Şimdi Ara

AIR ALERT III: TAM BİR ZIPLAMA PROGRAMI (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
950
Cevap
28
Favori
296.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün başlıyorum zoru severim direkt 3le başlayıp bitiricem sonrada advenced artık.
  • arkadaşlar ilk günü bitirdim ama ip atlamakta çok zorlandım tek seferde 20 olmadı çok zorladım yaptım ama 200e yakın ip atladım bunu yapmam doğrumu sizce?
  • 200e yakın ip mi atladın?air alert programında öle bişi oldugunu zannetmiyorum sende bi yanlıslık war^^
  • 20 ip atlayamayan 200 tane nasıl atlıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: shanxmc

arkadaşlar ilk günü bitirdim ama ip atlamakta çok zorlandım tek seferde 20 olmadı çok zorladım yaptım ama 200e yakın ip atladım bunu yapmam doğrumu sizce?

yani oha naptın sen 200 tane ip atlama o burnout olucaktı hemde o ilk hafta sadece 100
    nese fazla hareket göz çıkarmaz
  • Yaw bu program boyda uzatıyomu bu gün başladımda
  • hayır şöyle tek sefer 20 yapamadım 10-15 de düştüm toplasak 200 çıkar ve ilk gün kolay geçti ama burn out la yukarı çekme aynı gibi geldi pek fark yoktu ve kolaydı cidden umarım zorlar zorlasınki boyum uzar inş.
  • oo süper benle başlıyan 2 kişi daha var
    zıplama ne kadar boy uzatırsa buda o kadar uzatır
    ben lise 2 de yaptığımda baya faydasını görmüştüm
    tabi uzamak istiyosan evin tavanına durmadan değicen bundan iyi yöntem tanımam
  • Benim boy kısa değilde 1.86 şöyle bi 1.98 falan olsa fena olmaz ondan dedim ayrıca evin tavanındaki el izleri yüzünden 4-5 ayda bi badana gerçekleşiyo evde
    Hatta dirseğimle değmeme 15cm falan kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SemoBoy -- 2 Haziran 2009; 22:09:38 >
  • 4. haftaya başladım bugün gerçekten zorlamaya başladı. Önceden başladıklarımda bıraktığım hafta ama bu sefer bırakmıycam çok kararlıyım meyvasını almaya başladım çünkü:D:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: _LeBron_

Benim boy kısa değilde 1.86 şöyle bi 1.98 falan olsa fena olmaz ondan dedim ayrıca evin tavanındaki el izleri yüzünden 4-5 ayda bi badana gerçekleşiyo evde
    Hatta dirseğimle değmeme 15cm falan kaldı

benimde öle hocam kafayla değiyorum nerdeyse
    boyda 185 benim bi 192 olsam bana yeter
  • inş. oluruz hacı
  • ilk haftayı yapanlar varmı ben zorlanmadım ve burnoutla yukarı çekme aynı gibiydi sizede öylemi geldi ?
  • quote:

ilk haftayı yapanlar varmı ben zorlanmadım ve burnoutla yukarı çekme aynı gibiydi sizede öylemi geldi ?

burnout u hızlı yapıcaksın ve abartı sıçramıcaksın parmak uçlarında
    yukarı çekmede ise dizleri kırmadan zıplayabildiğin kadar zıplıyacaksın vede öle burnout daki gibi parmak uçlarında değil ve yavaş bi tempoda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J-Smoove -- 2 Haziran 2009; 23:57:52 >
  • ozaman yukarı çekme çok zor yapamadım nolcak .(
  • quote:

ozaman yukarı çekme çok zor yapamadım nolcak .(

bugün biraz abartıp 50 tane yaptım yukarı çekme bana hiç zor gelmiyo
    beni asıl bitiren şu ip atlama
    iflahımı yerle bir ediyor o olay
    diğerleri çok basit
  • Açıkçası "Step Ups" ta hiç kolay değil:D:D
    beni öldüren bi Leap Ups(İp Atlama) bide Step Ups(Sandalyede Sıçrama):D:D
  • ya arkadaşlar çömelerek sıçramada anlamadığım bi yer var.Çömelerek zıplıyoruz ama herseferinde ayağa mı kalkıyoruz yoksa sadece sonuncudamı ayağa kalkıyoruz.
  • shanxmc
    eğer elde topla yapılanı diyorsa(squad hops)
    mesela 20 taneyse 19 tane minik sıçrama yapıyorsun, 20. de patlama sıçrayabildiğin kadar yukarı sıçrıyorsun =)
  • arkadaşlar ilk haftayı bitirdim de bi sorum var boyum kısalır mı ?

3e başladım 4e başlasam ne değişik olurdu.
    advenceda başlamak için 3 ü mü 4ümü bitirmeliyim?
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.