Şimdi Ara

800-1000 tl. Arası Android Tavsiyesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
2.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thermofısa

Moto g veya t50 al

MOTO G gövde kalın ve şuan bana pahalı geldi özelliklere göre.. O klasmanda bir telefonun 5mp kamerası çok düşük.. en az 8mp olmalı
  • Bu fiyat baska yerde yok! Samsung i9500 Galaxy S4 16 GB Cep Telefonu sadece 949 TL. Bu firsati kacirmayin! n11.com/samsung

2 gün önce N11'den bu mesaj gelmişti mini yerine bunu düşünebilirsin dicem ama samsung hiç mi hiç tavsiye etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: owermars

Bu fiyat baska yerde yok! Samsung i9500 Galaxy S4 16 GB Cep Telefonu sadece 949 TL. Bu firsati kacirmayin! n11.com/samsung

2 gün önce N11'den bu mesaj gelmişti mini yerine bunu düşünebilirsin dicem ama samsung hiç mi hiç tavsiye etmem.

niye tavsiye etmiyorsun?
  • Nexus serilerine bak 4 veya 5. Paralel G2 de alabilirsin ben olsam bu üçünden başka düşünmem. Zaten Xperia Z ile G2 veya Nexuslardan birini yan yana koy ekrandan dolayı direk bırakırsın Z yi. G2 alabilirsen onu al alamazsan Nexus 5 al. Oda olmadı Nexus 4 bak
  • reddes kullanıcısına yanıt
    Alışırsın alışılmıcak bişey değil ama kullanacak olan sensin hepsinin özellikleri belli hangisi sana uygun ise onu tercih et burda ki öneriler herkesin kendine göre uygun olan telefonlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

Alışırsın alışılmıcak bişey değil ama kullanacak olan sensin hepsinin özellikleri belli hangisi sana uygun ise onu tercih et burda ki öneriler herkesin kendine göre uygun olan telefonlar

Şuan nexus 6'nın ekran görüntülerinin nete sızdığı bilgisini aldım. Telefon çok güzele benziyor. Motorola üretmiş.. Tabi ülkeye gelene kadar 6 ayı bulur.

İlk ekran görüntüsü
     800-1000 tl. Arası Android Tavsiyesi

• quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

Yalnız 6' olacak ona göre

belli zaten 6 inc olduğu
    hocam ben de bu aralıkta eşime telefon almayı dusunuyorum
    victor u2 ve gm discovery 2 arasında kaldım
    buyuk ıhtımal de dıscovery kullanıcısı olarak discovery 2 alacam
    bilgin olsun
  • android alcaksan nexus al
  • lg g2 bulursan kacirma derim
  • Kesinlikle t50 alma derim ZTE denilen bir marka üretiyor tavsiye etmem, onun yerine Asus Zenfone 5 yada 6 al 2gb ram'e sahip f/p odaklı en iyi telefondur, en iyi anakart markası üretiyor boru değil.
  • zenfone 5 varken discovery 2 l90 t 50 nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SamiBelgin

hocam ben de bu aralıkta eşime telefon almayı dusunuyorum
    victor u2 ve gm discovery 2 arasında kaldım
    buyuk ıhtımal de dıscovery kullanıcısı olarak discovery 2 alacam
    bilgin olsun

eyw sağol kardeşim bakarsın gm 2 alırım bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slifer45

android alcaksan nexus al

sebep nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy205

Nexus 6 bence motorola aldıysa eğer telefon dünyanın en iyi telefonu olabilir gibi :)

heyecan yaptım şimdi
  • Ben 4 saat oynuyorum ve yetiyor. Öyle büyük oyunlar için de zaten bilgisayara geçiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perioisis

Sony'nin kullandığı TFT ekran resimler veya vidyo oynatımı srasında çalıştırdığı bravia teknolojisi ile göze doygun gelir haldedir. Günlük kullanım sırasında bunu açmamalarının nedeni enerji harcayıp pili hemen bitirmesin diyedir. Sp kullanıyorum ve z'nin su geçirmezliği için alınabilir bir telefon olduğunu düşünüyorum. L güncellemesini alıp almayacağı hala belirsiz. Bunu da belirtmeliyim.

o zaman kabul edilebilir bir durum
  • Zenfone 5 almaya karar verdim.. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reddes -- 4 Ekim 2014; 11:15:42 >
    Aldıktan sonra bana yazarsan sevinirim bende almayı düşünüyorum bir arkadaş kafamı karıştırdı izlenimlerini aktarırsın artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy205

Aldıktan sonra bana yazarsan sevinirim bende almayı düşünüyorum bir arkadaş kafamı karıştırdı izlenimlerini aktarırsın artık :)

walla teknosa yeniden stok yapmış 699 tl. fiyatı var. Ama son anda benimde kafam karıştı casper via 5 in tasarımı çok hoşuma gitti senin niye kafa karıştı? İyi bayramlar bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reddes -- 5 Ekim 2014; 9:12:13 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.