Şimdi Ara

Maaşı Aldım Patron 1.100 TL Verdi Şimdi ne yapmalıyım (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
11
Favori
11.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adam sizle belirli bir ücrete anlaşmış. sizin düşük ücreti kabul etmeniz patronu hırsız yapmıyor beyler. patronlar olmasa aç kalacaksınız hala patronlara sallıyorsunuz. işçiler bir şey yapabilse sovyetler birliği batmazdı. servet düşmanlığı yapmanın alemi yok.
  • yanlız bu konu +16.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • etkinus kullanıcısına yanıt
    o zaman senin bu konudan çıkmanı rica edeceğim. iyi günler liseli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyberwar

call nine one one

Avukatın mı yok.. Better Call Saul
  • çok naziksiniz. isterseniz benimle beraber siz de çıkın da gereksiz yorumlarla konu kirlenmesin.

çoluk çocukla takılmıyorum sana bay bayyyy
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eryphore

adam sizle belirli bir ücrete anlaşmış. sizin düşük ücreti kabul etmeniz patronu hırsız yapmıyor beyler. patronlar olmasa aç kalacaksınız hala patronlara sallıyorsunuz. işçiler bir şey yapabilse sovyetler birliği batmazdı. servet düşmanlığı yapmanın alemi yok.

tamam o zaman anlatır belirli bir ücrete anlaştığını memurlara . sorun kalmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jude Law

quote:

Orijinalden alıntı: Eryphore

adam sizle belirli bir ücrete anlaşmış. sizin düşük ücreti kabul etmeniz patronu hırsız yapmıyor beyler. patronlar olmasa aç kalacaksınız hala patronlara sallıyorsunuz. işçiler bir şey yapabilse sovyetler birliği batmazdı. servet düşmanlığı yapmanın alemi yok.

tamam o zaman anlatır belirli bir ücrete anlaştığını memurlara . sorun kalmaz

benim 1100 tl yi savunduğum gibi bir algı yaratmaya çalışıyorsun da 1100 ü hakediyorsun demedim ben arkadaşa. burada patronun aldığı bmw için patron hırsızlık yapıyor diyenlere benim sözüm. adam riski almış emeğini koymuş şirketini geliştirmiş kendine bmw de alır mazotunu da koyar benzinini de. patron çalışman için kafana silah dayamıyor kardeş beğenmiyorsan çalışma.

• Düşünen Türk kullanıcısına yanıt
    Su agzindan akan salyalara bak. Incici veletler gibisin. Babamin dukkani da yok. Asgari ucrete calisiyor suan.telefonum da imzamdaki telefon 2 yildir kullaniyorum kendi kazandigim paramla aldim. Bilegimin hakkiyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.hız -- 9 Şubat 2016; 15:15:42 >
  • Hic isveren olmadiginiz icin bu isci kafanizla tabiki isvereni anlayamazsiniz. Sizin ufkunuz acik olmadigi surece zaten asgari ucrete talim edersiniz. Bana ettigin kufurleri patronuna da ediyosundur zaten.

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Haklisin hocam benim calisanin 100 tlsinde gozum yok zaten. Bak buyuk firmalarin sahibine hepsi cekirdek yetismis sektorlerinde. Isini takip etmezsen rezilligini cekmezsen para kazanamazsin,buyuyemezsin insanlara ekmek veremezsin zaten.

• s.hız kullanıcısına yanıt
    mesela benim çalıştığım firma da taşeronu olan firmaya iş bittikten sonra sözleşme ücretinden daha düşük bir ücret ödedi. beğenmiyorsan bana iş yapma birdaha dedi. iyi demiş dimi.

• Discursive D kullanıcısına yanıt
    Kusra bakma da mal gibi asgari ucretin altina calismam. Hakkimi savunurum. Haram yiyen eninde sonunda parasini bir yerde dusurur,batirir.

Cahil misin kardesim. 1 mesaji secip ona cevap yazip durmayin. Diger mesajlarimi da oku. Sozlesme neyse o parasini alsin baska iste calissin. Kac kere soyleyecez asgari ucretin altinda zaten calisilmaz. Hakkini savun tabi ama onlarca insanan ekmek veren adami da zarara sokturma. Sermayeyi elestirip duran adamlari da hic sevmiyorum. Benim dedem almanyada madenlerde 10 sene calisip sermaye biriktirip is verdi birsuru insana. Adam elindekini isciye mi dagitacak. Asgari ucret neyse onu verecek. Zaten biraz vasifi olan adam asgari ucretin ustune calisiyor kusra bakmayin cevremde cok adam var boyle.

• s.hız kullanıcısına yanıt
    Ulan liseli veletsin gelmiş burada kıt tecrübenle insanlara akıl vermeye çalışıyorsun. Çalışmazmışmış açlıktan bokunu mu yiyeceksin banka mı soyacaksın? Asgari ücretin altında çalışmam diyor, zor duruma düş öyle bir çalışırsın ki o patronun ayağını bile yalarsın. Nereden bileceksin sen git babanın verdiği harçlıkla takıl orada burada hadi burada kimse senin tecrübe etmeden konuştuğun şeyleri önemsemiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudeboytr

kafan güzelmiş kardeş hayırlı olsun. güle güle kullan

Hadi yaylan kabaoglan.

• 2 yil tarla,6 yil 200 m2 dukkanda market tecrubem var. Sen ortaokulda lisede unide arkadaslarinla gezerken ben marketime gidip calisiyordum. Benim yasimdaki cogu adamdan daha fazla isverme tecrubem var. Isverdigim kasiyerlerin nasil caldiklarini da biliyorum. Tabi bunu herkese genelleyemem ama hicbir zaman babamin parasiyla gezip tozmadim. Herzaman calisarak karsiligini verdim. Sen git starbucksinda otur.

• mesuthaksoy kullanıcısına yanıt
    Sensin ulan terbiyesiz. Ben tazminati oldugunu unutmusum o anda aklimda degildi simdi senin mesajinda gordum aklima geldi. Yoksa iscinin tazminatini issizlik maasini almasi hakkidir tabiki.

• Bazı yorumlara bakıyorum da ne güzel sallıyorsunuz ?
    Yok 200 lira eksik verdi diye bu mu yapılır?
    Yok efendim yıllarca ekmeğini yediğin yere işiyorsun.
    Ayıp be kardeşim valla ayıp adam çalışıyor emek sarfediyor.
    Hakkını mecbur vermeli.
    O adam işe geç kalsa patron ekşiyor değil mi ? O zaman işçinin hakkı yok mu?
    Vay efendim adam yıllarca çalışmış mışta patron olmuşta bırakın da bmw ye binsin demiş.
    Kardeşim binsin biniyorsa da çalışanın hakkını versin.
    Baba parası yiyen adamlar klavye delikanlılığı yapmasın.
    Siz emek nedir bilir misiniz?
    Mahkemeye ver kardeşim patron bozuntusunu!

• hata sende hocam.adamın sesini kaydetseymişin keşkeçama hala dönüşü var dersin,ben senin sesini kaydettim dersin bak seni şikayet ederim dersin.sonra ya s. yersin yada patron verir 1300 lirayı ama papaz olursun patronla.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.