Şimdi Ara

800-1000 tl. Arası Android Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
1.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 32
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 55
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 24
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • reddes (55 mesaj) Emretas205 (11 mesaj) HLLBN (4 mesaj) thermofısa (3 mesaj) S.Soylu (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (20 mesaj) Mobil (24 mesaj) Tablet (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Diğer Android Telefonlar >> 800-1000 tl. Arası Android Tavsiyesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1971 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

quote:

Orijinalden alıntı: Yorozuya Gin-chan

Zenfome 6 veya 5 hepsini anlır fiyatıda daha iyi

zenfone serisini düşünmüyorum çünkü ekran çok büyük 6 inc
  • Yüzbaşı
    619 Mesaj
    Moto G
  • Binbaşı
    1259 Mesaj

Zevk farkediyo demekki :) benimde zenfone çok hoşuma gitti açıkçası L90 a da bakmıştım çok güzel özellikleri iyi güvenilir marka alınabilirdi ama tasarım hoşuma daha az gitti diyeyim . Discovery eliti gördüm bimeksde d2 yi hiç görmedim ama elinde dandik gibi duruyo rengi dış rengi olsun 13mega ön 8 mega tamam güzel özellik ama tasarım bu fiyatlarda çok önemli gibi cihazların dokunmatigi ve kutucuk renkleri telefonun canlılıgı fln daha az gibi elit de bu eksikler var d2 de varsa hiç tavsiye etmem.
    Fiyat performans ürünleri bizim gibi kullanıcılar için yapılmış birşey :) bende bir telefonu 2 yıldan uzun kullandıgımı hatırlamıyorum ki 4 aya kadar düşmüştü bu süre :) Bütün yeni çıkanları denemek istiyor canım :) g2 mini tavsiye ederim çıktıgından beridir baktıgım araştırdıgım cihaz hiç memnun olmayan ve bi sorunu çıkanla karşılaşmadım sadece LG nin geç güncelleme almasından yakınıyolar o da bir sorun sayılmaz :)
    |
    |
    reddes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1259 Mesaj

Discovery i araştır derim yakın çevremde 1 i kullananlar var elit de alanlar bazı pişmanlıklarını dile getiriyorlar Gm güzel gözüküyor ama eksikleri 2 nin nedir ne degildir bilmem ne desem yalan olur .Fazla Araştırdıkça Yeni Telefonlar Görüyorsun ve Kararın 380 derece degişiyor sonra onu araştırıyorsun bi + sı olanı çıkıyor ona geçiyorsun bu işler böyle :) Fazla kurcalarsan zor alırsın biraz dozunda bırak araştırmayı :) Eline aldıgında eğer hoşuna gitmiyorsa elektrik alamıyorsan (Zenfone Gibi ) telefondan bırak onu zaten :D :D :D
    |
    |
  • Binbaşı
    1259 Mesaj

Telefondan ben şahsen arayüz ve tasarımdan başka birşeye bakmıyorum whatsap facebook twitter vs. bütün telefonlarda var keşke 3310 da olsa da onu alsak :D oyun olayını ciddi diyorum hiç anlamıyorum nasıl adamlar pc de ki gibi 10 saat telefonda oyun oynayabiliyormu merak ediyorum bu oyun meraklıları için ..
    |
    |
  • Binbaşı
    1529 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: crazy205

Discovery i araştır derim yakın çevremde 1 i kullananlar var elit de alanlar bazı pişmanlıklarını dile getiriyorlar Gm güzel gözüküyor ama eksikleri 2 nin nedir ne degildir bilmem ne desem yalan olur .Fazla Araştırdıkça Yeni Telefonlar Görüyorsun ve Kararın 380 derece degişiyor sonra onu araştırıyorsun bi + sı olanı çıkıyor ona geçiyorsun bu işler böyle :) Fazla kurcalarsan zor alırsın biraz dozunda bırak araştırmayı :) Eline aldıgında eğer hoşuna gitmiyorsa elektrik alamıyorsan (Zenfone Gibi ) telefondan bırak onu zaten :D :D :D

Hacı 380 derece nedir ya
  • Binbaşı
    1971 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

Nexus serilerine bak 4 veya 5. Paralel G2 de alabilirsin ben olsam bu üçünden başka düşünmem. Zaten Xperia Z ile G2 veya Nexuslardan birini yan yana koy ekrandan dolayı direk bırakırsın Z yi. G2 alabilirsen onu al alamazsan Nexus 5 al. Oda olmadı Nexus 4 bak

evet sony'nin ekran sönük diyorlar.. g2'nin ses ve power düğmelerini anlamsız bir şekilde arkaya koymuşlar alışamam o tarz bir tasarıma.. geriye nexus kalıyor sanırım nexus alıcam gibi duruyor şuan...

• Binbaşı
    1149 Mesaj

Sony'nin kullandığı TFT ekran resimler veya vidyo oynatımı srasında çalıştırdığı bravia teknolojisi ile göze doygun gelir haldedir. Günlük kullanım sırasında bunu açmamalarının nedeni enerji harcayıp pili hemen bitirmesin diyedir. Sp kullanıyorum ve z'nin su geçirmezliği için alınabilir bir telefon olduğunu düşünüyorum. L güncellemesini alıp almayacağı hala belirsiz. Bunu da belirtmeliyim.
    |
    |
  • Binbaşı
    1971 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar bu fiyata alınabilecek en iyi android telefon hangisi sizce? Benim yakın olduğum modeller: LG L90, S4 Mini, GM DISCOVERY 2, LG G2 Mini ve son olarak T50.

|
    |
  • Yarbay
    3816 Mesaj
    g2 mini alacak paraniz varsa biraz daha para verip g2 alin bence. ha illa bunlardan biri diyorsaniz s4 mini diyorum(islemci, batarya performansi olarak daha iyi oldugu icin). discovery 2 bana hic iyi gelmedi o yuzden tavsiye etmiyorum.
    |
    |
  • Binbaşı
    1971 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

banada iyi gelmedi çok haklısın.. g2'nin fiyatı yüksek. s4 mini daha mantıklı gözüküyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reddes -- 1 Ekim 2014; 9:46:07 >
    |
    |
    Bahsedilenler: muhlisgöktaş
  • Yarbay
    3311 Mesaj
    Victor u2.
  • Yarbay
    3081 Mesaj
    G2 al. O kadar çıkamam dersen M2
  • Binbaşı
    1971 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

g2 1.400 şuan biraz fark olsa alınır ama yüksek şuan fiyatı.. üstelik g3 çıktı fiyatı düşer bir süre sonra.. m2'nin ekranı çok büyük gelmez bana..
    |
    |
    Professional Griefers kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1971 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

Victor u2.

hiç duymadım nasıl bir telefon?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reddes -- 1 Ekim 2014; 9:44:38 >
    |
    |
    Bahsedilenler: -BraveHeart-
  • Yüzbaşı
    309 Mesaj

Kesinlikde Discovery 2 , ayrıca t50 kasası çok kötü en ufak bişeyde .. neyse güzel kardesim ben tavsiyemi verdim inşallah doğru telefonu seçersin :)
  • Binbaşı
    1050 Mesaj
    Zenfome 6 veya 5 hepsini anlır fiyatıda daha iyi
  • Binbaşı
    1971 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

quote:

Orijinalden alıntı: nuttyumut

Kesinlikde Discovery 2 , ayrıca t50 kasası çok kötü en ufak bişeyde .. neyse güzel kardesim ben tavsiyemi verdim inşallah doğru telefonu seçersin :)

hadi bakalım buyur buradan yak :D GM'yi elemiştik yine gündeme geldi :)
    |
    |
    Bahsedilenler: nuttyumut
  • Binbaşı
    1050 Mesaj

5 i al , yanlış anlama da sen bilirsin yani 5 alırsan ekonomik anlamda kar edip daha iyi bir telefon alabilirsin
    |
    |
  • Yarbay
    34580 Mesaj
    zenfone 5
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.