Şimdi Ara

AIR ALERT III: TAM BİR ZIPLAMA PROGRAMI (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
949
Cevap
28
Favori
296.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet greftly 2 kere daha yap yeterli.Arman ne alaka olm cadocx dogru soluyo smac yarısmalarında veya TFB'deki adamlar hep nerdeyse çift ayak zıplıyolar.Şahsen çift zıplayabilsem teke satış koyardım
  • Teşekkürler airalet ama şöyle bi sorun daha var bugünde yapamadım sınavlar yüzünden:(
    ben eniyisi bu haftayı yine tekrar doğru düzgün başlıyımmı yoksa 2 yetermi yine 2 3 gün arayla
  • Dizlerim ağrımaya başladı:S:S
    ama dayanıcam bırakmak yok :D:D
  • mert_ay bence bi an önce bırakmaya ve doktora görünmeye bak air alert zaten çok sakat bi program.Greftly kardeş kaç gün yapmadın yani şu an?
  • air alert ben cumartesi yaptım yarın yani çarşamba kesin yapıcam antremanı ama perşembe yine bırakmak zorunda kalıcam 2 tane sınav var yetiştiremem:(
    ben böyle düşünüyorum air alert çarşamba tekrar başşlıyım yani yarın, perşembe boş geçiyim cuma ve c.teside bitiriyim sen ne düşünüyosun?
  • o kadar resmi yani günü gününü olmassa fayda vermez tarzı bi program deil sonucta kasların gelismesi çrş ya persembeye bakmıyo onun için fazla kasma ama tamam madem ole diosan ole yap uygun
  • greftly bilio musun bilmiyorum ama bir haftayaı kaçırırsan ondan sonraki hafta kaçırdığın haftanın bi öncekini yapıp tekrar başlıyabiliyorsun. Örnek mesela 9. haftayı kaçırdın. bir hafta geçti
    başlıycağın zaman 8 i baştan yapıyorsun öyle devam ediyorsun böyle bir şansında var yani;)
  • teşekkürler airalert çarşamba yapıcam perşembe boş geçicem cuma ve c.tesi yapıp 12. haftayıda bitiricem. uygundur dimi 11.haftayı tekrar yapmama gerek yok
    evet mert ay biliyorum tekrar 11i yapmamam için bugün kesin yapmam lazım12 i
  • quote:

Orjinalden alıntı: cadocx

quote:

Orjinalden alıntı: armanaras

Çift ayak zıplama amele tarzı gibi gelior bana xD Tek ayak 4ever tabi çift ayak gerekmedikçe(rebound vs.) yoksa smaçda turnikede fln çift ayak zıplanmaz

aç bak bakıyım iyi smaç basan adamların videolarına hepsi çift ayak basar
    hiçmi smaç yarışması izlemedin

ya çift ayak zıplamak ayak tabanı geniş insanlar için uygun.mesela t-mac e bakın o tek ayak zıplar.çıta gibi ayak

• teşekkürler air alert.ben biraz önce 1. antremanı yaptım geçen yaptığım kadar yorulmadım ama çünkü dinlenme sürelerini biraz uzun yaptım.bitirmem biraz uzun sürdü ama olsun
  • Kobe bence alakası yok ya :S
    benim arkadaşım var bitane adam yaklaşık 90 boyu ama tek ayakta çift ayakta çok sağlam sıçrıo onunda bacakları incecik
  • bende bu pzartesi basliycam 3 yada 4 karar vermedim sizce hangisine baslayim
  • Ya beyler ben o Çift ayağı koşarken zıplamayı kastedmedim..Bazıları var (mesela benm bazı arklar). koşarken koşarken birden durup çift ayak zıplıolar ben onun için demiştim yanlış anlaşılmasın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: shanxmc

bende bu pzartesi basliycam 3 yada 4 karar vermedim sizce hangisine baslayim

4 e başla zaten 3 ün hareketlerinin biraz kısılmış ve daha rahat bi versiyonu 4
  • Ya beyler benim dizlerim çarpık değil ama diz kapağının altındaki kemik varya her iki dizimdede biraz yana doğru çapraz çıkıyo. bi sorun oluştururmu air alert IIIe başlamam için ben görmedim bi zararını ama...
  • Bide yaş 15 sorun olurmu???
  • sorun olmaz ama ısın kesinlikle yapmadan önce imkanın varsa biraz koş başlamadan önce
    kötü sonuçlar ortaya çıkabilir
  • tamam çok saol
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.