Şimdi Ara

Maaşı en dolgun meslek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
6
Favori
194.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayısaldan girilen maaşı en fazla olan meslek nedir arkadaşlar?
    Ortalama maaşı ne kadardır?
    Bilgilendirenlere teşekkürler

• Elbette Doktorların maaşı en dolgundur.
    6 sene okuyup mezun olduktan sonra ortalama kazancın: 6000 TL
    Uzman olursan: 10.000 TL'den yukarı garanti alabiliyorsun.
    Mesela,Uludağ Üniversitesinde bir hocanın aylık geliri 150.000 TL.Bu kadar para kazanmasının sebebi anne rahmindeki bebeğin kanını değiştirebilmesi.Bu tekniği öğrenmiş ve geliştirmiş.Kimseye öğretmiyor kazancını korumak için.
    İkinci bir örnekse,Bakırköy Doğum Hastanesinde çalışan çocuk doktorunun aylık kazancı 60.000 TL

Doktorlardan nefret ederim işi ticarete vurup mesleği istismar ediyorlar.Ayrıca egoları çok büyük.Ailem de çok fazla doktor var birebir gözlem sonucudur hepsi
  • o girecegin bölümle alakalı degil seninle alakalı bence
  • Dostum eğer Pilot olursan yani sana kısaca aşamalrından ve sürecinden bahsedeyim;

Eğer bir özel şirkete başvurup pilot eğitimini tamamlarsan bu sana ilk etapta 40.00 Euro ya mal olur
    fakat 1 yıl sonra ppl, cpl, atpl ve frozen eğitimini tamamladıktan sonra da özel bir şirkette aylık olarak 3500 dolar
    maaşın olur ve bu paranın katıını kazanırsın ayrıca 4000 saatuçuşu tamamladıktan sonra da kaptan olursan o zaman
    başın göğe erer işte....

Tavsiye ederim sonuçta mesleğim.......Başarılar dilerim...
  • Annem ve babam sağlıkçı tıp düşünmüyorum
    Pilotlukta bana uymaz yükseklik korkum var iş bulamayacağım heralde
  • Denizcilik de iyi.

Denizcilik lisesi mezunu günümüzde 2000$ dolardan çok, 4 yıllık fakülte mezunu ise 3000-3.500 dolarla işe başlayabiliyor. Çok daha fazlası da mümkün

Tavsiye ederim sonuçta mesleğim..... Başarılar dilerim.....
  • Aşçılık yada Veterinerlik
  • İstanbul'da trafik polisliği. Avukatlıkta ün yapabilirsen çok deli paralar kazanabilirsin. Ailende tanınan kişiler varsa kazancın 10.000 den aşağı olmaz. Mafya avukatlarını söylemeye gerek duymuyorum.
  • noterlik mesleğinde de para çok gibi
  • yeminli mali müşavirler kıyamet gibi para alıyor ayda 30bin alanlar var
  • quote:

Orjinalden alıntı: by_rappe

yeminli mali müşavirler kıyamet gibi para alıyor ayda 30bin alanlar var

bide yemin etmese kim bilir...........
  • quote:

Orjinalden alıntı: audiocu

melih gökçek in yaptığı iş bence

+1907 idolüm benim.
  • oto yıkama günlük bazen 500 lirayi buluo aldıgımız
  • quote:

Orjinalden alıntı: rising

o girecegin bölümle alakalı degil seninle alakalı bence

Haklı

Gerçek bir mühendis olursan ayda 8000-10000 $ civarını görürsün veya uzman tıpçı olursan birkaç sene içinde trilyonları görürsün gibi gibi.
  • müsteşar ol
  • Paraya göre meslek seçilmez.
  • benim genel müdürümün maaşı aylık 90.000 ytl ayrıca prim ve bonusları yeniköyde şirketin tahsis ettiği villası altında da nissan Q7 var

Müdürümün maaşı aylık 15.000 ytl altında passat var şirket arabası ayrıca kirası ödeniyor bunlar 3500 dolardan bahsediyor benim maaşım bile 2.500 dolar iken
  • 3 kuruş al ama sevdiğin mesleği yap bencede...
  • ankarada çöpçü ol sağlam para veriyorlar

ciddiyim
  • İş her zaman kendinizde biter.Sebebine gelirsek ne kadar geliştirirsen o kadar iyi para alırsın.Bi de çevre şartlarını göze alman gerek en önemli şey çevredir. Vinç operatörü ol ingilizcen iyiyse bide firmalarla işbirliği içindeysen kule vinçlerinde çalışıyorsan maaşlar 5.000 tlyi buluyo.Yurt dışı bağlantılı olursan daha da yükseliyo.Bazı mühendisler öyle maaş alıyorlar mesela
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.