Şimdi Ara

AIR ALERT III: TAM BİR ZIPLAMA PROGRAMI (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
949
Cevap
28
Favori
296.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu an yerlerdeyim puhahahahhahahahahhahahahahah
    1in cevabı tabiikide BEŞİKTAŞ
  • dönem ödewin mi bunlar
  • Arkadaşlar ben 12. haftanın 1. antremanını bugün bitirdim ama yaparken çok zorlandım hiç bukadar zorlamamıştı.neden 12. haftada o kadar yüklenmişler 12. hafta 15 ile aynı 13 ve 14 den daha zor.ısınmaları hariç sadece hareketler 1 buçuk saat sürdü

bu arada airalert başladınmı yapmaya
  • Hmm nese kardeşim zaten 2 gün kalmış 12nin bitmesine dayan biraz.Valla tembel mizaclı bi insan olduğum için daha başlamadım hem belim daha ağrıyo(onu geç her gün atlayan zıplayan benim gene)işte hem de üşeniyorum inş. başlıcam bi gün ama ne zmn?
  • 3. hafta başlıcak pazartesi:D
    bacaklarımda kuvvetlenme var şimdiden:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: airalert

Hmm nese kardeşim zaten 2 gün kalmış 12nin bitmesine dayan biraz.Valla tembel mizaclı bi insan olduğum için daha başlamadım hem belim daha ağrıyo(onu geç her gün atlayan zıplayan benim gene)işte hem de üşeniyorum inş. başlıcam bi gün ama ne zmn?

aynen
    beni özetlemişsin
    3. haftada belim ağrıyo diye bıraktım
    ama çok faydasını gördüm çift ayak bi 5 cm zıplamam arttı desem yalan olmaz

• cadocx sen gene fayda görmüşsün bn 8 hafta yaptım gerçi 1 hafta da mola 7 yani hiç faydasını görmedim sen normalde ne kadar zıplıyodun?
  • quote:

cadocx sen gene fayda görmüşsün bn 8 hafta yaptım gerçi 1 hafta da mola 7 yani hiç faydasını görmedim sen normalde ne kadar zıplıyodun?

ölçmedim ama çift ayak felaket zıplıyodum
    panyaya değemiyodum çift ayak zıplayınca şimdi avcum la vuruyorum çift ayak ile panyaya
  • way be amma fayda etmis altı ustu 3 hafta ya boyun kactı?
  • quote:

way be amma fayda etmis altı ustu 3 hafta ya boyun kactı?

185
  • boyuna göre az gibiymiş sıçraman:S
  • tek ayak da sorun yok
    3.05 e rahat ulaşırım tek ayakda
    sorun çift ayakdı onuda hallediyorum
  • hadi bakalım:D
    ama hakkaten çift ayak çok tatlı duruyo:D
    resim koymayı bilsem bi arkadaşın resmini koyucamda :D
    çok sağlam sıçrayan biri:D
    bende çalıştım bugün biraz çift el çift ayak falan:D
  • bn çift hiç yapamam çiftle anca 60 felan ama tekle 80e ulaştığım oldu kaç kere.Ya olay teknikte,enerji warlığında,koşuşta,adımlarda bitiyo kimi zaman 70 kimi zaman 80 zıplamamın sebebi de bunlardan biri olsa gerek...
  • Arkadaşlar benim bugün 12. haftanın 2. antremanını yapmam gerekiyodu yapamadım:( o yüzden yarın başlıyıp yine 3 keremi yapıyım yoksa 2 kere yapıyım bitiriyimmi bu haftayı?
  • 3 kere 2 kere dediklerim gün olarak
  • yok kardeş devam edebilirsin kaldığın yerden
  • air alert yani 2 kere yapsam yetermi?
  • Çift ayak zıplama amele tarzı gibi gelior bana xD Tek ayak 4ever tabi çift ayak gerekmedikçe(rebound vs.) yoksa smaçda turnikede fln çift ayak zıplanmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: armanaras

Çift ayak zıplama amele tarzı gibi gelior bana xD Tek ayak 4ever tabi çift ayak gerekmedikçe(rebound vs.) yoksa smaçda turnikede fln çift ayak zıplanmaz

aç bak bakıyım iyi smaç basan adamların videolarına hepsi çift ayak basar
    hiçmi smaç yarışması izlemedin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J-Smoove -- 25 Mayıs 2009; 22:50:57 >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.