Şimdi Ara

Maaşı en dolgun meslek? (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
6
Favori
194.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • futbolculuktur tabiki ama öyle sıadan birisi gibi değil alex gibi mesut özil gibi emre gibi ronaldo gibi olup dünya devlerinde oynucaksınızki o zaman parayı götürürsünüz ha emeklili yokdur sigortan yokdur zaten gerekte yok aldığın para milyon avrolar :D sağlam bir.td olursun parayı vurrsun madrid barcelona 1 sene çalıştırsan bile hayatında yetcek kadar paraya sahip olursun mesut 6milyon avro alıyordu :D
  • Başbakanlık. atanır atanmaz gemicikler filosu kurabiliyorsunuz.
  • Sadece para değil saygınlıkta önemli örneğin avukat olursun ama pis heriflere yardım eder para kazanırsın saygınlığın olmaz öyle avukatlığı ben napayım aylık çok iyi para kazansamda en çok para kazanan sağlık sektörü tıp ve ortodonti tıpı bilmem ama ortodontide kendi işyerinse ayda 20 bine kadar kazanabilirsin.
  • (Bknz : Yaptım olacak )
  • Namaz kılmak,maaşı diğer dünyada verilece bence en güzel meslek.
  • Memur ol maaş almasanda olur.
  • serbest meslek-beyaz kadın ticareti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maaş: 1500 tl
    gerisi döner sermaye ödemesi ve nöbet parası.
    Döner sermaye ödemesinin bir garantisi yoktur, bazen her ay düzenli yatırılmadığı da olur. Çalıştığınız hastaneye göre değişir.
    Döner sermaye ödemesine güvenip borca girerseniz sıkıntı yaşama ihtimaliniz vardır.
  • en temız en guzel en kazanaclı meslek bana gore pılotluk.kursu bıtırıp lısansı aldıktan sonra ıse gırınce ılk once F/o fırst offıcer oluyorsunuz(yardımcı pılot) fırmaya gore degısen 3500$ ıle 4000€ arasında aylılla ıse baslıyorsunuz.5 yıl sonra yeterlı ucus saatını doldurunca yaklasık 10000$ aylıkla kaptan pılot olabılırsınız.tabı yol harcırahlarını hesap etmedık...
  • pilotluk ve eczacılık güzel meslek
  • Orijinalden alıntı: akdenizatakan

Orijinalden alıntı: splash20

valla kardeşim babam izmirin en lüks ve en çok iş yapan yerinde aşçılık yapıo ve gececi oldugu için yanii... izmir bornova dan olanlar bişir şanlıurfa2yi

garanti tanışıyozdur babanla sık sık giderim

En lüks mü :).Kaç yıldan beri ailecek yemek yeriz sizin lokantada ama en lüks demen beni güldürdü.
  • Serbest Meslek üstüne basarak söylüyorum.5 ilde market zinciri kur.Bak o zaman para akışına sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMRE ÖZCAN

quote:

Orijinalden alıntı: ererden
    en temız en guzel en kazanaclı meslek bana gore pılotluk.kursu bıtırıp lısansı aldıktan sonra ıse gırınce ılk once F/o fırst offıcer oluyorsunuz(yardımcı pılot) fırmaya gore degısen 3500$ ıle 4000€ arasında aylılla ıse baslıyorsunuz.5 yıl sonra yeterlı ucus saatını doldurunca yaklasık 10000$ aylıkla kaptan pılot olabılırsınız.tabı yol harcırahlarını hesap etmedık...

hocam bildiğim kadarıyla o kurs için 100 milyarın üstünde bir rakam ödüyorsunuz.

emin ool geri acısını fena çıkartır
  • fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümü. hem okuması kolay, hem de maaşı 3000-7000 TL arasında. Atmasyon değil, bizzat arkadaşım alıyor 3500 TL. Ben mühendislik okuyorum ama zamanında bilemedik işte. gayet güzel meslek, onun için her önüme gelen tanıdığa öss sonrası fizyoterapistliği tavsiye ediyorum
  • bu iş iyi mesleğe bakmaz tamamen kişiyle alakalıdır. kişinin özgüveni ile birlikte toplumla doğru ilişki kurabilme yeteneği varsa illaki iyi paralar kazanabilir
  • maaşı dolgun bir iş var ama meslek midir bilemeyecem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: twincharged

quote:

Orjinalden alıntı: @y@zéfé

benim genel müdürümün maaşı aylık 90.000 ytl ayrıca prim ve bonusları yeniköyde şirketin tahsis ettiği villası altında da nissan Q7 var

Müdürümün maaşı aylık 15.000 ytl altında passat var şirket arabası ayrıca kirası ödeniyor bunlar 3500 dolardan bahsediyor benim maaşım bile 2.500 dolar iken

Nissan Q7 yok AUDİ Q7 var..Bi de kimse kendi maaşını belli etmez sen nasıl belli ediyorsan...

• Peki bir Dış ticaret,Gümrük veya ithalat-ihracat elemanları ne kadar alıyor bilen var mı ?
  • Ne iş yaparsan yap, mutlaka 2 şey olmalı;

1-)Kendini sürekli geliştireceksin

2-)Yabancı dilin mükemmel olacak

Para öyle gelir. Mümkünse sevdiğin iş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aras De Souza

quote:

Orjinalden alıntı: .:Malibu:.

quote:

Orjinalden alıntı: Feel Me

quote:

Orjinalden alıntı: Aras Topuz

quote:

Orjinalden alıntı: __Cenk__

Denizcilik de iyi.

Denizcilik lisesi mezunu günümüzde 2000$ dolardan çok, 4 yıllık fakülte mezunu ise 3000-3.500 dolarla işe başlayabiliyor. Çok daha fazlası da mümkün

Tavsiye ederim sonuçta mesleğim..... Başarılar dilerim.....

Arkadaş doğru söylemiş gülmeye gerek yok,bizim okulun Denizcilik Bölümündeki arkadaşalrı şirketler hemen kaptı,okulu bitirince üniversite okumadan direk 2500 TL'ye iş yapacaklar...Biz hala C++,Pascal,Algoritma,mouse,klavye takılalım...Üni. okumadan tak iş hazır...

tam olarak hangi konumlarda çalışıyosnuz?
    görevlerinizneler??
    maaş gayet güzelmiş...

üstünü geçtiğim yeri anlamadın galiba
    2000$ dolardan

Çok fena fail olmuşum , sene 09 o zamanlar...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.