Şimdi Ara

Maaşı en dolgun meslek? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
6
Favori
194.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiyede gümrük memurundan daha iyi kazanan varsa ben birsey bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 alanda geliştiriyorum kendimi henüz 19 yaşındayım sertifikalarımı tamamlamaya 16-17 yaşlarında başladım gerek HP/IBM/CISCO/MICROSOFT vs vb. devlerden neredeyse accredited oldum lise mezunuyum.. geçen yıl geldim Ankara'ya hp'de sistem destek elemanı olarak işe başladım 1500 TL maaşla işe girdim 8 ay sonra sahaya atandım 2500 tlye çıkarttılar maaşımı Sistem Destek Uzmanı olmuştum geçen nisan ayında istifa ettim

hiç bilmediğim bir alanda sektörde işe alındım Test Ölçüm cihazları satan ve satış sonrası destek veren bir şirket iş alanı savunma sanayi aselsan roketsan havelsan vs günümüzde üretim yapan heryer test ölçüm cihazları kullanmakta işe ilk girdiğimde Kalibrasyon Lab Tek. Yardımcısı olarak girdim şuanda accredited oldum bu alandada kimseye ihtiyaç duymadan tüm cihazları kalibre edebiliyorum aynı zamanda İngilizce'dede geliştiriyorum kendimi buradaki maaşım 1300 tl ha aptalmısın 2500 lira maaşı bıraktında buraya geldin derseniz.. temeli sağlam atmam lazım biraz çile çekeyim sonrasında rahatlarım

burada şef 6000-7000 gibi bir maaş alıyor 55 yaşında hava kuvvetlerinden emekli aynı şekilde teknisyen de öyle..

iş deneyip deneyip atmıyorum köşeye hani bir elde 5 elma tutmaya çalışmak değil benimkisi belli başlı temel alanlarda uzmanı sınıfında kendimi geliştirmeye çalışıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: MeM-Tr

bence rektörlük.sadece imza atarak parayı götürüyorsun.televizyona çıkmak istediğin zaman siyasi birkaç söz atıp tutuyosun.

Bilmeden konuşuyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brutall -- 2 Ocak 2013; 10:10:33 >
  • Doktorlukla ilgili cok bos mesaj atanlar var.
    Acilde calisan icin cok zor bir meslek.Babam acilde calisti bir donem zaten o zaman da ayda 15 gun gorurduk.Her meslegin bir zorlugu var ama kendi adima doktorluk ayri.Aslinda yazilacak cok sey var da kimle konustugumuzu bile bilmiyoruz burasi forum kafasi estigi gibi yazan cok.Para harcamayi seven cocuklari varmis hey Allahim.Cins herifler.

Meslek olarak eczacilik cok guzel bir meslek.Geliri iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atixengineer -- 2 Ocak 2013; 10:43:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: itachi84

muhtarlık herhalde. insanlar bi muhtarlık uğruna bu kadar birbirlerini öldürdüklerine göre.

Benim babam muhtar aylık 400tl alıyor neyin kafasındasın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Assassin Leader

İş bizde biter. Aylık 100.000 TL kazanan ceza avukatı da var 2.000 TL kazanan aile avukatı da. Aylık 50.000 $ kazanan iktisatçı da var 1500 $ kazanan da. Kendini geliştiren, gözünü açan, özgüveni olan, korkmayan istediğini kazanır.

Assasinlik mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: @y@zéfé

benim genel müdürümün maaşı aylık 90.000 ytl ayrıca prim ve bonusları yeniköyde şirketin tahsis ettiği villası altında da nissan Q7 var

Müdürümün maaşı aylık 15.000 ytl altında passat var şirket arabası ayrıca kirası ödeniyor bunlar 3500 dolardan bahsediyor benim maaşım bile 2.500 dolar iken

Nissan Q7 yeni mi çıktı?

• Alcipan isinde para var size diyimm.. adamlar sehir dislari hep geziyor. Imkaniniz varsa gidin gelistirin. Bide cnc isinde para var.. ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kıymalı Makarna

quote:

benim genel müdürümün maaşı aylık 90.000 ytl ayrıca prim ve bonusları yeniköyde şirketin tahsis ettiği villası altında da nissan Q7 var

Müdürümün maaşı aylık 15.000 ytl altında passat var şirket arabası ayrıca kirası ödeniyor bunlar 3500 dolardan bahsediyor benim maaşım bile 2.500 dolar iken

Nissan Q7 yeni mi çıktı?

• quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

Bence VETERINER'lerin cok kazanmasi gerekir,

bu kadar HAYVANIN oldugu bir ulkede...

İçtiğim suyu püskürttüm lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 9 Şubat 2013; 16:36:40 >

• doktorlar ve pilotlar en çok kazanan mesleklerdir
  • doktorlar. bir aile hekimi aylık 8-10 bin civarlarında alıyor.
  • Çeko

• Konu sidik yarıştıranlarla dolmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Uygurca

Elbette Doktorların maaşı en dolgundur.
    6 sene okuyup mezun olduktan sonra ortalama kazancın: 6000 TL
    Uzman olursan: 10.000 TL'den yukarı garanti alabiliyorsun.
    Mesela,Uludağ Üniversitesinde bir hocanın aylık geliri 150.000 TL.Bu kadar para kazanmasının sebebi anne rahmindeki bebeğin kanını değiştirebilmesi.Bu tekniği öğrenmiş ve geliştirmiş.Kimseye öğretmiyor kazancını korumak için.
    İkinci bir örnekse,Bakırköy Doğum Hastanesinde çalışan çocuk doktorunun aylık kazancı 60.000 TL

Doktorlardan nefret ederim işi ticarete vurup mesleği istismar ediyorlar.Ayrıca egoları çok büyük.Ailem de çok fazla doktor var birebir gözlem sonucudur hepsi

o zaman bu adamın yaptığı namussuzluk tıp para için değil sağlık içindir.

• quote:

Orijinalden alıntı: takatukam

ben uzman doktorum maaşım 5500-8500 arası değişiyor. Babam ise 500 bin tl vergi veriyor. Makinacı. Yani bir aylık kazancını bana verse bana 10 yıl yeter. (ayda 500bin-1 milyon kazanıyor) Ne varsa sanayi ve ticarette var.

ayda 8500 TL kazanan ve milyon - eski parayla trilyon kazanan babanın oğlusunuz ve Citroene biniyorsunuz. Bravo size.
  • quote:

quote:

Nissan Q7 yeni mi çıktı?

Nissan Q8 bile çıktı yoksa siz almadınız mı daha

• quote:

Orijinalden alıntı: West 

o girecegin bölümle alakalı degil seninle alakalı bence

Kesinlikle
  • Memurluk

• quote:

Orijinalden alıntı: Brewmaster

quote:

quote:

Nissan Q7 yeni mi çıktı?

Nissan Q8 bile çıktı yoksa siz almadınız mı daha

Q9 bitmiş

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.