Şimdi Ara

Maaş 1400 TL Yapabilirseniz Güzel Bir İş !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
8.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çalışmakta olduğum doğalgaz sayaç okuma işine personeller aranıyor. Ekim ayından itibaren sabit maaş 1400 tl ve ssk ile günde 100 bina inip çıkarak fatura keseceksiniz. Günlük 440 abone sayacı okunacak ilgilenenler buraya

• Ayda 4-5 kez tek kalemde gece kulübüne verdiğim 1400 liralık mebla için; Adam gidicek günde 100 bina inip çıkacak, ayda 13320 abone sayacını okuyacak, bunu tam 30 günde kazanıcak. Ahh be. Neyse konuyu dağıttım pardon ihtiyacı olanlar için UP!
  • Her önüne geleni alıyorlar mı?
  • Bulaşmayın. Hakedişe bağlı maaş almanız. Adamlar hakediş alamazsa sizde alamazsınız. Ayrıca sabit maaş vermezler. Prim usulüdür. Ayda 1400 de okuyamazsınız. Gprs le online okuma yapılıyorsa apartmanlarda çekmez yarım saat beklersiniz makinanız kilitlenir. Per perişan olursunuz akşama kadar. Ayda 1400 okursanız arkadaşın dediği parayı alırsınız ama okuyamazsınız. Maaşlarda hep birbuçuk 2 ay geriden gelir bilginiz olsun. Zaten hangi okuma firmasına gitseniz elinizi kolunuzu sallaya sallaya işe girersiniz. Çünkü sürekli iş bırakan yeni işe girenler olur. Para kazanabilmeniz içinde kurt olmanız gerekir. Bu işi meslek edinmiş insanlar var onlar genelde bu işten para kazanır çünkü gözlemlediğim kadarıyla müthiş bir sabır var adamlarda ve çok hızlılar.
  • Arkadaşım çalışıyordu, maaş azlığı nedeniyle bıraktı.
    Çalışacaklara kolay gelsin.
  • Lise mezunları aranıyor bu işte herkes saatte 100 abone okuyabilir. Günde 5 saat çalışıp evinizde olcaksınız. Bu zamana kadar primli bir işti ama ekim ayından itibaren sabit maaş sabit okuma olacak. Ben bir çalışan olarak söyleyim sabit maaş sisteminde part time çalışmış olacağım.
  • taşeron mu uzak olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andrew_

Ayda 4-5 kez tek kalemde gece kulübüne verdiğim 1400 liralık mebla için; Adam gidicek günde 100 bina inip çıkacak, ayda 13320 abone sayacını okuyacak, bunu tam 30 günde kazanıcak. Ahh be. Neyse konuyu dağıttım pardon ihtiyacı olanlar için UP!

şair burada zenginim demeye çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkandnc

quote:

Orijinalden alıntı: ReMiX_ReLaX

Lise mezunları aranıyor bu işte herkes saatte 100 abone okuyabilir. Günde 5 saat çalışıp evinizde olcaksınız. Bu zamana kadar primli bir işti ama ekim ayından itibaren sabit maaş sabit okuma olacak. Ben bir çalışan olarak söyleyim sabit maaş sisteminde part time çalışmış olacağım.

Lise mezunuyum. Bi cevap ver yahu nereye basvurcam ?

İstanbul ama izmir değil malesef sen izmir gaza iş başvurusu yapabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: evpandası

quote:

Ayda 4-5 kez tek kalemde gece kulübüne verdiğim 1400 liralık mebla için; Adam gidicek günde 100 bina inip çıkacak, ayda 13320 abone sayacını okuyacak, bunu tam 30 günde kazanıcak. Ahh be. Neyse konuyu dağıttım pardon ihtiyacı olanlar için UP!

O şairin ağzı;ağzında ki çürük dişlerinden dolayı lağım gibi kokuyor.. Ne zengini?
  • quote:

Anladık paran var

• quote:

Orijinalden alıntı: EuroAsia

quote:

Orijinalden alıntı: evpandası

quote:

O şairin ağzı;ağzında ki çürük dişlerinden dolayı lağım gibi kokuyor.. Ne zengini?

işte sanalda ego tatmin etme çabaları

• quote:

quote:

quote:

quote:

Lise mezunları aranıyor bu işte herkes saatte 100 abone okuyabilir. Günde 5 saat çalışıp evinizde olcaksınız. Bu zamana kadar primli bir işti ama ekim ayından itibaren sabit maaş sabit okuma olacak. Ben bir çalışan olarak söyleyim sabit maaş sisteminde part time çalışmış olacağım.

Lise mezunuyum. Bi cevap ver yahu nereye basvurcam ?

İstanbul ama izmir değil malesef sen izmir gaza iş başvurusu yapabilirsin

İzmir gazin maaslari falan nasil

Malesef bilgim yok

• orta okul mezunu olur mu
  • Orta okul mezunu da olur erken davranırsan kontenjandan faydalanabilirsin
  • Sulama felan oluyor tarlalara giriyorsun.O da var.İşten çıkarılabilirsin
  • Avrupada çöpcü bile 2500 euro maaş alıyor Türkiyenin hali içler acısı ben eşşek gibi 12 saat çalışıyorum elime geçen para 1000 lira bozdur bozdur harca

• Her sokağın ayrı okuyucusu olur ve o sakata diğer sokağa geçmezler.

• Vay beee

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.