Şimdi Ara

AIR ALERT III: TAM BİR ZIPLAMA PROGRAMI (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
950
Cevap
28
Favori
296.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • greftly advancedin ne kadar arttırdığını sölemiştim iyi okumalısın o yüzden biraz aksilik yapıp sölemicem ama air alert 4 20-35 cm arası arttırıyo zıplamanı 20 cmi garanti
  • Bu arada ne kadar zıpladığınızı ve warsa değişimini yazar mısınız ben iyi ısındığımda 80e çıkmıştım rekorum aynı zamanda
  • air alert kusura bakma biliyorum onu söylediğinide ama ikisini birden görüyim dedim yanibide boyum 1.80 e yakınama 1.80 değil bunu yapmadan panyaya zor değiyodum bazen değemiyodum. geçen ayaklarım iyice dinlendiğinde ısındığımda zıpladım çembere elim sürttü ne kadar arttığını bilmiyorum ama arttı

• ama bir kere sürttü elim çembere sadece 1 kere deyebildim ama panyaya çok rahat deyebiliyorum önceden zordu
  • sıkıntı etme 11.haftadan sonra gosterio etkisini zaten ;)
  • air alert senin boyun kaç smaç vurabiliyormusun.bide sen demiştin ya sakatlandım bıraktım air alert i diye sen air alert i tam yapmamana rağmenmi 80 cm zıplıyosun?ozaman bide air alert i yapsan uçacan
  • kardes maalesef uzun biri deilim tam olarak 1.70 im.Evet iyi ısındığımda rekorum 80'di air alertı yapmadan önce.İşte nasip olursa yapıcam o zmn hep beraber gorucez ne kadar zıpladıgımı
  • Azim işi valla bu kolay gelsin, umarım sakatlanmazsınız.Isınmayı falan hakkıyla yapmak lazım.
  • Anladım air alert sakatlığın geçtimi nezaman başlamayı düşünüyosun? 3 aydır yapmaomussun ya kaçıncıı haftaya başlıyıcaksın yoksa en baştanmı?

şimdi ben salona gidicem basket oynamaya ısınıp çemberede deymeye çalışıcam bakalım değebilicemmi 2. kez
  • doğru söylüyosun catks ısınmak önemli.inşallah bir aksilik olmadan herkez bitirir.
  • greftly kardes bu hafta felan baslarım heralde inş.3.haftadan baslarım heralde :S.İNşallah bi sakatlık olmaz evet
  • 11. hafta vay be baya iyi gelmişsin inşallah iyi sonuçlar alırız hepimiz=)
  • evet inşallah iyi sonuçlar alırız ama bugünde çembere deyemedim.2.kez olmadı yine. bugünde haftanın 2. antremanını bitirdim.
  • takma kafana 11. haftaya kadar düşüyor diye gösteriyor videosunda 11. haftadan sonra artıcaktır eminim bu arada kaçıncıyı yapıosun sen 3 mü 4 mü??
  • 2 hafta önce başlamıştım
    belimdeki ağrılar yüzünden bırakmak zorunda kaldım
    şimdi geçti ağrılar pazartesi yeniden başlıcam
  • mert ay ben 4 üü yapıyorum sen ?zaten 3 ile 4 5 .haftaya kadar filan aynı.
  • cadocx sanada kolay gelsin. inşallah tekrar olmaz ağrıların.
  • ben 3 ü yapıyorum 4 e güvenemedim ne bilim:S:S
  • neden güvenemidin? air alert da 4 ü yapmayı tavsiye etti.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.