiyor üstüne kredi çekiyorlar uzun vade. yani genellikle bu tarz oluyordur herhalde  

bir de milletin yan gelirleri var bence. fındık bahçleri,çay bahçleri vs vs gibi köylerinden gelirleri var çoğu insanın. araba al sat yapan da çok kişi var.bu şekil para kazanmaya ek gelir elde etmeye çabalıyor insanlar.

|
    |
  • Yarbay
    5698 Mesaj

İmzama bakip sayiyosan aldanirsin suan bi jumbo transit var bi sifir praticom var bu araclarin ikisini satsam en baz versiyon bazzatin yari parasi eder anca

Transit 100k

Pratico 160k

|
    |
    Meticulous kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5395 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CapriceClassic

Bana da hiç yabancı gelmedi…. Kim söylediydi adı dilimin ucunda ama çıkaramadım bir türlü nedense.

Alıntıları Göster

Eskiler böyle durumlarda ismi zikredip kötüyü çağırmayalım derler😁

|
    |
  • Yüzbaşı
    712 Mesaj

Herkes sıfır araç alacak diye bir kaide yok bu dünyada. 18-19 yaşlarımda inşaatta çalışıp biriktirdiğim paramla almıştım arabamı. Ortalama 2 sene kadar para biriktirdim, bir miktar da paramı almayı bekledim, bu esnada araç fiyatları bir tık arttı ve ben kendimden 1 yaş küçük araç aldım. Kısacaksınız hocam. Misal diyorum, 2-3 sene keyfi harcama yapmayarak bir araba alabilecekseniz 2-3 sene kısacaksın. Sonrasında rahat edeceksin. Yok ben böyle şartlar altında yaşayamam diyorsanız da söylenmeyeceksiniz.

Ha buradan "şükret kardeşim" falan gibi bir mana çıkarmayın. Ben de istemiyorum elin Avrupalısının 2 günde aldığı araçları bir kaç yıl para biriktirerek almayı ama ülke imkanları da böyle.

• Yüzbaşı
    352 Mesaj

üstat bekle diyenleri inidrim gelecek dileri vs vs dinlemeceksin gücünün yettiği aracı ödeyebileceğin ölçüde kredi ile alacaksın yoksa alamazsın.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.